Skoči na vsebino

Japonka v Sloveniji


eagle80

Priporočene objave

Na forum sem se prijavil, ker motoristi verjetno dobro poznate Slovenijo inbližnje kraje. Upam, da ne bo nič narobe ;)

V času od 29.12.2006 do 7.1.2007 dobim obisk punce iz Japonske. Prvič bo v Sloveniji in tudi v Evropi. Rad bi sestavil načrt kaj bova teh nekaj dni počela, zato me zanimajo vaši predlogi. Kam bi jo peljali? Kaj bi ji pokazali? Kmečki turizem? Postojnske jame? Bled? Toplice?

Za novo leto greva v Dubrovnik. In sicer odhod 30.12, prihod 2.1 (letalo), torej ostane še zelo malo dni za SLO. Punca bi res rada videla Italijo, tako da Benetk ne smem izpustiti, pa je še manj dni za SLO, zato moram res tiste zanimive stvari izbrati. Hmmm, Ptuj je blizu, pa lep je...

Še to. Punca je nooooooora na kavo. Nek Avstralec jo je prepričal, da je v ITA najboljša. Sam ne pijem kave, tako da nimam pojma, če je to res al ne... Skratka - kje v SLO je najboljša kava? :)

Sem iz Maribora, bom pa v času njenega obiska imel na razpolago stanovanje v Kranju.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nepoznavalca Slovenije - Japonca, odlično pišeš!

Jaz bi jo peljal v Prtovč, na golaž in liter vina, potem pa zlorabil - taki so prtovški običaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nepoznavalca Slovenije - Japonca, odlično pišeš!

Po čem pa te ti sklepaš, da je tudi on iz Japonske. Se ti ne zdi, da bi lahko bil tudi pristen Mariborčan, ki je na enem od svojih potovanj po Aziji spoznal žensko in jo sedaj povabil k sebi na dopust.

Jaz v MB še nisem srečal nobenega japonca. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala seveda predvsem tistim za prijazne in resne odgovore :P

popravek

šokac, po moje me je hotel samo malo "pičiti", da ne poznam Slovenije dovolj dobro, ker tukaj sprašujem te zadeve ;)

Popravljeno . Popravil eagle80
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni bila še nikdar v SLO, potem s standardnim ogledom glavnih zanimivosti ne moreš zgrešit, torej: obala, bled in bohinj, center ljubljane, potem mogoče postonjsko jamo, predjamski grad, pri nas na dolenjskem npr. Otočec, pa kar nekaj toplic imamo, priporočam še malo vožnje po Krasu (npr. Štanjel), Goriških brdih, štajersko pa menda poznaš.

ljubljanafestival

ljubljana

slovenijainfo

slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep stara ljubljana v tem času bi znala biti zanimiv kraj preden odideta k sosedom. Benetke pa mogoče raje po novem letu, ko bo malo bolj mirno in romantično :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak jo je pa Avstralec napizdu. Laška kava najboljša, ja pa kaj si ti nor. :slap:

P.S. Prosim vprašaj jo, če mi lahko zrihta originalne šurikene. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., zato moram res tiste zanimive stvari izbrati. Hmmm, Ptuj je blizu, pa lep je...

:grim :grim :grim

Pubec, ne pozabita vletet na grad, odpelji jo tudi v ptujsko klet. Poučno in romantično. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelji jo v Šmarješke toplice :OK: za čez vikend. Toplice so zakon :D :D . Ali pa še bolje na Pohorje na kakšen kmečki turizem za čez vikend. mmmmmmmmmmmmm, dobra hrana, fajn za spat, kakšen izlet, vožnja z ATV-ji :OK: ali pa kolesarjenje. Samo na koncu je pa fajn, če je kaj iz tega :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vprašanje je tudi kaj je cilj tega obiska, ali bi ji cenjeni kolega resnično rad fakultativno razkazal lepote slovenije ali bi si raje on ogledal lepote japonske. Izbira krajev se občutno razlikuje glede na cilj tega obiska :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vprašanje je tudi kaj je cilj tega obiska, ali bi ji cenjeni kolega resnično rad fakultativno razkazal lepote slovenije ali bi si raje on ogledal lepote japonske. Izbira krajev se občutno razlikuje glede na cilj tega obiska :D

Japonska zna biti zelo lepa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na koncu je pa fajn, če je kaj iz tega :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

...aha, na koncu bo Ja-ni-ka s poševnimi okicami, a ne? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aha, na koncu bo Ja-ni-ka s poševnimi okicami, a ne? :whistle:

Ok, po mojem mu vsi po malem zavidamo :glare: . Malo eksotike, ježeš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami resni :)

Kaj bi rada videla? Hjaaaa, se je kar začela zanimati za kulturo tukaj in južneje :) Celo o jugoslaviji je nekaj malega študirala.

Drugače je s Hiroshime, kjer ji je bilo dolgčas, sedaj živi v Tokyu, kjer ji je bolj fajn. Skratka, kar hočem povedati je, da je bolj "city girl". Sam dvomim, da ji naše "nemestne" lepote ne bi bile všeč... romantika ji je tud blizu in se je ne brani ;) Drugače je pa bila tud v USA 4 leta (Kalifornija), kjer ji bilo precej všeč.

Je pa "must" Italija, ne vem zakaj, ampak tja jo vleče 100/h. Vedno ko omenim, da jo bom peljal v Benetke, dobi nasmeh do ušes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno ko omenim, da jo bom peljal v Benetke, dobi nasmeh do ušes.

Pelji jo v bar Benetke na Lent. Je bližje in ceneje, pa še kafe majo boljši. :grim Še zapečenih je okoli kolko češ.

Skratka prava mala Italija. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en resen post:

Model, reči ji, da mi naj kake pirpodstavke prinese z Japonske. :grim

Povrnem z :beer2:

To pa res lahko rečem, če želiš... :) Sam sem sicer nakradel nekaj menujev in cenikov pijač, ko sem bil tam. Postavkov se pa nekak ne spomnim sicer. So jih sploh imeli? hmmmmm.. :? Moram malo po slikcah preverit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelji jo v Piran.. mogoče ji bo všeč....pa mogoče soline..pa še kej bi se našlo pri nas na obali

Popravljeno . Popravil pohajač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res lahko rečem, če želiš... :) Sam sem sicer nakradel nekaj menujev in cenikov pijač, ko sem bil tam. Postavkov se pa nekak ne spomnim sicer. So jih sploh imeli? hmmmmm.. :? Moram malo po slikcah preverit.

Ja valda ji reči! :bounce: Menuji pa ceniki pa to me niti najmanj ne zanimajo, ti samo reči, naj pir podstavke prinese. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!