Skoči na vsebino

nesreča


stuhec

Priporočene objave

se srecas z avtom (2 avta)

gres v levi ovinek, pripeljes lepo po desni strani, nasprotno vozilo pa je bilo bolj na tvoji strani in sta se oplazila

kdo je zdaj krivec ? kako lahko dokazes, da je oni kriv ? ti si bil sam, tam pa sta bila 2

je bilo pa res tako kot sem povedal, ni pa nobenih spur, samo posledice na avtih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erm, nevem, če velja kej sopotnikova beseda v drugem avtu, ker je bil tudi posredni udeleženec v nesreči...

mogla bi bit tretja oseba, ki bi to lahko potrdila (tko, da nebi bil v nobenem od udeleženih avtov)....kak pešec, mimoidoči avto, sam tega verjetno ni, čene bi se že zmenil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino iz poškodb bi se dalo razvidet .. kakšen sodni cenilec ali izvedenec bi ti mogoče pomagal

ne vem .. teoretično sklepam ..... ponavadi ima vozilo ki je šlo čez sredino poškodbe bolj proti sprednjemu delu vozila kot pa drugo ki je bilo na svojem pasu in se celo poskušalo umikati .. če se umikaš umakneš prvi konec avtomobila s tenm ko se kolesa obrnejo proč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je imel drugi voznik sovoznika, bosta seveda obadva trdila, da si ti kriv. Razen če se da iz poškodb na avtu razbrati drugače. Ali je bila policija tudi prisotna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je imel drugi voznik sovoznika, bosta seveda obadva trdila, da si ti kriv. Razen če se da iz poškodb na avtu razbrati drugače. Ali je bila policija tudi prisotna?

saj v tem je glih poanta, policija tut ne ve, in mene zanima kako se lahko dokaze

poleg tega je problem, navadno ce gres v levo sekas ovinek in gres malo po levem pasu,

tu pa je bilo glih obratno, sam da oni ni sekal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se srecas z avtom (2 avta)

gres v levi ovinek, pripeljes lepo po desni strani, nasprotno vozilo pa je bilo bolj na tvoji strani in sta se oplazila

kdo je zdaj krivec ? kako lahko dokazes, da je oni kriv ? ti si bil sam, tam pa sta bila 2

je bilo pa res tako kot sem povedal, ni pa nobenih spur, samo posledice na avtih

V takem primeru bi vsekakor moral bremzat in bi bile tvoje špure sigurno vidne in kot praviš bi bile na tvoji polovici ceste.Če pa to nisi naredil kot opisuješ vztrajaj na tvoji trditvi in iztrži VSAJ deljeno krivdo plačajta vsak svoje-verjetno tudi ti nisi popolnoma nedolžen vsak (seveda pri zmirni hitrosti) bi v takem primeru bremzal moje mnenje je da si tudi ti čedrugo ne vsaj vozil prehitro.Pač ta šola te bo malo stala!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš šans, če nimaš dobrih vez, če bi jih imel, pa se ne bi tle glasil. Lastne izkušnje v identični situaciji-zahvali boga, da ti ni nč hudega in dej za pir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, hudo res ni nic

sam spegu, sam vseeno, lahko bi bilo res kaj hujsega

sam premzat pa res nisem mogel, lahk bi se s ceste sel, mislil pa sem da bo mim slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica je imela približno enako situacijo, samo da ona ni bila kriva, se je umaknila modelu in oplazila hišo. Škode za 300k na njenem avtu. Policistka totalno prfuknjena = slikala kraj dogodka, poškodbe na avtomobilih, zavorne sledi..sedaj pa teh slik kar ni. Je pa drugi udeleženec neki jaki operni pevec ali en pod0ben kreten, ki misli da boga za jajca vleče če ma $$$. Zadeva se veče že 2. leto, pa je šla šele prejšnji mesec na sodišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica je imela približno enako situacijo, samo da ona ni bila kriva, se je umaknila modelu in oplazila hišo. Škode za 300k na njenem avtu. Policistka totalno prfuknjena = slikala kraj dogodka, poškodbe na avtomobilih, zavorne sledi..sedaj pa teh slik kar ni. Je pa drugi udeleženec neki jaki operni pevec ali en pod0ben kreten, ki misli da boga za jajca vleče če ma $$$. Zadeva se veče že 2. leto, pa je šla šele prejšnji mesec na sodišče.

potem pa da je zakon za vse enak :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq, ampak model se na prvem "zaslišanju" ni pojavil, če se ne bo pojavil ob naslednjem (so mu še enkrat poslali vabilo) bo avtomatsko priznal krivdo (vsaj tako je bilo meni rečeno, upam da je res)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq, ampak model se na prvem "zaslišanju" ni pojavil, če se ne bo pojavil ob naslednjem (so mu še enkrat poslali vabilo) bo avtomatsko priznal krivdo (vsaj tako je bilo meni rečeno, upam da je res)

bodo ze zrihtali nek dober izgovor da ne more, na koncu pa bo vse skup zamrlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zbilo vzratno ogledalo potem so tudi črepinje. In če so bile čprepinje na tvoji strani ceste, je s tem dovolj jasno da je do trka prišlo na tvoji strani cestišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

se srecas z avtom (2 avta)

gres v levi ovinek, pripeljes lepo po desni strani, nasprotno vozilo pa je bilo bolj na tvoji strani in sta se oplazila

kdo je zdaj krivec ? kako lahko dokazes, da je oni kriv ? ti si bil sam, tam pa sta bila 2

je bilo pa res tako kot sem povedal, ni pa nobenih spur, samo posledice na avtih

Vzemi sodno zaprisežnega izvedenca cestne stroke. Vejo kaj delajo. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zbilo vzratno ogledalo potem so tudi črepinje. In če so bile čprepinje na tvoji strani ceste, je s tem dovolj jasno da je do trka prišlo na tvoji strani cestišča.

Si mi vzel z jezika :angry: .

A to bi morala policija pregledati takoj! Se bojim, da je par dni po nesreči že prepozno :huh: , čeprav minimalna možnost, da je kaj stekla še na cesti, verjetno obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam stekla v bistvu skoraj sploh ni bilo, mogoce ce bi iskal

Deljena krivda. vsak popravlja sam. Sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greš na odpad, odšraufaš ogledalo, plačaš, zmontiraš in upaš, da tisti, ki je kao res kriv in če bo krivda deljena, ne bo dobil ogledala na odpadu, ampak bo moral kupiti novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!