Skoči na vsebino

dilema


Pravokotar

Priporočene objave

Pohabljen bog ali božanski pohabljenec? Kje so krila, ki dokazujejo božanskost? Kje je žar, ki dokazuje voljo, izkopati se iz pohabljenosti?

haiku by PEPE

Spet opozorilo: moral sem napissati, nobene potrebe po odgovorih, če kdo resnično ne začuti potrebe. Imate pač smolo, da sem se usidral na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem gledati, kako bog trpi. Kako njegova lepota ne žari v vsej svoji svetlosti. Svetlost je dokazano izjemna. Čutim se krivega. Ne zmorem bremena. Ne dviguj sidra. Ceniti začneš, ko ti manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ker me sprejemaš.

Ljubi bog, Leon, zakaj te pa naj ne bi? Vendar, ko se pogovarjaš z menoj, Leon, moraš vedeti eno: nisem kristjan. Ali lahko to sprejmeš?

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE tudi jaz nisem popoln kristjan, tudi ne popoln musliman, budist, materialist, idealist,... Od vsega sprejemam le tisto, kar se pokriva z mojimi življenskimi nazori z malo odstopanja. Kot je Ejnherjer zadnjič nakazal znano modrost, da ima vsakdo Boga v sebi, le poslušati in spoznavati ga mora. Sicer pa tiste šarlatane religij, ki v tuzemstvu reklamirajo onstranstvo preziram in se mi naravnost gnusijo, ko prepričujejo labilne osebnosti v tlako, da skrbijo za njihove riti. Kar zadeva krščanstvo, je pri meni zadnjih nekaj let tako slabo zapisano zaradi vpliva »klera« na javni prostor (predvsem SLO), da resno razmišljam podati se v postopek »preklica« krsta, ki sem ga bil deležen po tuji volji.

PEPE lahko sprejmem, ker si to želim in imam večinoma kontrolo nad svojimi čustvi.

PEPE: »Je bog ali si ti, Leon?«; Kdo je na tej strani prvi omenil sidro? Don't be so modest.

Chebi tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žar je. Žar je dejstvo. Žar je dejstvo, ki je udejanjeno. Če ni, ga je potrebno ustvariti. In ko ga, v krilih spet vlada veter. Jaz sem žar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žar je. Žar je dejstvo. Žar je dejstvo, ki je udejanjeno. Če ni, ga je potrebno ustvariti. In ko ga, v krilih spet vlada veter. Jaz sem žar.

Gregs, sicer ne vem , kaj si s tem mislil, ampak če rabiš "žar", ti ga z veseljem spet posodim. 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaahahahahha.....

Bladzo in Leon.... srcka sta.... (panisemsestrapress) :D

Ej, Leon, z Bladzom se tako ali tako stalno zezava, da ni problem, da bi imel kaj manj las.... Je pa dobro tole spesnil z zarom.... Bladzo, a sem ti ga vsaj dobro ocistil?! Eheehehehehee......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!