Skoči na vsebino

Sreda 4.7. ZUR!!!!!


Einherjar

Priporočene objave

quote:

sorry, nisem prisel,ker sem moral delat.

lp.,

bmw

Eh jebes ga... Sej bomo cez dva tedna spet tam, pa bomo kako pivo popili...

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

bila na žuru, pa sem že doma!! Oz. sem že skoraj eno uro doma. Ne vem, al jaz nisem bila razpoložena, al tam ni bil pravo vzdušje, ampak nekako se nisem doboro pocutila. Sem šla potem še na Prešerca, pa je bila tudi tam tuga.

A ja, pa dva policaja sta tam stala in nista pustila parkirati na tisti strani, kjer so franciškani, ker ima tam en butast vlakec koncno postajo.

V glavnem edino dobro, kar je bilo je, da sem spoznala Zarjo, ki mi je obljubila, da se bo spet malo vec udejstvovala na forumu, da sem se pogovarjala z Perlo in Roly-jem, pa najbolj pomembno, da sem pojedla dober sladoled.

kisses

Pupa

ko SEM OKOLI POL OSMIH PRIŠEL Z METELKOVE NA PREŠERCA STA DVA POLICAJA POPISOVALA TAXISTE IN MULCE Z AVTOMATIKI. NI PA BILO PARKIRANIH NOBENIH MOTERJEV PRED PREŠERNOM (NA LEVI STRANI).ZATO SVA PO NEKAJ MINUTAH S KOLEGOM STOPILA DO POLICAJEV IN JIH VPRAŠALA CE LAHKO ZAPELJEVA MOTOR NA DRUGO STRAN.

PA STA REKLA DA NE KER IMAJO TAKO KOMANDO DA NE SMETA PUSTIT.PA ONADVA BI ŽE PUSTILA STA BILA KAR V REDU POBCA (20-25 LET STARA)SAJ SVA POTEM Z NJIMA KLEPETALA 20MINUT POTEM PA STA POPISALA ŠE DVA TAXISTA IN STA ZGINILA.

mISLIM DA JIH PO DEVETI NI BILO VEC TAM.

ZATO PREDLAGAM DA CE NAM ŠE NAPREJ TEŽIJO DA SE SPOKAMO KAM DRUGAM KER MISLIM DA METELKOVA NE BO TAKO ZAŽIVELA KOT PREŠERC.

TO PA ZATO KER TAM NI NAKLJUCNIH SPREHAJALCEV.

ZATO PREDLAGAM KOT SVA SE VCERAJ POGOVARJALA S PERLO DA BI ZACELI RAZMIŠLJATI O BTC ALI PA O PARKIRIŠCU PRI TIVOLI!

PROSIM DA POVESTE SVOJE MNENJE O NAŠI NADALJNI USODI SREDINIH VECEROV

MOTORISTICNI POZDRAV!!!!!!!!

HANZI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tam ob Gruberjevem kanalu (ce se se prav spomnim med Tromostovjem in med cesto ki vodi na Dolenjsko (podaljšek Aškerceve), se tam ne bi dalo shajati. Tam so avtomobilska parkirišca. A so zvecer tudi polna?

Kaj pa trg pred stavbo Univerze (ex Pravna), tam so tudi parkirišca, a so tudi zvecer polna.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda je Prešerca, res! Ni lepšega kot lepi motorji in prekrasen ambient Stare Ljubljane. Težko se bo navadit na kaj drugega. Jest se takole vcasih, ko sem bil na kaksnem enodnevnem potepanju z motorjem zapeljem še enkrat skozi staro Lj., preden dam motor v garažo. Res ne vem kje bi bila tista lokacija. Problem Metelkove je res v tem, da tam ni dovolj ostalega folka in smo bolj sami sebi namen. In ce smo pošteni, smo sami sebi namen že na moto zborih, tukaj ti pa prav paše, da folk mal v tvoj motor gleda.

Res škoda.

Nimam pa nobene primerne lokacije v mislih. Bom rajš kandidiral za župana in bom potem dal odlog o obveznem zbiranju motoristov pred prešercem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In motofolk te izvoli in ti župan in obvezno zbiranjen motorjev na prešercu in

tisto od pozadi

obvezno placilo parkirnine (razstavnine).

Taki so župani, ko oblizenjo oblast, heh

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta!

Vem, da ste izgubili sleherno upanje v naše lažljive politike, a biti župan - to je castna funkcija!

Evo! Moja kampanija se je uradno zacela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko pa sta policaja odšla, je bilo po 15 minutah na pršercu najmanj 15 taksijev.

Sej smo pa na drugi strani parkiral pa je blo. Motorjev je bilo pa verjetno zato manj, ker je bilo ful oblacno, pa so eni raje ostali doma.

Uni k smo tam vsako sredo pa smo vseeno prišli.

Ce bo pa naslednjo sredo premal placa na tej strani, bomo pa parkirali ob Ljubljanici v smeri proti lesenemu mostu.

Prešerca ne damo, ker je tam ful dobr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je tam tako dobro? sladoled? pijaca v Plocniku?

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk se prevec boji metelkove, ko bi vsi motoristi šli tja bi se to razvedelo in bi tudi pešaki prihajali gledat in obcudovat, sploh pa ce bi zaživel bikeshow in buvljak.

Jaz in moja sva v sredo prišla. žal direkt iz službe z avtom, odsedela cca. 15 min, po pijaco nisva šla, ker sva glih bila na eni drugace se mi zdi da so se firestarters meli kar fino, edini problem je ko se pripelješ tja vidiš žalostno podobo(15-20 motoristov), ne vem pa kako se stvar odvija proti veceru, a je kaj dogajanja.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Folk se prevec boji metelkove, ko bi vsi motoristi sli tja bi se to razvedelo in bi tudi pesaki prihajali gledat in obcudovat, sploh pa ce bi za?ivel bikeshow in buvljak.

Jaz in moja sva v sredo prisla. ?al direkt iz slu?be z avtom, odsedela cca. 15 min, po pijaco nisva sla, ker sva glih bila na eni drugace se mi zdi da so se firestarters meli kar fino, edini problem je ko se pripeljes tja vidis ?alostno podobo(15-20 motoristov), ne vem pa kako se stvar odvija proti veceru, a je kaj dogajanja.

lp

uzzy

ves cas je ista stvar... folk se skos menja, tako da je cifra max tja do 30, pa nic vec... Eh jebi ga... Na metelkovi se pac ne da dobit sladoleda, ki ga imajo na tromostovju "motoristi" tako radi. Pa se noben ti v motor ne bulji, ker so sami bikerji.

V vsakem primeru KONCNO en plac v ljubljani, kamor se lahko das. Preserc je bil nagnusen.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru KONCNO en plac v ljubljani, kamor se lahko das. Preserc je bil nagnusen.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Ja, ja prešerc je res ful nagnusen! A mogoce zato ker:

- se okrog motorjev smukajo razne hude bejbike v tangicah in s takimi modrcki, da bo lih kar neki ven padlo...

- so velike kepice sladoleda iz Samsare zanic;

- ker prešerc sploh ni primeren za take prireditve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj imate vi tam v Ljubljani res ne vem.

Vem pa, da moj avto Ljubljane ne bo vec videval tako pogosto, ko so uvedli take svinjske ukrepe.

Ali so mogoce že uredili parkirišca za skuterje in motocikle. (sicer me pa prevec ne zanima, saj so ziher cene u pizdo materno navite).

Ko jebe tisto Viko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!