Skoči na vsebino

Kdo bo svetovni prvak?


Chebi

Kdo bo svetovni prvak 2002???  

  1. 1.

    • Brazilija
      10
    • Nem?ija
      7
    • I don't give a shit about it
      3


Priporočene objave

OK, OK, še čist zadnje teženje s fusbalom - morm rečt da gre tut že men mal na živce, ampak finale bo pa vseen fino pogledat.

Aja, pa upam da bo zmagala Nemčija, ker Brazilci mi res ne potegnejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,stvar je taka:Švabi majo Kahna pa dobro obrambo,Brazilci majo pa Ronalda,Rivalda pa Ronaldinhia(upam,da sm prov napisov :D ) v napadu,tko da je težko rečt.Ampak jest navijam za tistga,ki bo zmagal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboji mi grejo na zivce, ampak Brazilci igrajo vseeno bolj fleten nogomet, pa recimo, da bodo Brazilci prvaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so se mi brazilci usral v zelodec z njihovimi hollywoodskimi predstavami na placu sem za nemce - samo se bojim,da so brazilci predobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brazilija :) upam...

ampak v resnici nisem gledal 2 tekme do sedaj skupaj (to če bi seštel čase vseh tekem skupaj), da mi je res malo vseeno, nemcov pač ne maram, k delajo predrage avte pa zato vozim francoze :)

Nogomet pač ni več gledljiv šport, je bolje igrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1+ :lol:

Kaj je to Nemcija :?: ...  :oops:  :roll: ...  

za Brazilijo jasni...  :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam na Nemčijo,brazilci imajo itak že preveč naslovov prvakov.Če že mi nismo nič nardil naj pa vsaj bližni sosedi dajo vetra legendam nogometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno je fuzbala konc, Brazilija je zasluženo zmagala, res pa je, da so mel Nemci tud malo smole. Dost zdej o SP do 2006!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!