Skoči na vsebino

**ŽURKA** Party za zaključek moto tekmovalne sezone Amaterskih dirkače


ZOX

Priporočene objave

Samo... jest sm mal zbegan, Zoki :huh:

Prej je bilo omenjeno, da je 75 prostih ležišč, tuki pa vidmo fante spat v kombiju :wacko: Kaj zdej... a ste jih nagnal z žurke? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo... jest sm mal zbegan, Zoki :huh:

Prej je bilo omenjeno, da je 75 prostih ležišč, tuki pa vidmo fante spat v kombiju :wacko: Kaj zdej... a ste jih nagnal z žurke? :unsure:

Bilo nas je 111, ležišč 75, tale fotka pa prikazuje posledice prekomernega pitja alkoholnih pijač :grim je blo pač v kombotu ker smo meli malo off road adventure :lol1: Pa pač niso vsi zdržali .)

(pa brez zamere) hehe

Lp Zoki

Popravljeno . Popravil Zorman84
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P jst za sebe vem kaj to pomen in ne mislm razlagat to ukul.Vidm da je tut tebe u komboti zvil da si mal preveč popiu da nism biu sam jst tak :P :D(( Mišleno za gsx-r 1000 -TEDI)a

YIMMY razlož nam kaj pomen rdeča :? :? :?

:D jst že vem kaj to pomen :P :P

Popravljeno . Popravil YIMMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YIMMI začni seksat drgač ti bo sperma možgane zalila pol boš meu pa pizdarijo :kva2:

:D Se mi je kr zdel kaj bo pisal :D ja Tedy se bom potrudu no :P upam da bo hmal tist cajt pa upam da bo to še letos. :D :D (ŠE LETOS) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :naughty: :devil: :P No da ne bo samo o Yimmy-u govora :lol:

(pa brez zamere)

Fantje,noben pa ne omen dirkalnika,s katerim ste se vozili...!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,noben pa ne omen dirkalnika,s katerim ste se vozili...!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Spet en pametn na novo logiran :grrr :grrr :grrr :headbang: :headbang: :krneki: :krneki: :afro2: :afro1: :beer2: :beer2: :fight1: :chase: :friend2: :grupni: :naughty: :smoke: :drunk: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Se mi je kr zdel kaj bo pisal :D ja Tedy se bom potrudu no :P upam da bo hmal tist cajt pa upam da bo to še letos. :D :D (ŠE LETOS) :D

Upam da tvoja draga ne bere foruma, če ga, si ga naje... :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidite YIMMY se ne bo zadovoljil z naslovom rookie of the year, ampak hoče kar celo prvenstvo.

Zato mu lahko 28. zaželimo veliko uspeha in še več sreče pri uresničevanju svojih sanj.

Do uspeha pa mu ne manjka veliko - par kozarčkov medice

Yimmy, držimo pesti zate :OK: :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil ninjasmrk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Se mi je kr zdel kaj bo pisal :D ja Tedy se bom potrudu no :P upam da bo hmal tist cajt pa upam da bo to še letos. :D :D (ŠE LETOS) :D

Yimmy, a maš kaj posebnega v mislih? Če ni skrivnost nam lahko pojasniš?

Popravljeno . Popravil klpaetce
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=87651]

Yimmy, a maš kaj posebnega v mislih? Če ni skrivnost nam lahko pojasniš?

Evo je lepotica :wub: :wub: :wub:

post-13535-1165598689_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ninjasmrk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta in fantje jz mam še full fotk, sam da niso ravn za v javnost :kva2:

Če kdo hoče kej svojega za spomin, loh na PM piše pa pove...

Lp :yea1:

Glej da mi ne objavš kake take se sam veš kake. :angry:

Upam da tvoja draga ne bere foruma, če ga, si ga naje... :grim :D

Ja kaj je pa to ke tazga :?

Spet en pametn na novo logiran :grrr :grrr :grrr :headbang: :headbang: :krneki: :krneki: :afro2: :afro1: :beer2: :beer2: :fight1: :chase: :friend2: :grupni: :naughty: :smoke: :drunk: :worship:

A ti povem kaj je biu za en dirkalnik :? Medica made in albreht pa moj Bagi 4*4 evolution. :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidite YIMMY se ne bo zadovoljil z naslovom rookie of the year, ampak hoče kar celo prvenstvo.

Zato mu lahko 28. zaželimo veliko uspeha in še več sreče pri uresničevanju svojih sanj.

Do uspeha pa mu ne manjka veliko - par kozarčkov medice

Yimmy, držimo pesti zate :OK: :kva2: :kva2: :kva2:

[/quot

:slap: Da ne bo ke res :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pred žurko... natančno še na zboru..

MOTO PULS, revija ki te potegne vase .) :lol1: (mal heca more bit)

Pa brez zamere dotični gospodični :blush:

No pa še ena fotka k je kr lepo ratala kao mini gasilska z natakarico :naughty: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,noben pa ne omen dirkalnika,s katerim ste se vozili...!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Aha dirkalnik te zanima. :D Opel Combo 2.0 GSI Serija. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha dirkalnik te zanima. :D Opel Combo 2.0 GSI Serija. :P

Dvomim da misljo ta dirkalnik :naughty: Moje mnenje je da je govora o tistem dirkalniku s katerim smo dirkal ko nismo nobene rdeče zastave vidl :lol: :grim :devil: Kter pa je že to? :naughty:

hehe

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da misljo ta dirkalnik :naughty: Moje mnenje je da je govora o tistem dirkalniku s katerim smo dirkal ko nismo nobene rdeče zastave vidl :lol: :grim :devil: Kter pa je že to? :naughty:

hehe

Lp

Ja pomojem da je to ta dirkalnik sej itaq da niste mogl vidit ker ponoč je itaq vse črn pa tut mal ste bli nažingan tko da jo sploh niste mogl vidit sam po slikah sodeč je to Opel Combo pa nč druzga :angry: :angry: :P

post-13518-1166025948_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil YIMMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomojem da je to ta dirkalnik sej itaq da niste mogl vidit ker ponoč je itaq vse črn pa tut mal ste bli nažingan tko da jo sploh niste mogl vidit sam po slikah sodeč je to Opel Combo pa nč druzga :angry: :angry: :P

:grrr :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :naughty: :whistle:

:angry: Vidm da mi neki prekrivaš ti Zormanček :? sej jst vem kaj ne da nouš mislu da sm mal za lunco :P sam veš kaj ti povem?Da me boli kurac zarad mene če ste se s traktorjam vozil al pa ne vem s čem.Jebe se mi kar si mislte. :( :( :? a ste se mogoče z mojem traktorjam vozil :?

post-13518-1166128082_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil YIMMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yimmy, midva se morva mal pogovort!

:? Ja o čem bi se pa ti rad z mano pogovarjau :? o nori vožnji z hudim dirkalnikom al o čem drugem sej če se niste vozil z mojem traktorjam a ste se pol mogoče z mojem bagitam :?

post-13518-1166391527_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!