Skoči na vsebino

Pozitivna energija


Priporočene objave

Pozdravljeni, drage bralke in bralci!

Zadnje case zaznavam vedno vec negativnih vibracij, poleg tega pa se berem, da zadnje case ni svezega vetra, zelim jaz za protipol usmerjati pozitivno energijo na vse preostale... seveda pa ne svoje... temvec univerzalno... ki jo mora (spet seveda) vsak sam najti... vendar boste mogoce sami zaznali kaksno novo smernico v vasem spreminjanju do kvalitetnejsega zivljenja... Izbira je vasa.

Ze kar nekaj casa je moje telo neprenehen zbiralec ogromne kolicine pozitivne energije... ker sem se sam potisnil do nivoja, da jo zelim pritegniti. Na prvi pogled se zdijo dogodki, ki so se mi zgodili v zadnjih dveh mesecih, kot nekaksna mesanica lepega in grdega... se natancneje: vec grdega kot lepega. Vendar je to povrsen pogled... Vsak dogodek, vsak moment, ki se mi je zgodil, je bil izvrsten ucni pripomocek - ker sem sam tako zelel. In kar je za nekoga bilo neprijazno dejanje, je bil zame balzam. Ker se zelim spreminjati in dojemati ta svet drugace, so se vsi dogodki samo vrstili v vedno visje stanje zavesti... zavesti srece, zadovoljstva in kvalitetnega zivljenja... In sedaj zelim to samo se nadgrajevati... kar pa brez dvoma bom. In privoscim vam vsem, moji dragi bralci, da se tudi vi znajdete na strani, ki vam prinasa zadovoljstvo, to edino pravo stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ommmmmmmmmmmmmmmmmmmm...............................

ommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice: imas vsaj delno prav.... ommmmm....ommmmm... dela svoje... ampak zdaj bom brez njega 5 dni... kriza!!!! Pa se decva bi se rada vozila, tako da bo treba kolesa kurbljati.... :D

@Dave: ti temu reces krishna, jaz pa preprosto zadovoljstvo. In edino, kar jaz pravim, je zame pomembno, vse ostalo so samo priblizki... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh....noce... ni kaj,je karakter. :lol: :lol: BTW gregs,ni bil to sound motorja temvec tantra OM. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE: »Pohabljen bog ali božanski pohabljenec? Kje so krila, ki dokazujejo božanskost? Kje je žar, ki dokazuje voljo, izkopati se iz pohabljenosti?

haiku by PEPE«

Gregs: »Žar je. Žar je dejstvo. Žar je dejstvo, ki je udejanjeno. Če ni, ga je potrebno ustvariti. In ko ga, v krilih spet vlada veter. Jaz sem žar...«

Jaz sem tudi žar. In vsi tisti, ki se zavedamo, da smo drug drugemu okolje. Če smo pozitivni, bomo živeli v okolju s pozitivno energijo in ne bomo potrebovali toliko tolažbe v materialnih dobrinah. Če bomo drug drugemu želeli slabo, se bo vsak pri sebi čutil osamljen, ker ne bo mogel nikomur zaupati, vedno bo moral paziti svoj hrbet,... Svoje zadovoljstvo bo iskal v materialnih dobrinah. Slednje pa je zame jama brez spirala, ki vodi v propad. Rabiš več materialnih dobrin, torej moraš več delati. Ker več delaš, si pod stresom in imaš vedno manj časa za soljudi. Ker imaš vedno manj časa za njih, ne neguješ pozitivnih čustev do njih. Začneš se od njih oddaljevati. Ker ti to manjka poskušaš nadoknaditi z materialnimi dobrinami,...

Kdaj res ne vem, kdo je bolj neumen, tisti, ki leži pod hruško ali tisti, ki se preganja za denarjem, da bi se lahko potem ulegel pod hruško, z vsemi zdravstvenumi posledicami preganjanja.

