Skoči na vsebino

VESELI DECEMBER


Priporočene objave

veseli december-odprta sezona lov na mrjasce :P

tu pa tam se na nišanu najde tudi kaka vesela antilopa ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah, kuhan vin here we come!!! :grim

Verjetno se me bo redno dalo videt kje blizu meksika kako si bom prste ene roke grel na kozarcu kuhanga vina prste druge roke pa ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah, kuhan vin here we come!!! :grim

Verjetno se me bo redno dalo videt kje blizu meksika kako si bom prste ene roke grel na kozarcu kuhanga vina prste druge roke pa ... :naughty:

...na drugem kozarcu kuhanga vina :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. se poščijem na veseli december :devil: ker so mi zlomili bale z vrtenjem jingle bells in okrašenostjo že 22 NOVEMBRA!!!!! (u supernovi u Kopru) :BUA: sem skoraj zvočnike jim potrgal dol s sten :fredy:

drgač pa so tle u GO neko drsališče napravli tam zraven občine (sred ulice in komplet zajebali cel promet). no kako kuhano vino (po 500 deci, sem prepričan, no ok, 350 :doze: ) pa medico bom sigurno šel pokušat :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imbo material. :fredy: :SS

Poden od podna :SS :SS :SS :SS ... po moje imajo Jingle Bellse že od rojstva sprogramirane v glavi, ker možganov itaq nimajo :devil:

ok. se poščijem na veseli december :devil: ker so mi zlomili bale z vrtenjem jingle bells in okrašenostjo že 22 NOVEMBRA!!!!! (u supernovi u Kopru) :BUA: sem skoraj zvočnike jim potrgal dol s sten :fredy:

Drugič povej prej, da si tam, ti bom z veseljem pomagala pri tem opravilu ... potem pa lahko še kakega kretena na vrh jelke obesimo :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa so tle u GO neko drsališče napravli tam zraven občine (sred ulice in komplet zajebali cel promet). no kako kuhano vino (po 500 deci, sem prepričan, no ok, 350 :doze: ) pa medico bom sigurno šel pokušat :photo:

s tem se strinjan da so zjebal komplet promet :wacko:

ma wince...mnjami :yea1:

u Gorico na medico :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ves šmoren prekmalu začnejo...... :angry:

zdej pa še snega ni .....ne čutim pravega vzdušja :(

darila počasi kupčkam...ampak počasi

pa...

ta vreme ni normalen :grrr

pa tko fajn bi blo mal beline okol hiše.....

menda ne bomo februarja domače češne jedl.... :hmm:

do konca leta bomo že vsega siti.....

ne obesim okraska pred božičem pa pika !!!

lp Žanetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ves šmoren prekmalu začnejo...... :angry:

zdej pa še snega ni .....ne čutim pravega vzdušja :(

ne obesim okraska pred božičem pa pika !!!

lp Žanetka

nobenga krizbana prej! :klicaj:

dejmo dejmo snegec!ne pa to k*****o mglo pa dž! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kliči belega govna! :nono:

Dejmo raj navijat za sonce in 20 stopinj celzija :yea1:

A ti prste premalo greje vino in ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem zakaj Veseli december, če pa folk v decembru zapravi kup denarja za budalaštine in neka oh in sploh darila, za sploh in oh decembrske fešte, prednovoletne, novoletne, ponovoletne večerje in pijanke, za oh in sploh obleke in čevlje, ki jih za tovrstne "orgije" potrebuje, za kup okraskov, ki jih mora obesit po hišah takoj po 1. novembru, za kup hrane, ki jo mora dodatno požret, ker so pač prazniki in je treba malo "boljše" jest kot ponavadi, za kako malenkost, ki jo je treba kupit na božičnih in novoletnih sejmih, če so že tam, za šampanjc, ki itaq ni dober, ampak ker je novo leto mora bit, za farof pri božičnici, za vse kozlarije, ki imajo prednovoletni in ponovoletni popust, ki jih mora imet, ker so pač poceni in se jih splača kupit ... skratka ... čredni december ... za katerega je še tegale :SS škoda, ker nima smisla ... SVE ZA RAJU IN RAJANE :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimwečkrat na glavo, pa bo

:drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem zakaj Veseli december, če pa folk v decembru zapravi kup denarja za budalaštine in neka oh in sploh darila, za sploh in oh decembrske fešte, prednovoletne, novoletne, ponovoletne večerje in pijanke, za oh in sploh obleke in čevlje, ki jih za tovrstne "orgije" potrebuje, za kup okraskov, ki jih mora obesit po hišah takoj po 1. novembru, za kup hrane, ki jo mora dodatno požret, ker so pač prazniki in je treba malo "boljše" jest kot ponavadi, za kako malenkost, ki jo je treba kupit na božičnih in novoletnih sejmih, če so že tam, za šampanjc, ki itaq ni dober, ampak ker je novo leto mora bit, za farof pri božičnici, za vse kozlarije, ki imajo prednovoletni in ponovoletni popust, ki jih mora imet, ker so pač poceni in se jih splača kupit ... skratka ... čredni december ... za katerega je še tegale :SS škoda, ker nima smisla ... SVE ZA RAJU IN RAJANE :devil:

Vse correct! Ampak vecji pacient od teh si, ce se sekiras zaradi tega.. Walk on by... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse correct! Ampak vecji pacient od teh si, ce se sekiras zaradi tega.. Walk on by... B)

Ne sekiram se, mi pa gre na kurac, ker po kruh pa mleko moram vseeno v trgovino ... in mi jemljejo moj dragoceni čas z drenjanjem povsod ... včeraj sem pri 13-tih odprtih blagajnah čakala na "hitri blagajni" 15 min, kar je bilo še malo :SS ... da ne govorim o ameriških imbo pesmicah, ki jih nabijajo že od novembra dalje ...

Da ne govorim o kretenih, ki otroke, namesto da bi jih peljali malo na svež zrak, vozijo v trgovske centre na animacijo in potem ne veš kdo bo prej podlegel histeričnemu napadu ... otrok ali starši ... :SS

Včasih smo Dedka Mraza gledali kako se je peljal skozi glavno ulico, ne pa v trgovini :blink:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse correct! Ampak vecji pacient od teh si, ce se sekiras zaradi tega.. Walk on by... B)

In še nekaj ... zaradi tako mislečih kot si ti, je na svetu vedno več imbotov :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... včeraj sem pri 13-tih odprtih blagajnah čakala na "hitri blagajni" 15 min, kar je bilo še malo :SS ... da ne govorim o ameriških imbo pesmicah, ki jih nabijajo že od novembra dalje ...

Pač ne nakupuj v megasupersvašta marketih, ampak kot jaz v manjših trgovinah. Tam ni ne duha ne sluha o kakšni gneči ali jamrajočih zvočnikih. :grrr

Je pa res, da sta kruh in mleko 12 tolarjev dražja. .)

Da ne govorim o kretenih, ki otroke, namesto da bi jih peljali malo na svež zrak, vozijo v trgovske centre na animacijo in potem ne veš kdo bo prej podlegel histeričnemu napadu ... otrok ali starši ... :SS

Včasih smo Dedka Mraza gledali kako se je peljal skozi glavno ulico, ne pa v trgovini :blink:

Se popolnoma strinjam s tabo. :grim :SS

Aja, če koga zanima, nekje imam sliko, kjer se z Dedkom Mrazom skupaj voziva na vpregi, ki je v resnici bil traktor s prikolico, ampak vseeno.... :blush:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj ... zaradi tako mislečih kot si ti, je na svetu vedno več imbotov :doze:

dobro, da si ti tista, ki določaš kdo je imbo in kdo ne :doze:

sicer pa gre meni ta prednovoletna evforija tudi na jetra, predvsem pa mi dvignejo pritisk božične pesmi. Lučke še prenašam, za folk mi itak dol visi in se ne obremenjujem z njim in njihovimi navadami in bedarijami, tudi gužvo v večini primerov dokaj dobro prenašam, samo božične pesmi.... te mi gredo pa res na :SS

darila imam pa rada :blush: ;)

aja.. pa sneg imam tut rada, čeprav letos ne bo nič s smučanjem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro, da si ti tista, ki določaš kdo je imbo in kdo ne :doze:

Valjda, ipak sem boginja vsega ... pa saj to že veš, a ne :devil:

BTW kje sem sploh napisala, da je kdo imbo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!