Skoči na vsebino

servis-- račun ali predračun


mirjana81

Priporočene objave

zanimajo me cene servisov za avdi A4 letnik 00-02 na 60.000 km ,90.000, km ter do 150.000

tisti ki imate račune ali predračune ali mi jih lahk skenirate ali pošljete na moj mirjana81@email.si

ali kar na forumu

hvala

Popravljeno . Popravil mirjana81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj enostavno zavrteti telefon, pa poklicati servise, koliko so ti stroški...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj enostavno zavrteti telefon, pa poklicati servise, koliko so ti stroški...?

Zakaj bi bilo enostavno :devil: ,če je lahko komplicirano :OK: se bomo spet mal po forumu dajal. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, kdor hoče imeti Audi, mora vedno v žepu imeti 500 jurjev ali po novem malo več ko dva jurja € :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je res. Kolega si je par let nazaj kupil A4, čez čas pa ugotovil, da je za tak avto še premlad (abrahama je že imel)... Ali preplitek v denarnici...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž se ji je zdelo da so jo na servisu mal nateg...., pa bi se zdej rada prepričala. :hmm:

Moderatorji, fino, bi blo če bi to temo prestavli v avtomobilizem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hmm zadnjič sem pri enem servisu opazil(ni pomembno kateri), da za predračun zaračunavajo xxEUR,odvisno od višine predračuna. Je pa res, da če se za popravilo potem odločiš pri njih, ti plačani znesek upoštevajo pri končni ceni.

Po eni strani mi je to zaračunavanje čudno...po drugi strani jih pa razumem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zadnjič sem pri enem servisu opazil(ni pomembno kateri), da za predračun zaračunavajo xxEUR,odvisno od višine predračuna. Je pa res, da če se za popravilo potem odločiš pri njih, ti plačani znesek upoštevajo pri končni ceni.

Po eni strani mi je to zaračunavanje čudno...po drugi strani jih pa razumem :hmm:

to je povsem korektna praksa

tudi gradbena podjetja se je držijo, in še kakšna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pač bil malo presenečen, ker še nikjer nisem zasledil tega.

To ni nič novega,da se za predračun zaračunajo (stroški dela) za sestavo predračuna in to ponavadi v višini 5% vrednosti po predračunu,normalno se po opravljenem popravilu odšteje teh 5% od skupnega zneska računa.To se počne zato,ker so zavarovalnice izplačevale po predračunih ,tisti ki je predračun napisal je ostal ponavadi brez dela in danarja avto se je popravil nekje pod kozolcem s starimi deli. :OK:

Ps: pri Kawasakiju bo treba mal s ceno dol namreč nov ja stal (brez ABS-a) 5717,oo EUR,motor je zdaj vreden med min 4570,oo EUR in max 4860,oo EUR. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: sj piše po dogovoru, nov stane brez ABS 5.777EUR. Če je resen kupec,se da debatirat, če ne...vozi dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: sj piše po dogovoru, nov stane brez ABS 5.777EUR. Če je resen kupec,se da debatirat, če ne...vozi dalje.

Veš,če motor prodajaš se moraš lepo obnašat in lepo pogovarjat-sicer bo žalost.Namreč danes sta bila pri meni oče in sin in sta gledala motor od moje žene (R-6-N) in bila navdušena dal sem jima predlog naj pogleda na avto net ,da se tam prodaja isti motor samo druge barve,mogoče te pokličeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me cene servisov za avdi A4 letnik 00-02 na 60.000 km ,90.000, km ter do 150.000

tisti ki imate račune ali predračune ali mi jih lahk skenirate ali pošljete na moj mirjana81@email.si

ali kar na forumu

hvala

Pokliči prvi Porsche Slovenija in dobil boš točne informacije iz prve roke. Preprosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj bi bilo enostavno :devil: ,če je lahko komplicirano :OK: se bomo spet mal po forumu dajal. :headbang:

Zgleda, da ni nikomur do tega v tej temi. Zdaj je v modi Meteljkova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me cene servisov za avdi A4 letnik 00-02 na 60.000 km ,90.000, km ter do 150.000

tisti ki imate račune ali predračune ali mi jih lahk skenirate ali pošljete na moj mirjana81@email.si

ali kar na forumu

hvala

Ne vem sicer zakaj te zanimajo vsi tile servisi??? Napisala si samo letnik ne pa koliko kilometrov ima tale AUDI?? :?

Glede na to da je star pet let, predvidevam, da jih ima najmanj 100.000??? Morda se motim, ampak, če je iz uvoza, jih ima cca 250.000 - 300.000 km seveda??? Zakaj sploh to pišem? :?

Glede na to, da v garanciji ni več, ne rabiš "uradnega" servisa, edino če si želiš pečat v servisni knjigi? :?

Torej na 90.000 km je potrebna menjava zobatega jermena in vodne črpalke+(olje filti, itd.) - na pooblaščenem servisu boš za takšen servis plačala od 600 Eurov naprej. :? :BUA:

Če pa pečata v servisni knjigi ne potrebuješ, pa takšen servis pri "navadnem" mehaniku stane cca. 200 Eurov :? :OK:

Na tebi je, da se odločiš! Pa Dobro zrihtaj :OK: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!