Skoči na vsebino

Slovenski klošarji in uvedba evra


Ni3ous

Priporočene objave

Za Klošarje bo potrebno BAKRENE šparat :BUA:

misliš tiste tolarje, ki se bojo skrili po predalih in bojo pršli kasneje vn :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če plačuješ s kartico, ni drobiža... Sicer pa ga bodo najebali tisti, ki imajo navado rečt ''eh, drobiž pa kar pustite''... Parkrat tako, pa si sredi meseca suh. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cajtng klošarjev bo po nivem letu 1€ sedaj pa je cena 200 sit. Jih bo treba prijavit, da višajo cene ob vstopu evra :lol1:

P.s. Je pa ta njihov časopis presenetljivo dober :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš tiste tolarje, ki se bojo skrili po predalih in bojo pršli kasneje vn :lol1: :grim

NE mislim na CENTINE in sicer 1 2 in 5 centinov 10 je že mesingast. :OK: :OK:

Ps,par sem ji že našparal!!!!! :eek:

post-9445-1165775627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti Kralji ulic so kul. Jaz jim zanjga vedno dam jurja (po novem bo to 4,17 evrov) :) .

Kakšna pa je kej vsebina tega časopisa? Ga bo treba res enkrat kupit za probo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za doživetja klošarjev. Dobiš neko predstavo, kako zares živijo tapravi brezdomci. zanimivo je to, da imajo v večini primerov bolj polno življenje kot pa večina povprečnih Slovencev (ne mislim na materialne dobrine). Zanimive so tudi zgodbe, kako je prišlo do tega, da so na cesti (mnogim ta način življenja odgovarja in ga nebi zamenjali za nič drugega)... Ob nakupu Kralja gre njim v žep 100sit. Nenapisano pravilo, pa je dodatna napitnina, ki jo uporabijo v raziskovalne namene (preučevanje alkoholnih pijač in tobačnih izdelkov).

Osebno so mi pravi klošarji vredu. Ne maram, pa odvisnikov, ki so v Lj, že kar nadležni... Si sploh ne moreš več čika v miru prižgat, brez da te ne napade 5 kao "klošarjev", ki žicajo za bus, čike in podobno.

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsebina Kraljev ulice res preseneti. Je ful zanimivo, da so njihova razmišljanja večkrat velik globlja kot pa tista od razno raznih 'pametnih tintar'. Najbolj mi je pa všeč način prodaje tega cajtenga - noben te nič ne sili, sam prašajo če te zanima - ne pa tak ko razni akviziterji, 'razglaševalci' drugih ver in ostali ki se jih po več ur ne moreš znebit (npr. enih mormonov se 2 mesca nisem mogla znebit :angry:). Men so klošarji že od nekdaj pri srcu in mi res ni težko kakega jurja tu pa tam riskirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je kej vsebina tega časopisa? Ga bo treba res enkrat kupit za probo. :)

glavno da si odprl temo in začel nakladat kako da se bodo klošarji bogatili na račun eura ! :angry:

KRALJI ULICE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(glavno da si odprl temo in začel nakladat kako da se bodo klošarji bogatili na račun eura ! :angry:

KRALJI ULICE End Quote rudeboy)

O tem sem napisal le en stavek, kar še zdaleč ne more bit nakladanje. In nikjer ne omenjam da se bodo bogatili na ta račun. Pa četudi bi se, to mene prav nič ne moti. Proti pravim klošarjem pa nimam popolnoma nič.

Temo pa sem odprl, ker bo uvedba evra na nek način vplivala na vse, in o tem se veliko govori. Nihče pa še ni pomislil kako bo vplival na klošarje in kaj si oni mislijo o tem. Vsekakor imajo tudi oni nek pogled na to spremembo. To je vse in o tem lahko razglabljaš v tej temi. Pa nikar ne bodi nestrpen v tem prazničnem veselem decembru. :P

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor se s to zamenjavo evra malo pretirava. Valuta se bo zamenjala in to je to. PReživeli smo menjavo iz dinarjev v bone, pa iz bone v tolarje pa bomo še te evre. Se pa še sedaj večkrat pogovarjam v nemških markah :D, ker je nekako bolj domače. Klošarji bodo pa še vedno klošarji, brez tolarje ali evrov. Bi pa lahko malo več pokasirali, če jim bo kdo vrgel kakšen evro in ne 10 centov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se bodo mnogi na začetku težko navadili in bodo prehitro trošili.

V bistvu nam bodo smotani kalkulatorji očitno zelo prav prišli.

Pa tako butasti so se mi zdeli, ko sem prvič slišal za njih.

Očitno sem se - še enkrat - zmotil.

Klošarji bodo po mojem na začetku na slabšem - ljudje bodo bolj pazili na denar, ker jih bo strah tistega sindroma, omenjenega v prvi vrstici te objave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- daj mi povej a so nepravi al ponarejeni klošarji tudi ?

Valda moraš ga pod UV lučko pogledat, tak kot dnar. Če nima UV flekov (bakterije), je preveč čisti - torej te tak ni pravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ! da pa bi napisal: pardon sem se malo nerodno ali napačno izrazil, to pa ti ne gre ! :glare:

Ne nisem se narobe izrazil. Tako sem napisal ker imaš prave klošarje in đankije, ki se delajo da so klošarji. Tako sem napisal ker si provociral izven kursa že s prejšnjim postom. Tako sem napisal tudi zato ker verjamem, da si sam dovolj pameten da veš kaj sem hotel povedati. Tako sem napisal tudi zato, ker me na forumu motijo posti, v katerih se folk brezciljno spotika ob določene besede, kljub temu da ve kaj hoče nekdo povedati. Se opravičujem za moj nepotreben izpad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!