Skoči na vsebino

Generic


alen4b

Priporočene objave

Zdravo, nikjer na forumu še nisem zasledil nič o generic 50ccm motorjih. Nai internetu sem našel domačo stran proizvajalca, samo ne piše cen. Zdaj pa me zanima če ima kdo kakšne izkupnje z generic motorji. Če vam motor ni všeč, prosim predlagajte kakšnega drugega, cena ni tako problematična, ker bom kupil motor v tujini, najverjetneje v Italiji, mogoče Avstriji, Nemčiji. Tam pa so motorji tudi do 40% ceneje (novi in rableni)! :eek: :evilgrin: :OK:

post-13456-1165346445.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to spet neka x firma :? :? :?

to je neki nova znamka ce se ne motm je Norveska firma.nimajo nobene dobre strani.Ce je svedska potem ni bojaznai za slabo kvaliteto edino rezervni deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo, nikjer na forumu še nisem zasledil nič o generic 50ccm motorjih. Nai internetu sem našel domačo stran proizvajalca, samo ne piše cen. Zdaj pa me zanima če ima kdo kakšne izkupnje z generic motorji. Če vam motor ni všeč, prosim predlagajte kakšnega drugega, cena ni tako problematična, ker bom kupil motor v tujini, najverjetneje v Italiji, mogoče Avstriji, Nemčiji. Tam pa so motorji tudi do 40% ceneje (novi in rableni)! :eek: :evilgrin: :OK:

pa kje folk pobira te firme???

kup si neki priznanga in pa k je že zdej masovn.......50-tke se rade fukajo, saj rezervne dele dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če se ne motim, jih uvaža PVG, torej ni problema ne za servis, ne za rezervne dele. Sem ga vozil že lansko leto, pa je to za ta denar vrhunski skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale generic trigger sm jz gledu u eni reviji pa je biu tam okol 420 jurju....sm u sloveniji na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se nism najdu tega motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Matr a se je že kej pametnega zvedlo o tej firmi. Noben ne pozna? Če rabte link od uradne strani pošlte PM. Zlo se mi dopadeta : TRIGGER SM & TOXIC ! Oba sta 50 ccm.

Toxic, zdej so ga še mal izpopolnili sma nimam onih slik!

post-15060-1176317348_thumb.jpg

post-15060-1176317786_thumb.jpg

post-15060-1176317825_thumb.jpg

post-15060-1176317854_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!