Gregs imaš pa dober podpis. 8D

P.S. Da te ni dečva prej dobro življensko zavarovala, sedaj te pa goni, da te bo kap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mantra

namreč Om Mani Padme Hum - tibetanska molitev, sorry, nisem imel prej časa. Imam jo doma, vgravirano v kamnu, najbrž turistični izdelek, včasih pomaga, večinoma ne. Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal...saj veste, kako to gre.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh....noce... ni kaj,je karakter. :lol: :lol: BTW gregs,ni bil to sound motorja temvec tantra OM. :wink:

AD1: Ice, evo, spet sem malo blonten ratal... kaj kdo noce?! :o

AD2: eh, kaj ces... z om-omom najprej pomislim na motor... na mantro pac ne.... imam svoje nacine niveliranja....

:wink: Ker pri meni se je om-om slisal precej bolj globoko in hitreje... eeheehhehe.... kot lepo navita masina v pospesevanju..... eheheheehe..... (semmogocemotoristpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, s tvojo pozitivno energijo marsikomu pripomoreš k boljši volji....se res sprašujem, od kod ti toliko volje! :D

Od kod?! Sam jo produciram... jo pa vidim skozi druge oci... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Svoje zadovoljstvo bo iskal v materialnih dobrinah. Slednje pa je zame jama brez spirala, ki vodi v propad. Rabiš več materialnih dobrin, torej moraš več delati. Ker več delaš, si pod stresom in imaš vedno manj časa za soljudi. Ker imaš vedno manj časa za njih, ne neguješ pozitivnih čustev do njih. Začneš se od njih oddaljevati. Ker ti to manjka poskušaš nadoknaditi z materialnimi dobrinami,...

Srcno upam, da bodo nekateri tole prebrali. Lepse ne bi mogel povedati... :mrgreen: Tako resnicno, tako preprosto...

Kdaj res ne vem, kdo je bolj neumen, tisti, ki leži pod hruško ali tisti, ki se preganja za denarjem, da bi se lahko potem ulegel pod hruško, z vsemi zdravstvenumi posledicami preganjanja.

Seveda ves... :wink: Si samo obziren... brez potrebe...

Neumen je tisti, ki se za vsako ceno zene za hrusko.... ceprav tudi tisti, ki samo lezi pod hrusko, ni najbolj pravi.... Za hrusko moras nekaj narediti, a pri tem se vedno ostati clovek in ohraniti zdravje in razsodnost.

Gregs imaš pa dober podpis.

Hvala.... ob poslusanju glasbe se m slisal en del, pa mi je nekako preoblikovano po moji pameti zelo sedlo... pa sem ga spremenil....

P.S. Da te ni dečva prej dobro življensko zavarovala, sedaj te pa goni, da te bo kap.

Hahahaha..... ne, ni me... ampak mi je vsec, ce prezivljam vec casa z njo.... Koncno enkrat... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam zakaj se gre (se mi ne da brati solate),ampak zihr je kul.se enkrat WB leon. 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZITIVNA ENERGIJA :!: :!:

Hm, ja to bi bil lahko tudi naslov predmeta v osnovni šoli.

Biti pozitiven v vsaki situaciji ni lahko, je pa lastnost, ki je zavidanja vredna :D .

Motosvet me je zblizal z zelo pozitivnimi ljudmi, ki sevajo pozitivno energijo in sem zelo rad v druzbi motosvetovcev. :lol: :!: :D .

Sicer pa menim, da smo motoristi, nekako vsi pozitivno naravnani "huligani".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa menim, da smo motoristi, nekako vsi pozitivno naravnani "huligani".

lp

dajte cloveku nobelovo nagrado - ali vsaj carski naslov..... huligani,YESSSS :lol: :shock: :lol: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej ga. Leon WB

Srečna sem, da sem spoznala toliko motosvetovcev z zadostno zalogo pozitivne energije, da lahko tudi jaz boljše preusmerjam svojo energijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bladzo je dobro prjavu. :)

V tej temi, kjer je dovolj pozitivne energije, je potrebno dodati, še malo negativne, no malo bolj vulgarne vsebine, da bo tema navzven stabilna (enakomerna količina + in -).

