Skoči na vsebino

Skuter italjet dragster 50/125/180


Shaq

Priporočene objave

hmmm to me je vedno zanimalo pri Italjet Formula 125 ce ti en cilinder zariba se lahko se usejen peles naprej al ne? :?  :hmm:  :P  :D

hehe nažalost to negre. Ker že zariba en celinder se drugi nemore premikati(ista motorja gred), Pa tut iskra deluje izmenično tko da ........negre :grrr :grrr

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Tale cena (280.000) je kar vredu, je pa to zgornja meja. Moraš pa vedeti, da se pri nas rezevne dele zelo zelo težko dobi. Sem pa jaz imel Italjet Formula 50 lc in nisem imel nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerega pa najbolj priporočate od 180 oz. do 250ccm skuterjev (ne 125). Trenutno sem gledal, da bi pripeljal iz italije kakšno gilero dna 180? Koliko grejo ti skuterji?

lp

Tudi DNA-ja lahko, samo je bolj mali. Če hočeš imeti skuter pa lahko izbiraš med Runnerji 180-200 (čeprav te moram opozoriti, da padeš že v zgornji razred pri registraciji - do 250ccm), potem maš še Leonarde, Madisone, X9-tke, X-8-ke, Majestye, Dinke (B&W), Grand Dinke, Atlantice in še bi se dalo naštevati v nedogled. Več kubikov kot imaš, boljši je navor (ker imajo vsi okoli 20KM), tako da bi jaz izbiral samo med 250ccm ali eventuelno 180 FXR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!