Skoči na vsebino

DERBI???


alen4b

Priporočene objave

Pozdravljeni, mene pa zanima ali se v Sloveniji da dobiti kakšnega Derbija in kakšne so kaj moči motorja, cena itd. :blink: In ali se da dobiti kaj dodatnih delov ali kakšnega rablenega Derbija ???? Ali je morda 3 čudo, ko samo ceno nabijajo??? Najbolj me je mikal on endurc pa cestaš( modeli so lepi samo moč motorja itd..) :lol1:

http://www.scootercrazy.com[attachmentid=87010][attachmentid=87011][attachmentid=87010]

post-13456-1164736992.jpg

post-13456-1164737021.jpg

post-13456-1164737077.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastopnik za derbi v slo je pvg zato tam vprasaj. Motor je isti kot ga ima piaggio gilera usaj zdi se mi. Tko da kwaliteta je cena pa newem kok je drgac pa fulla lepi motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega ma sendo SM, pa je super motor. Brez blokade mu gre neki žez 80km/h. Do sedaj ni imel nobenih problemov in je zlo zadovoln. Tud bremze pa to so super....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi dobu kakšnega rablenga za 1500 € v tujini, ko so v tujini cenej???

A bi dobu kakšnega rablenga za 1500 € v tujini, ko so v tujini cenej???

Pa kok je on dau za svojo sendro sm, pa kje jo je kupu? a poznate koga ko uvaža rablene motorje iz tujine...Italija, Nemčija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tega ko js poznam je novga kupu, takoj ko je pršu vn pa je dau neki čez 500.000.

Drugač se pa ti motorji zlo priljubljeni v Avtriji, Franciji,...

Pri nas jih skoraj ne vidiš ko pa sem bil v Franciji je to edini moped ko ga vidiš, in niso redki!

Tako da se splača mal poiskat v tujini, se da pomojem kr kej najdit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!