Skoči na vsebino

nesreča


stuhec

Priporočene objave

predvidevanje in zavestno ne siljenje v situacije, pri katerih obstaja dvom, da bi lahko bila krivda deljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zdej prebral točen dogodek, sam sem ga doživel že 3x z istim službenim avtom.

1. ženski zmanjkalo cukra v krvi in bi me čelno, če se ne bi odmaknil, je pa snela špegel, naknadno je krila škodo (malo pred M.Soboto)

2. levi dolg ovinek, audi 100 priletel direkt v ogledalo čez polno črto, odnesel ogledalo in spizdil (na brdu, za kemofarmacijo)

3.oster desen ovinek, rdeča stoenka polna črnih polljudi, jaz se odmikal, pristal v snegu, spet ogledalo, stojadin spizdil (stražišče kranj)

kot vidiš, nimaš kej, se zgodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zdej prebral točen dogodek, sam sem ga doživel že 3x z istim službenim avtom.

1. ženski zmanjkalo cukra v krvi in bi me čelno, če se ne bi odmaknil, je pa snela špegel, naknadno je krila škodo (malo pred M.Soboto)

2. levi dolg ovinek, audi 100 priletel direkt v ogledalo čez polno črto, odnesel ogledalo in spizdil (na brdu, za kemofarmacijo)

3.oster desen ovinek, rdeča stoenka polna črnih polljudi, jaz se odmikal, pristal v snegu, spet ogledalo, stojadin spizdil (stražišče kranj)

kot vidiš, nimaš kej, se zgodi

Lahko pa tudi malo bolj paziš. Brez nič, ponavadi, ni nič. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo, kot da bi bil poleg .)

Zajedljivost gor ali dol. Letno naredim, povprečno 30.000 km z motorjem in 50.000 z avtomobilom, pa se mi takšne stvari ne dogajajo. Sorry. vsak dan se "zraven".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je o nesreči in ne o številu prevoženih km, če pa misliš da me to zanima...pomisli še enkrat

O nesreči smo vse povedali. Kako se naj obnaša, kaj naj naredi in kako nastalo situacijo reši. V vsakem primeru pa previdnost, če se mu to ves čas dogaja, v bodoče ne bo odveč. A je to tako težko razumeti. S svojo kilometrino pa sem hotel le nazorno ponazoriti, da se ti z malo previdnosti, ob izjemno veliko kolimetrih v letu, takšne stvari ne dogajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

previdnost res ni nikoli odveč, ampak dejanj drugih ne moreš v vsakem trenutku predvideti.

ravnotako nesreče niso pogost pojav, ampak ko se zgodijo, po možnosti hude, si noben ne želi biti poleg, pa če je non stop malo previden ali pa je živahnejši voznik.

tema je še vedno o nesreči in mislim da avtor še ni zadovoljen z odgovori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

previdnost res ni nikoli odveč, ampak dejanj drugih ne moreš v vsakem trenutku predvideti.

ravnotako nesreče niso pogost pojav, ampak ko se zgodijo, po možnosti hude, si noben ne želi biti poleg, pa če je non stop malo previden ali pa je živahnejši voznik.

tema je še vedno o nesreči in mislim da avtor še ni zadovoljen z odgovori.

Moja mama se je v mladih letih vozila s sloganom..., sem na prednosti cesti...Po obilnem zaletavanju si je rekla, da bo od zdaj naprej previdna, ne glede na prednost. Zadnjih 21 let ni imela nobene nesreče več. Boš zdaj razumel, kaj ti dopovedujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja mama in tvoji kilometri.

srečno vožnjo še naprej.

Hvala za dobre želje. Cinizem pa bom v dobri maniri prezrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je en policaj reku, da če se na ovinkih ali kjerkoli na cesti naredi da če udarita s vzratnimi ogledali sta oba kriva..in je bolje da se ne kliče policije ker se potem še to plačuje.. tudi če gre za motor in so posledice večje od ogledala.. ker je zelo težko ugotoviti kdo je pripeljal preveč čez črto..je pa druga če so priče in če ni pripeljal le čez črto ampak po drugem pasu. ne bom pa pametna..le jz se tega držim.

gattolina tvoji kilomteri nič ne pomenijo.. kaj pa šoferji ki so dnevno na cesti? ravno tako imajo zbite tovornjake (kombije, ...) se naredi.. jz mislim da je bolj kot kilometri pomembna tvoja pamet..

