Skoči na vsebino

Skuter italjet dragster 50/125/180


Shaq

Priporočene objave

Jaz ko sem skuter kupo sem dobil to fedro poleg samo zamenjat sem jo mogo z originalno tak da cene ne vem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem slišal je problem z rezervnimi deli :unsure: Drugače pa sem vozil Formulo LC, števec je kazal sicer hudo preveč (105km/h pri realnih 80km/h), drugače pa hecn skuter za vozit. Nikakor se nisem mogu navadit ovinkov in slabo je požiral cestne luknje. Ima dokaj (pre)mehko vzmetenje. Drugače je roka bistveno drugače zasnovana od SF, ki ne funkcionira po istem principu in se mi zdi prijaznejša in trpežnejša. Pa kolegu je skoz platika dol padala :afro1: Pol ga je prodal za nek mali drobiž, ker je za odlitek prednje roke dal 70.000sit in so ga stroški pognali v propad :D Aja, zlomla se mu je pa, ko je na pločnik zapeljal (vbistvu dovoz). No, sej estetsko so pa še kr lepi Italjeti (italjani pač).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoj tomozuki nekar mi, da se mu je roka zlomila, ko je samo na pločnik zapelal. Verjetno je mel prej kako nesrečo, pa mu jo je malo deformiralo, pol pa itaq ne rabiš dost da se zlomi. Če pa ni mel nesreče prej pol je pa mogu potšeno gor zapelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je pa to zanimivo da do enih 75KM/h mi stevec laze mogoce za 3-4KM/h nic vec sem mero na oni tabli ko jih skifo postavljajo "vi se peljete" .) glede roke pa vsekakor je mogla bit ze prej poskodovana al pa tovarniska napaka ker moj je ze kar nekaj skozi dal pa z roko nimam problemov :)

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jst sm mel dva sicer formule ac in lc pa na enmu je bla roka pocena pa smo jo kr zasvasal pa tko zrihtal da je blo lepo vidt pa sm ga sam prodal drugmu je sla pa vpdona pumpa mislm jajca taka da ne govorim o plastikah k so kr pokale :angry: aja pa na tadrugmu mi je sel regulator napetosti pa tko butast majo strom napelan da se mi je a auspuhu zasmodu kable in je vse skup crknl jst osebno ga tut pelu nebi vec res tak srot najvecji kar ga je italija naredila in ga nobenemu ne priporocam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jst sm mel dva sicer formule ac in lc pa na enmu je bla roka pocena pa smo jo kr zasvasal pa tko zrihtal da je blo lepo vidt pa sm ga sam prodal drugmu je sla pa vpdona pumpa mislm jajca taka da ne govorim o plastikah k so kr pokale :angry: aja pa na tadrugmu mi je sel regulator napetosti pa tko butast majo strom napelan da se mi je a auspuhu zasmodu kable in je vse skup crknl jst osebno ga tut pelu nebi vec res tak srot najvecji kar ga je italija naredila in ga nobenemu ne priporocam

Al si naletel na tovarniško napako al pa nisi znal delat z motorjem. Dva moja prjatal imajo formolo 50lc pa niti enega problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al si naletel na tovarniško napako al pa nisi znal delat z motorjem. Dva moja prjatal imajo formolo 50lc pa niti enega problema.

Pri dveh enakih skuterjih problemi? Očitno naredijo kar veliko tovarniških napak. Glede roke pa, res je bil kolega že drugi lastnik, ampak zapeljal je na dovoz z 30km/h in sam naenrat je počlo nakar se je zdeval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Imam italjet dragsterja 50(rdeče barve) in odločil sm se malo narediti na stylingu,tako da bi prosil če ima kdo kakršnekoli informacije za dodatno opremo tega modela(luči,zračniki...) po možnosti v sloveniji naj mi prosim to napiše.

Prvotno pa se zanimam za nakup Twin izpuha za dragsterja,če kdo ve kje se da dobiti kaj takšnega kot je na sliki,je doborodošel:)))

hvala

:kva2: :kva2:

post-18-1077490032.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nakupom tega twina ti navadno podarijo še lepo količino nezadovoljstva in razočaranja :) Gre za to, da mora imet 2T mašina kubikom primerno tudi izpušno cev, ki je na skuterjih navadno enojna in ozka (boljši kot je kit, večja luknja aupuha pride navadno na skuter zaradi večjega pretoka izpušnih plinov), pri RS 250 pa sta lahko tudi 2 izpuha. Če ti gre samo zaradi izgleda pa ga kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če bi jaz menjal zadnji amortizer (za tršega) me zanima, kako bi to vplivalo na vožnjo. A bi imel scooter slabše lasnosti.

To sprašujem zato, ker sprednjega amortizerja ne bi menjal in mi pravijo, da zaradi tega lahko nastanejo problemi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar je veliko vprašanje če ga boš sploh gor dobil. Ker na dragstera ne pašejo izpuhi od aeroxa, firefoxa......... Saj mašina je ista vendar zaradi tistega kromiranega nosilca za zadnjo kolo ne paše. Boš moral malo se znajt pa švasat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa če sam prirediš npr. ZX-a . Imaš lahko tudi 3 dušilce.

Jaz si bom naredu z dvemi dušilci, samo moram še enega nekje dobit,pol pa švasat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri trdoti mors pazit samo na to da ni tak trd da bi po luknji zadnja kola v luft skocla ker ce se to v ovinku zgodi si gotov :o sicer pa paolija tak lahko nastavlas trdoto in visino pa ni blema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ok mam eno vprašanje.

Zdej motor (dragster 50) mi je pred kakim mescem začel kazati znake bolezni.

In sicer:

1.Pospeški do 15km/h slabi (niso krivi valčki)

2. Po malo dallši vožnji (ko se motor segreje) začne v mašini "cvilit"

3. V motoru začne "šumet" kot da bi v avtomobilu vklopu ventilator za hlajenje.

OK, napako mislim da sem že odkrili. Zdej me pa zanima če je to res ta napaka, ker še ni odpravljena.

Sumljivi so mi ležaji na olnici. A bi to lahko bilo pol to?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri trdoti mors pazit samo na to da ni tak trd da bi po luknji zadnja kola v luft skocla ker ce se to v ovinku zgodi si gotov :o sicer pa paolija tak lahko nastavlas trdoto in visino pa ni blema :OK:

paoili ma dobre amortizerje ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je magnet ful cvilo ko je bil cist odkrušen in sem mogo menjat!Ko se gas dau je začelo cvilit!

Meni cvili ko ni gasa (v mirovanju). Aja pa če je v štantgasu sam od sebe crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štandgas naštelaj na pač večje obrate

tu malo obrni ta šravfek da boš zajlo našpanal (Bonzy, sposodo sem si tvojo sliko)

post-18-1087580626.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!