Skoči na vsebino

MIKLAVŽ


Priporočene objave

Ata miklavž... samo 14 stopinj...

pa bodo vsi problemi šli :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To si pa v nulo zadela, bi si marsikdo tukej lahko to želu.

Ne pozab naročit še kantico olja :devil: hej sem žleht, no parkelni kje ste, a ga bomo letos spet kej sral?

Ko že o prkelnih, sem lan slišal da je ta tradicija precej redka, da na 5 decembra zvečer parkelni lovijo po vaseh otroke, ki niso skriti v bajtah in čakajo prihod miklavža. Pravzaprav je na petega kar divje zunaj in tudi mladim dekletom ni priporočljiov zunaj hodit :naughty:

No a so še kje takšni običaji, ki se jih ne gre kar tako opustit?

No pr nas se to drži na obeh bregovih Save, od Medvod do Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozab naročit še kantico olja :devil: hej sem žleht, no parkelni kje ste, a ga bomo letos spet kej sral?

Ko že o prkelnih, sem lan slišal da je ta tradicija precej redka, da na 5 decembra zvečer parkelni lovijo po vaseh otroke, ki niso skriti v bajtah in čakajo prihod miklavža. Pravzaprav je na petega kar divje zunaj in tudi mladim dekletom ni priporočljiov zunaj hodit :naughty:

No a so še kje takšni običaji, ki se jih ne gre kar tako opustit?

No pr nas se to drži na obeh bregovih Save, od Medvod do Kranja.

Jah, maš res...za naslednjo sezono, sem si umisnla (glede na moje turce) prikolco...

za potrebe mišeka(beri : zalogo olja) :whistle: tko da naju nben ne ustavi :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ammmmm.... jen mlčken popravek....

bi se znal letos nardit, da bi bli tud ženski parkelčki letos mal bl nagajivi :whistle: ...

...tko da bi (glede na spremembe v novejši zgodovini) loh tud rekl, da mladim fantkom ni več priporočljiv zun hodit ponoči :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa eno zadnjo gumo....če si pa lih pr dnarju pa kr komplet prnesi :winkiss:

jst pa bi zadnjo gumo lahko tut rabljeno sam na močnejšem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa bi zadnjo gumo lahko tut rabljeno sam na močnejšem motorju

no ja kej takga se tut jst nebi branu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej sem žleht, no parkelni kje ste, a ga bomo letos spet kej sral?

Ko že o prkelnih, sem lan slišal da je ta tradicija precej redka, da na 5 decembra zvečer parkelni lovijo po vaseh otroke, ki niso skriti v bajtah in čakajo prihod miklavža. Pravzaprav je na petega kar divje zunaj in tudi mladim dekletom ni priporočljiov zunaj hodit :naughty:

No a so še kje takšni običaji, ki se jih ne gre kar tako opustit?

No pr nas se to drži na obeh bregovih Save, od Medvod do Kranja.

:grim :grim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, smešno je blo ene dve let nazaj, ko je miklavž pred eno bajto od pijanosti izgubil ravnotežje :whistle: (to je pa to, če je v fari preveč bajt, preveč štamperlov) Si predstavljate poglede malih otročičev :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo že miklauž vedu kaj si želim :whistle: ... pa božiček tud .. pa dedek mraz tud.. vsi mi bodo izpolnili želje :010 ..

japabodo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo že miklauž vedu kaj si želim :whistle: ... pa božiček tud .. pa dedek mraz tud.. vsi mi bodo izpolnili želje :010 ..

japabodo :P

moblog_e66e07bce4956.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p'r nas bo pa spet veselo za Miklavža :whistle:

koline_2007_020.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moblog_e66e07bce4956.jpg

eh furi... to ni glih želja.. ta "želja" se mi na parkirplacu v avtu, u grmovju, ali pa kje drugje večkrat izpolne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

prinesu mi je čokolado....suho sadje....pa parfum coco chanel :rolleyes: :rolleyes: :naughty: :whistle: .....

ker pa seveda nisem fuuul pridna.....so me pa parkelni mal ''nagonil'' in prestrašil :whistle:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!