lp črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni je en policaj reku, da če se na ovinkih ali kjerkoli na cesti naredi da če udarita s vzratnimi ogledali sta oba kriva..in je bolje da se ne kliče policije ker se potem še to plačuje.. tudi če gre za motor in so posledice večje od ogledala.. ker je zelo težko ugotoviti kdo je pripeljal preveč čez črto..je pa druga če so priče in če ni pripeljal le čez črto ampak po drugem pasu. ne bom pa pametna..le jz se tega držim.

gattolina tvoji kilomteri nič ne pomenijo.. kaj pa šoferji ki so dnevno na cesti? ravno tako imajo zbite tovornjake (kombije, ...) se naredi.. jz mislim da je bolj kot kilometri pomembna tvoja pamet..

lp črnolaska

Še enkrat ti bom povedal, ker očitno nočeš razumeti. S kilometri sem hotel ponazoriti, da sem ogromno na cesti. Razumeš? Ogromno se vozim in več kot se voziš, več imaš možnosti, da se ti kaj zgodi. Babici, ki leži v domo upokojencev, priklenjena na posteljo, se ne more zgoditi prometna nesreča. Štekaš? In če si veliko na cesti, si pač še toliko bolj pazljiv. Če pa se nekomu nenehno nekaj dogaja, se mora vprašati, če ni morda z njim kaj narobe. Razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se srecas z avtom (2 avta)

gres v levi ovinek, pripeljes lepo po desni strani, nasprotno vozilo pa je bilo bolj na tvoji strani in sta se oplazila

kdo je zdaj krivec ? kako lahko dokazes, da je oni kriv ? ti si bil sam, tam pa sta bila 2

je bilo pa res tako kot sem povedal, ni pa nobenih spur, samo posledice na avtih

jaz sem imel zelo podopno situacija.pač je bila ozka cesta ni bilo sredinske črte in nasproti mene gre kamijon zlo širok.jaz se umikam in on na ovinku mi zbije ogledalo.drugih škod ni bilo.naj povem še to da to se je zgodilo na hrvaškem.tisti kamijonist se niti ustavil ni.v glaunem je bil puležan.policije ni bilo.

sicer pa vemo vsi kako se zaključi stvar pri hrvaških policajih če se zgodi nesreča med slovencem in hrvatom.ni dvoma da bodo policaji dali hrvatu prav pa čeprau je hrvat stvar zajebal.pač hrvati so naduti proti nam in čeprau ima slovenec prav to sploh mi pomembno... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo Hrvati. Tudi Avstrijci. Če gre za trčenje z Avstrijcem, ti naša zavarovalnica ne bo nikoli pomagala, ampak skoraj avtomatsko izplačala škodo Avstrijcu, tebi pa vzela bonifikacijo. Takšni pač smo, Slovenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa vemo vsi kako se zaključi stvar pri hrvaških policajih če se zgodi nesreča med slovencem in hrvatom.ni dvoma da bodo policaji dali hrvatu prav pa čeprau je hrvat stvar zajebal.pač hrvati so naduti proti nam in čeprau ima slovenec prav to sploh mi pomembno... :headbang:

Mogoče malo offtopic,ne zagovarjam hr policajev, ampak niso vsi enaki. Kolega je imel pred 2 leti nesrečo pri Karlovcu (vračali smo se iz morja). Počasi smo prehitevali skoraj stoječo koleno (seveda po polni črti :blush: )..no na predelu kjer je bila črta prekinjena za zavijanje, je osebni avtomobil zavil levo. Kolega je počil v njega. Ko je policija prišla na mesto nesreče, je kljub očitni krivdi kolega, bila zelo fer. Malo je manjkalo da se ni zgodilo da bi bil kriv šofer avtomobila (hrvaški državljan)...no... kolega jo je odnesel z minimalno kaznijo,čeprav bi mu po zakonu lahko zaračunili 3x več oz. sodnik za prekrške.

Tako da...če si ti fer so tudi oni do tebe fer... Poln mi kufer tega nacionalizma in prepucavanja kdo je nadut in kdo ne ter " izkušenj - rekli kazali"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Poln mi kufer tega nacionalizma in prepucavanja kdo je nadut in kdo ne ter " izkušenj - rekli kazali"

... isto velja z A kjer sem biw priča v obravnavi

nesreče, kjer je popušila Avstrijka in ne Ljubljančan ..

:topic:

ja, ja .. sy vem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to pa je res neobičajno. Na našem koncu v tej kombinaciji nimaš šanse.

Že vejo, zakaj ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!