Vsaj enkrat je že bilo govora o tem, da imajo ženske raje barabe, grobjane, kot pridne dečke. Slednji naj bi prišli prav šele v ženskih srednjih letih. Kot se spomnim, naj bi barabe ženskam dajele en adrenalinski odmerek, varnost pred okolico, izstopanje od okolice, skratke prebudile naj bi divjo stran ženskih src. Pa mi je na uho prišla tale definicija je pravega deca: »Prava muškarčina je tisti, katerega seansa uriniranja izgleda nekako takole: Stopi v WC-ju pol metra pred straniščno školjko, ki ima položen pokrov. S špičakom brcne pokrov navzgor, da ta hrupno obstane v navpičnem položaju. Cinglajoče razpne svojo sponko na pasu, odpne gumbe na kavbojkah, hlače malenkost spusti na boke, izvleče batino in začne sproščati mehur. Curek urina počasi premaga začtnega pol metra po tleh do školjke. Ker govorimo o decu, ima tudi mehur primerno velik volumen. Ker to traja, mu pač postane dolgčas. Postane kreativen in preizkusi svojo sposobnost ciljanja roba školjke. Ker raztura, si izbere nov cilj. Tečaji pokrova. Levi, cak, desni, isto. Ker medija še ni zmanjkalo jo faše še krtača. S pravkar pridobljeno dozo samozavesti, opazi, da gre seansa h kraju. Curek se lepo po isti poti vrne, torej pol metra po tleh. Pri otresanju batine najhitrejše kapljice poletijo tudi do bližnjega ogledala. Sledi ritual zapenjanja hlač. Dec zapusti okolico školjke in stopi pred ogledalo, si umije roke, popravi razredčeno frizuro, s komolcem odpre kljuko vrat in zapusti WC.

Tako drage dame, vaša ljubezen do vašega mačota je neizmerna, zato vam ni težko pospravljati za njim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam zakaj se gre (se mi ne da brati solate),ampak zihr je kul.se enkrat WB leon. 8) :D

Ice, brez zamere, ampak ce se ti ne da brati solate, potem je tudi brezzveze solato dodajati... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kdaj so zenska srednja leta?!

Da vidim, ali bom moral stati pol metra stran ali lahko stojim lepo ob robu?! :D

Ker moram namrec svojo kopalnico sam cistiti (in bi veliko raje delal kaj drugega), potem vem, da si ne zelim preizkusati s pol metra ciljati skoljke... eheehehehehe.... se da "pravo" stran pokazati tudi drugace.... jasno, samo zenskam, ki so po dusi v srednjih letih.... pa ceprav dejansko niso tam... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon!

Od kod ti pa ta butasta definicija pravega mačota? To si jo je izmislil morda kakšen zakompleksan tip čefurske sorte.

Opisal si enega navadnega packona, kateri si (prepričana sem) sploh ne umije rok po opravljenem dejanju, kar si ti popolnoma zgrešeno napisal. Ali pač? Morda imaš izkušnje s kakšnim takšnim.

No, pa imate negativno energijo. Jaz sem je sedajle polna!!!

Lepo prosi, malo več pozitivne enrgije, danes jo namreč rabim, ker imam en pomben življenski preizkus popoldne. Prosim, prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka, pa saj imam jaz polno pozitivne energije.... malo si jo lahko preusmeris nase.. pa dobro opravi popoldne.... drzim pesti! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidim, ali bom moral stati pol metra stran ali lahko stojim lepo ob robu?! :D

Ves kaj, raje stoj kar ob robu, drugace bos moral se predsobo pucat :lol: :lol: :wink: :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!