Skoči na vsebino

1. majske 2007 potovanja


EURO

Priporočene objave

Odhod 21.4. prihod 5.5.Način vožnje lagano turistički.

:eek: :eek: :eek:

Meni se zdi malo razvlečeno .... je pa res, da če imaš nekaj dni rezerve ne more bit nič narobe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi :yea1: ,

sem nov na forumu. S soprogo načrtujeva malo daljše potepanje za prvomajske praznike, in sicer v Toscano, zatem na jug Italije ter na Sicilijo. Še vedno sta v igri tudi Korzika in Sardinija. Odhod načrtujeva za 26.04 ter povratek 12 ali 13.05.

Prenočiva običajno v manjših hotelih ali apartmajih. Družbe se nebi branila :) , lahko tudi samo za del poti. Imava pa BMW 1200LT tako, da dolge dnevne ture niso problem.

Hurikan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rožnik a gre kdo zravn pr kokti pustimo mopede :OK: Nacrt potovanja 30.4. iz tromostovja povratek 1.5. okol 9h :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rožnik a gre kdo zravn pr kokti pustimo mopede :OK: Nacrt potovanja 30.4. iz tromostovja povratek 1.5. okol 9h :headbang:

Mogoče-mogoče ,če bo vreme itd......! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni vsi :yea1: ,

sem nov na forumu. S soprogo načrtujeva malo daljše potepanje za prvomajske praznike, in sicer v Toscano, zatem na jug Italije ter na Sicilijo. Še vedno sta v igri tudi Korzika in Sardinija. Odhod načrtujeva za 26.04 ter povratek 12 ali 13.05.

Prenočiva običajno v manjših hotelih ali apartmajih. Družbe se nebi branila :) , lahko tudi samo za del poti. Imava pa BMW 1200LT tako, da dolge dnevne ture niso problem.

Hurikan :OK:

Če tako dolgo in razvlečeno pot planiraš kot "spoznavanje terena" kam se bosta s soprogo v naslednjih letih vračala, potem je OK. Če pa ne, je to bolj "marširanje" po Italiji. Trust me.

Bi se recimo dalo zmenit, da se dobimo 28/04 v Sieni na Piazza Campo na kapučinu. Ali pa ob 13. ih v oštariji Dall' Franko v Pienzi na mladem pečenem pujsku. Alternativa račka pegatka. Sledi neobvezen nakup olivnega olja v lokalni kmetijski zadrugi.

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tako dolgo in razvlečeno pot planiraš kot "spoznavanje terena" kam se bosta s soprogo v naslednjih letih vračala, potem je OK. Če pa ne, je to bolj "marširanje" po Italiji. Trust me.

Bi se recimo dalo zmenit, da se dobimo 28/04 v Sieni na Piazza Campo na kapučinu. Ali pa ob 13. ih v oštariji Dall' Franko v Pienzi na mladem pečenem pujsku. Alternativa račka pegatka. Sledi neobvezen nakup olivnega olja v lokalni kmetijski zadrugi.

Čečo

Imaš kar prav. Sva se že nekako odločila, da preskočiva Korziko in Sardinijo. Toscana in Sicilija pa ostaneta. Glede kave ali pujska oz. obojega pa se lahko dogovorimo.

Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu mam isti termin, lahko se zmenmo , pa se skupi dol odpeljemo.

Ej prjatli, mi gremo tut na Korziko za 1.maja, pa me zanima kako kaj za motorje na trajektih poskrbijo! Na Hrvaskem so mi ga namrec pred 10 leti prevrnili, ker ga niso privezal, pa me zdaj mal skrbi...

Hvala in lep pozdrav,

Zupo1970

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej prjatli, mi gremo tut na Korziko za 1.maja, pa me zanima kako kaj za motorje na trajektih poskrbijo! Na Hrvaskem so mi ga namrec pred 10 leti prevrnili, ker ga niso privezal, pa me zdaj mal skrbi...

Hvala in lep pozdrav,

Zupo1970

Dobro ti ga zvežejo.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bljema. Midva bova sicer na quattro ruote, ker je moja soproga zdravstveno out za motor, kar pa nama za dobro jesti in piti dobre kave v Toskani ne predstavlja kakšnih posebnih ovir. :P

Lp,

Srečko

Imaš kar prav. Sva se že nekako odločila, da preskočiva Korziko in Sardinijo. Toscana in Sicilija pa ostaneta. Glede kave ali pujska oz. obojega pa se lahko dogovorimo.

Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že tema o Korziki, Sardiniji in trajektih - a je med vožnjo trajekta možno priti do motorja oz. avta. Po informacijah nekaterih se ne da :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar rabiš, odnesi s sabo, kajti do vozila ne moreš. Po izplutju se garaže zaprejo in jih odprejo po obvestilu preko ozvočenja pred pristankom.

Srečno vožnjo in plovbo !

Raza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar rabiš, odnesi s sabo, kajti do vozila ne moreš. Po izplutju se garaže zaprejo in jih odprejo po obvestilu preko ozvočenja pred pristankom.

Srečno vožnjo in plovbo !

Raza

Hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu mam isti termin, lahko se zmenmo , pa se skupi dol odpeljemo.

lahko. kaj več se lahko tudi prek ZS zmeniva, ko bo čas za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sam' bejš! :angry: Sem jst že pred tabo v vrsti!!! :P :P :D

Kwa se pa ti rineš... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla...... :D

Danes sem Stromu zamenjal obe gumi,jutri podaljšam registracijo in gas.............. :evilgrin:

Ali je možno Aprila ali za prvomajske praznike it na Grosglokner.

Kako je z cesto ali je prevozna tam gori ali :? :? :?

Bi rad čimprej kakšno informacijo.

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!