Skoči na vsebino

Nakup Daelim v okvari ali karamboliran


goranzaric

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem

To je moj prvi post, in prvo vprašanje.

Razmišljam o nakupu motorja(chopper-ja) 125ccm seveda v okvari in tako bi med zimo motor popravil ter nato ko se vreme izboljša bi motor registriral in užival v vožnji. Meni osebno ni do nekih hitrosti ampak do uživanja na motorju.

Gledal sem ta oglas http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1134536#

in me zanima če bi se splačalo kaj takega kupiti ter kakšna bi bila primerna cena

Hvala vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm vilice so precej draga reč. Blatnik, ogledala in ostalo ni tako pomembno ampak najbrž je ob taki poškodbi zvita tudi felna tako da ti priporočam da malo pogleaš po netu kje in za koliko bi dobil vilice, blatnik, ogledala,... in si približno izračunaš koliko stroškov bi mel potem pa boš približno vedel koliko je še vredno dat za njega. Čeprav ti bol svetujem da če že hočeš pokvarjen motor kupiš raje kaj z kakšno težavo v mašini ali čem drugem ne pa ravno popolnoma karamboliran sprednji del ker takšen motor nikoli ne bo več isti.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijee, ne kupuj tega, vilce pa vse je sfukano, verjetno tud most, to več nikol nebo šlo tak ko bi moglo, ti povem iz lastnih izkušenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ok :cry:

Kakšnega pa naj bi bilo zaželjeno kupiti recimo na to da bi rad malo sam postoril zadeve, ali pa če ima kdo kakšne informacije.

Popravljeno . Popravil goranzaric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... jaz ti sicer ne bi priporočal kupovati karamboliranega motorja, ker to nikol več ni isto, razn če je res lažje poškodovan, to pa so plastike, žmigavci, pa te pizdarije, ker ko so enkrat vilce sfukane pa most, ni več to to ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja že bolše ja.... no če pa maš takšno željo po šraufariji pa lahko rečeš tu kerim iz foruma ko majo dvotaktne mašine, tu se vedno delo najde....hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja že bolše ja.... no če pa maš takšno željo po šraufariji pa lahko rečeš tu kerim iz foruma ko majo dvotaktne mašine, tu se vedno delo najde....hehehe :D :D

Hehe rajši ne ker še nikol nisem :D

svojega bi 100% sam šraufo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šraufat je tak fajn samo ko ti nekaj crkne pa morš prvo del kupit pol ga šele lahko šraufaš :D Pa po možnosti še čakaš kaki mesec ko ga najbol rabiš :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šraufat je tak fajn samo ko ti nekaj crkne pa morš prvo del kupit pol ga šele lahko šraufaš :D Pa po možnosti še čakaš kaki mesec ko ga najbol rabiš :BUA:

Mam časa celo zimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo glej...ko je bil motor enkrat "butnjen" (ta je bil kar precej)...ni nikoli več isti kot je bil, velika možnost obstaja, da je pri trku nasrkala mašina... :doze: ...Od mojega frenda kolega, si je kupil rabljeno (enkrat karambolirano) Cagivo Raptor, tip od katerega ga je kupil mu je zagotovil, da z motorjem ni nič narobe, moral je menjati le sprednjo plastiko (armaturko), in ročko sklopke.... Ni bilo 2 meseca, ko mu je bat dobesedno razpadel v motorju... (no, vsaj tako sem slišu)...

A motor mora biti nujno karamboliran? Kupi si nekaj rabljenega in ga pač razstavi, očisti, naolji...skratka "the works"...učinek bo skoraj isti, pa še nikoli te ne bo skrbel glede motorja...

Tista ogledala in ostale podrobnosti niso problem, vilice pa znajo kar močno udariti po žepu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zeloooo se pozna kak je bil motor "pokjen" recimo jaz sem zdrsnil z motorjem v oviku in je počil v steber od ograje tak da so ble vilce skor pravokotno na steber in pa štarter je malo vbočen. za ta agregat upam 100% garantirat da je ok, ker kaj je je vidnega. za tiste ki pa "poknejo" direkt v avto pri recimo 70km/h pa ti povem da so lahko posledice kot je že bilo rečeno, na motorju katastrofalne. zato je kupovanje rabljenih sploh karamboliranih motociklov TOMBOLA :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ste me kar prepričal in bom uzel kar izpravnega. Zdaj pa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) je kar nekaj motorjev tega modela in me zanima ker bi bil nekako najbolj zanimljiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh nevem trenutno sem tako ali tako na tesnem ko bi imel denar bi dal za motor od 200k do 300k ali pa več odvisno od samega stanja motorja. Najrajše če ima kakšne težave z elektriko ali kaj takega ker sem elektronik pa bi se to hitro poštimalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!