Skoči na vsebino

Povečanje plač policistom


Povečanje plač policistom  

105 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DA
      44
    • NE
      39
    • NE VEM
      3
    • Pla?e za policiste?Pa kaj ?e...
      19


Priporočene objave

Za moje pojme ena izmed "zajebanih" služb.

Samo kadar jih rabiš, jih pa ni od nikoder!

Predvsem, ko je kakšna kočljiva situacija ( kraja, pretep, gužva bog ne daj, orožje ali kaj podobnega) posredujejo, ko je že vsega konec, ali pa pridejo prepozno.

V lepem vremenu, se pa radi martinčkajo in in kot sokoli prežijo na nas.

LP Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za povečanje plače policistom. Za moje pojme ena izmed "zajebanih" služb.

se čist strinjam :OK: ni lahko dan za dnem delat v tako stresni službi. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če majo res samo 150k(ok sej se verjetno tut najdejo še kaki dodatki sam vseen) neto pol si definitivno zaslužijo več, pomojem eden bolj zajebanih poklicev, delo ob vikendih, ponoči, nonstop pregovarjanje z idioti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za povečanje plače policistom. Za moje pojme ena izmed "zajebanih" služb.

Se strinjam.Pa tudi če imajo V stopnjo...ko se mora policist zjutraj/celo noč ubadati s pijandurami ki zganjajo nemir za brezveze mora bit hudo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas ne ožamejo dovolj?Nas preveč?

Najprej rabim podatek koliko v povprečju zaslužijo (neto plača, ne z neko osnovo brez dodatkov, nočnih, nedeljskih, terenskih, mašnih in ne vem kakšnih dodatkov), potem pa se lahko menimo o tem ali zaslužijo dovolj ali ne. Vplivali na to pa tako ali tako ne bomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

183 netto

To misliš samo za dopoldansko delo čez teden? Če to dobiš/dobijo za izmensko delo vključno z nedeljami in prazniki, so pravi srmačeki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če majo res samo 150k(ok sej se verjetno tut najdejo še kaki dodatki sam vseen) neto pol si definitivno zaslužijo več, pomojem eden bolj zajebanih poklicev, delo ob vikendih, ponoči, nonstop pregovarjanje z idioti.....

Pa penzija ful hitreje, kot v drugih poklicih ...

Je pa res, ad če bi bili policaji dobro plačani in izobraženi ter z visokimi moralnimi merili, bi bila ta država bolj prijetna in bolj normalna.

Se strinjam.Pa tudi če imajo V stopnjo...ko se mora policist zjutraj/celo noč ubadati s pijandurami ki zganjajo nemir za brezveze mora bit hudo :BUA:

To ni pol tok hudo kot medicinske sestre, ki delajo v nočni na katerem od bolj "zanimivih" oddelkov kliničnega centra ... pa ne dobijo glih 183 netto...

Pa ne kr neki na prazno vsi nabijat.

odvisno komu.....

mulcem z V stopnjo prav sigurno ne

Itak. pametni mulci z V stopnjo so programerji, ki zaslužijo 400-600 tisočakov bruto mesečno, če le znajo kaj pametnga narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za povečanje plače policistom. Za moje pojme ena izmed "zajebanih" služb.

:slap: :slap:

daj no, sem imela policaja 6 let, pa mislim, da se je ornk pretegnil ene parkrat na leto, ostale dneve pa :yawn: :yawn:

se vprašaš koliko je poklicev v državni upravi, ki so res potrebni zvišanja plač, kot v zdravstvu naprimer, pa ne dohtarji, da delamo za plače slabše kot čistilke :krneki: :grim :grim

sramota

Najprej rabim podatek koliko v povprečju zaslužijo (neto plača, ne z neko osnovo brez dodatkov, nočnih, nedeljskih, terenskih, mašnih in ne vem kakšnih dodatkov), potem pa se lahko menimo o tem ali zaslužijo dovolj ali ne. Vplivali na to pa tako ali tako ne bomo.

majo kar lepo plačo, razen tistih, ki so včeraj ratali policaji, drgač pa mislim, da se nimajo kaj veliko za bunit.. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: dodal bi še ...

"Ko si bojo policisti višje plače res zaslužili, pa naj jih tudi dobijo!"

Ps2: gledal včeraj al predvčeraj (ne spomnam se) fajn oddajo na TV ... šef policije je prvič slišal za "norme".

Ja, zgleda, da res na ušesih sedijo in si melodično v možgane prdijo ...

PS3 (nije PlayStation3, nije...): svaka čast tistim policistom, ki so kul in ki delajo, kot se spodobi, in ki migajo, da bi se sistem spremenil na boljše (za vse). Upam, da jih je dovolj in da so dovolj močni, da bodo trnsformirali slovensko policijo od znotraj.

