Skoči na vsebino

VESELI DECEMBER


Priporočene objave

Pač ne nakupuj v megasupersvašta marketih, ampak kot jaz v manjših trgovinah. Tam ni ne duha ne sluha o kakšni gneči ali jamrajočih zvočnikih. :grrr

Je pa res, da sta kruh in mleko 12 tolarjev dražja. .)

Se popolnoma strinjam s tabo. :grim :SS

Nop, tudi v manjših trgovinah je isto ... na žalost :SS ... no edino pesmic ne vrtijo ... še :doze:

A tebi ne piše v rojstnem listu pri spol: ŽENSKI :hmm: :devil:

Ne, pri popisu sem se opredelila za vesoljca, zakaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pri popisu sem se opredelila za vesoljca, zakaj ?

Sam prašam, k pri meni piše ženski spol pa nimam kurca (svojega lastnega mislim, tko kot moški in pa očitno vesoljci) :devil:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam prašam, k pri meni piše ženski spol pa nimam kurca (svojega lastnega mislim, tko kot moški in pa očitno vesoljci) :devil:

Sej bo boljše, ko boš zrasla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo boljše, ko boš zrasla :grim

yess :kva2:

Sm pa že misnla da sm že nehala rast, ampak teta Vale ve da temu ni tako :P

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se ne obremenjujem več s tem cirkusom, kje je kaj in kje kaj ni ozjroma kje je preveč ...

men je fukiš, da se odpravim zvečer na giro, pa diši po medici, kuhančku ipd.

:D

kr se pa kurčku tiče, bom pa pučakala Vale, d bom zrasla :P

Popravljeno . Popravil inge.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se ne obremenjujem več s tem cirkusom, kje je kaj in kje kaj ni ozjroma kje je preveč ...

men je fukiš, da se odpravim zvečer na giro, pa diši po medici, kuhančku ipd.

:D

kr se pa kurčku tiče, bom pa pučakala Vale, d bom zrasla :P

:OK:

Greš z mano na medico ta cajt, ko obe čakave, da zrasteva? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj ... zaradi tako mislečih kot si ti, je na svetu vedno več imbotov :doze:

Draga moja, dvomim da sem s svojim razmisljanjem pripomogel k temu, da je kak imbo vec na svetu.. Zal nimam te moci. Vem pa, da s svojim pizdenjem ne bom spremenil nic, pasivna oblika odpora v teh primerih pomeni precej vec. Pac ne nakupujem novoletnih daril, pac se ne drenjam po supermarketih, ce slisim na radiu bozicni bullshit, zamenjam kanal...itd. In mi pri tem ne naraste tlak niti za dlako...

Ease up, veseli december ni stanje v vrstah in posiljevanje z nakupi.. Je nekaj drugega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ease up, veseli december ni stanje v vrstah in posiljevanje z nakupi.. Je nekaj drugega .)

:grim

Seveda je nekaj drugega...

...stanje pri stojnicah ob Ljubljanici z medico v eni in kuhanim vinom v drugi roki :D

(Imejmo se radi :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja, dvomim da sem s svojim razmisljanjem pripomogel k temu, da je kak imbo vec na svetu.. Zal nimam te moci. Vem pa, da s svojim pizdenjem ne bom spremenil nic, pasivna oblika odpora v teh primerih pomeni precej vec. Pac ne nakupujem novoletnih daril, pac se ne drenjam po supermarketih, ce slisim na radiu bozicni bullshit, zamenjam kanal...itd. In mi pri tem ne naraste tlak niti za dlako...

Ease up, veseli december ni stanje v vrstah in posiljevanje z nakupi.. Je nekaj drugega .)

Ko boš naslednjič kozlal zaradi stvari na katere ne moreš vplivat te bom spomnila na to :grim samo pazi, da ti pri tem ne bojo vse dlake odletele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš naslednjič kozlal zaradi stvari na katere ne moreš vplivat te bom spomnila na to :grim samo pazi, da ti pri tem ne bojo vse dlake odletele :P

Lahko spremenis enega cloveka, ne mores spremenit mnozice... .)

Takrat pa popizdim do amena... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veseli december, ja včasih je res bilo lepo, vsak dan smo se ga lepo napili, gužve po trgovinah ni bilo, ker jih tudi ni bilo tolk kot danes, tud ljudje niso tolk denarja stran metal, kot danes, da lahko sosedu pokažejo kolk majo, skratka res smo se veselili :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Greš z mano na medico ta cajt, ko obe čakave, da zrasteva? :D

kein problem... :grim

pero u gorico, ku se usaj rima

Popravljeno . Popravil inge.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ne! :eek:

Kaj spet ne bom nič dobo al kaj? :?

Saj sem ti obljubo pir, ki ti ga prinese topless joskasta dolgonoga bjonda... Kaj bi se rad vec? :?

ahh.. ponudis prst... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko spremenis enega cloveka, ne mores spremenit mnozice... .)

Takrat pa popizdim do amena... :devil:

ableblable ... en človek lahko spremeni množico ... verjemi ... jaz to vem, ker sem boginja :grim :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ableblable ... en človek lahko spremeni množico ... verjemi ... jaz to vem, ker sem boginja :grim :P

Nice to meet you. My name is Zeus... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem ti obljubo pir, ki ti ga prinese topless joskasta dolgonoga bjonda... Kaj bi se rad vec? :?

Ja že, sam to dobim za Miklavža, kaj pa za Božička, kaj pa še bolj pol za Dedka Mraza? :?

I want more!!!! :D

Bi te premamlo če te povabim na kuhan vin pa medico? :P

Eh, kje pa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K***c, jaz sem pa mislila, da si Julij Cezar :eek:

Kolko je meni znano, wind ni peder, medtem ko je Julij Cezar bil.............Gej Julij Cezar :P

no te pa pridi :grim

Kam? Kaj moram kaj gnara hcoj prnest, al mi boš vse ti častla? :?

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je fukiš, da se odpravim zvečer na giro, pa diši po medici, kuhančku ipd.

:D

kr se pa kurčku tiče, bom pa pučakala ......:P

kdor čaka ne pozna voznega reda ! uhaaaa, šnof, šnof, šnof svršimo zajedno ! :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!