Skoči na vsebino

Klub ljubiteljev mleka


2384nsdf83

Priporočene objave

Mleko ni zdravo za odrasle

kdo je to reku?

Mogoče laktozno intoleranten odrasel človek. V EU bi naj imelo hipolaktazijo čez 10%, pri starejših (okrog 60 let) pa se odstotek poveča na +40%.

 

Skratka jaz nisem med njimi, zato še uživam, ko pijem mleko in mlečne izdelke.

milk-milk-breakfast-cow-smiley-emoticon-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem zizke-ženske,samega mleka nemaram nikoli pil razen maminega ! ! Rad pijem kakav,belo kavo,toplo čokolado,ovomaltine odlična Švicarska pijača pri nas nepoznana dobi se SAMO v DM-u !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem zizke-ženske,samega mleka nemaram nikoli pil razen maminega ! ! Rad pijem kakav,belo kavo,toplo čokolado,ovomaltine odlična Švicarska pijača pri nas nepoznana dobi se SAMO v DM-u !

Tole moram popravit v DM-u nedržijo več ! ! OVOMALTINE se dobi samo še pri Milerju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nisem mislil, da obstaja tema na temo mleka?

Kakorkoli, v mladosti sem rad pil mleko, vsaj 2 litra na dan. Potem sem postal oženjen, sem zadevo še povečal, ca 3-4 litre na dan...v bistvu sem ga pil kot vodo. 4 pakunge tavelikega benkota so šle na mesec.

Pa dohtar zmiguje z glavo, pa ga prepove. Malo sem tarnal, se pa pozna. V letu sem shujšal 9 kg, holesterol se je popravil, driske, ki je bila prej vsakdanja, ni več. Tako da verjamem tistim, ki pravijo, da mleko za odraslega človeka ni vredi.

Še vedno ga pijem, ca pol litra na teden, uživam v skuti z sladkorjem in kremastih jogurtih.

 

Kar se tiče pa tetrapaka za mleko: trenutno smo pri F...bi pa še večjo pakungo...jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kwa pa je to za en skisan mučefit? :kva2:

v prahu..od črnca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!