Verjamem v Slovensko Policijo.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji majo čist dost za toliko kolikor delajo

kadar jih rabiš jih ni

pa še resne primere nočjo reševat ker se bojijo

.) .) .) .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji majo čist dost za toliko kolikor delajo

kadar jih rabiš jih ni

pa še resne primere nočjo reševat ker se bojijo

.) .) .) .) .) .) .)

resne primere nočjo reševat - zakaj - pridejo takrat ko je že vsega konec - zakaj - enostavno zato, ker baje niso plačani, da svoje glave nastavljajo....

ostale zadeva pa rešujejo kot parlament....nas *jebejo* bande in mafije si ne upajo in nočejo, pa se sodstvo je v p******, ker še tiste barabe, ki jih ujamejo policaji oni spustijo....in smo spet tam.... na cesti, ker je najlažje pokazat učinkovitost S.policije... :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap:

daj no, sem imela policaja 6 let, pa mislim, da se je ornk pretegnil ene parkrat na leto, ostale dneve pa :yawn: :yawn:

se vprašaš koliko je poklicev v državni upravi, ki so res potrebni zvišanja plač, kot v zdravstvu naprimer, pa ne dohtarji, da delamo za plače slabše kot čistilke :krneki: :grim :grim

sramota

majo kar lepo plačo, razen tistih, ki so včeraj ratali policaji, drgač pa mislim, da se nimajo kaj veliko za bunit.. :nono:

Jah očitno je bi ta tvoj eden takšnih kakršnih ne rabimo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jim bodo potem ukinili norme, naj dobijo povišico. Samo to s tem potegne še vse ostale poklice... Mislite, da bom jaz potem zadovoljen s svojo plačo, če bo potem policaj z isto stopnjo dobil toliko več (pustimo dodatke, govora je o osnovi)? Saj policaji nimajo dobrih plač, mi imamo toliko slabše... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se čist strinjam :OK: ni lahko dan za dnem delat v tako stresni službi. :grrr

osvisno nad kom se stresajo

osvisno nad kom se stresajo

odvisno

resne primere nočjo reševat - zakaj - pridejo takrat ko je že vsega konec - zakaj - enostavno zato, ker baje niso plačani, da svoje glave nastavljajo....

ostale zadeva pa rešujejo kot parlament....nas *jebejo* bande in mafije si ne upajo in nočejo, pa se sodstvo je v p******, ker še tiste barabe, ki jih ujamejo policaji oni spustijo....in smo spet tam.... na cesti, ker je najlažje pokazat učinkovitost S.policije... :SS :SS :SS :SS

zelo dober odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap:

daj no, sem imela policaja 6 let, pa mislim, da se je ornk pretegnil ene parkrat na leto, ostale dneve pa :yawn: :yawn:

se vprašaš koliko je poklicev v državni upravi, ki so res potrebni zvišanja plač, kot v zdravstvu naprimer, pa ne dohtarji, da delamo za plače slabše kot čistilke :krneki: :grim :grim

sramota

majo kar lepo plačo, razen tistih, ki so včeraj ratali policaji, drgač pa mislim, da se nimajo kaj veliko za bunit.. :nono:

Tati, oprosti, ampak ne strinjam se ravno s tvojim pogledom na zadevo......namreč za mene osebno je služba policaja ena izmed najbolj "zajebanih" služb sploh....sploh pa pri nas.....namreč za ne vem kakšno "lepo" plačo se morajo dnevno ukvarjati z "pametnjakoviči", vsak smrkavec lahko pozdravi policaju vso žlahto v faco, policaj pa mora to mirno prenašati....verjemi mi, da je to prekleto stresna služba in zelo na psu z ugledom....pa večinoma niso sami krivi, saj imajo "zvezane" roke,seveda pod pretvezo demokracije.....in naš pravosodni sistem ni ravno cvetka, .....

Osebno mislim, da bi bilo marsikje potrebno zvišati plače (tudi v zdravstvu, da ne bo pomote), definitivno pa v policiji.....namreč policist nikoli ne ve, če se bo zjutraj vrnil domov k družini, ali bo kje spotoma pobral kakšno flašo v glavo, če ne bo pristal na urgenci,ali kaj podobnega....

je pa to seveda samo moje mišljenje....

resne primere nočjo reševat - zakaj - pridejo takrat ko je že vsega konec - zakaj - enostavno zato, ker baje niso plačani, da svoje glave nastavljajo....

ostale zadeva pa rešujejo kot parlament....nas *jebejo* bande in mafije si ne upajo in nočejo, pa se sodstvo je v p******, ker še tiste barabe, ki jih ujamejo policaji oni spustijo....in smo spet tam.... na cesti, ker je najlažje pokazat učinkovitost S.policije... :SS :SS :SS :SS

policist nima kaj reševati resnih primerov.....to ni njegova služba in to ni v opisu delovnih nalog.....če bi to počeli policaji, ne bi potrebovali preiskovalcev,sodstva,itd....

policaj je zato da pomaga ljudem in vzdržuje javni red in mir....in ne reševanje le tega.....zato so drugi...

in policaji res pridejo takrat, ko je že vsega konec...kajti ko so oni zraven, ponavadi ni "sranja"....na koncu pa pridejo policaji, popišejo vse udeležence,vzamejo izjave,ugotovijo dejstva,ki kasneje pomagajo pri preiskavi "sranja" in razreševanju le tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!