Skoči na vsebino

Pozitivna energija


Priporočene objave

Da vidim, ali bom moral stati pol metra stran ali lahko stojim lepo ob robu?! :D

Ves kaj, raje stoj kar ob robu, drugace bos moral se predsobo pucat :lol: :lol: :wink: :D

Barabca, a moras vsem povedati, kolk mejhno kopalnico imam?! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka: »...Lepo prosi, malo več pozitivne enrgije, danes jo namreč rabim, ker imam en pomben življenski preizkus popoldne. Prosim, prosim!«

No kako je šel tvoj življenjski preizkus? Si dahnila usodni »DA«, glede na to, da je bila včeraj sreda.

Naka pa saj skozi trobimo, da je vsak sam svoje sreče kovač. Torej, če potrebuješ pozitivno energijo, bi tisto o packih prebrala z drugega zornega kota, napr. »ja, k sreči moj ni takšen« ali »z mojim sva se pa o tem pogovorila in, ker me spoštuje za seanso prakticira »žensko tehniko«« ali »moj je pa kar sam prostovolno »zadužil« čiščenje WC-ja. Vidiš vse je odvisno od tebe same in pozitivne energije, ki jo nosiš v sebi.

Dej napiš, kaj tako pomembnega si imela včeraj.

Ej, vidva ne takih pisat, ker me potem trebušna mišica boli. Če bi bila vidva skupaj v šolski klopi, bi vaju tovarišica gotovo presedla narazen. :D Glede na sklepanje o velikosti kopalnice po korakih oddaljenih od straniščne školjke, vas lahko obvestim, da bi v mojem primeru lahko rekel, da živim v avtodomu. :D (samserjemsamčistimtemuprimernojerazdaljaminimalnapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka, pa saj imam jaz polno pozitivne energije.... malo si jo lahko preusmeris nase.. pa dobro opravi popoldne.... drzim pesti! 8)

Ali si kaj čutil včeraj, kako sem srkala tvojo pozitivno energijo? Splačalo se je! Hvala ti!

Pa še zate Leon!

Včeraj nisem dahnila usodnega DA (sem ga že pred velikoooooo leti) ampak je meni nekdo dahnil nekaj podobnega. Ampak to je bil šele "predDA". Čisto pravi DA pa bo drugi teden (vsaj upam, da ne bo NE!).

LP vsem skupaj in držite pesti zame (ne povem zakaj, ker se drugače lahko izide negativno).

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, vidva ne takih pisat, ker me potem trebušna mišica boli. Če bi bila vidva skupaj v šolski klopi, bi vaju tovarišica gotovo presedla narazen. :D Glede na sklepanje o velikosti kopalnice po korakih oddaljenih od straniščne školjke, vas lahko obvestim, da bi v mojem primeru lahko rekel, da živim v avtodomu. )

Ehehehe.... Leon, ja, to pa sigurno.... Ce bi bila v istih solskih klopeh, bi naju prvo uro presedli, ker bi vse tovarisice norele... ehehehehehe.... A ni to fino, da se smejemo?! Zato pa je tukaj pozitivna energija.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si kaj čutil včeraj, kako sem srkala tvojo pozitivno energijo? Splačalo se je! Hvala ti!

LP vsem skupaj in držite pesti zame (ne povem zakaj, ker se drugače lahko izide negativno).

AD1: Ah, kje pa, Naka.... nisi srkala, si samo vzela to, kar je bilo viska... :wink: Jaz sem bil tako ali tako drugje, tako visoko, da sploh nisem opazil, da je kaj manj energije, saj sem jo imel se vec.... In to je bistvo... vec kot das, vec imas... Velja na vseh podrocjih.

AD2: Drzimo pesti, neglede na to, kaj si zelis. Ce se pa kdaj srecamo in bo dogodek ze mimo, pa bos povedala, ce bos zelela. Je tako?! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozitivna energija ??

Jaz sem je vedno poln ... pridite in se napajajte kadar me vidite !! :) 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem je vedno poln ... pridite in se napajajte kadar me vidite !! :) 8) :arrow:

A se lahk naročim na eno dozo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahk naročim na eno dozo?

:idea: lahko pa kar dve naenkrat :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka tudi jaz ti držim pesti že od včeraj, vendar kljub vsemu upam, da bo kmalu zadeva za teboj, ker bi jih rad spustil, sej veš, je treba jit lulat, pa roke si umit, pa Ninjo na sprehod pelat,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozitivna energija ??

Jaz sem je vedno poln ... pridite in se napajajte kadar me vidite !! :) 8) :arrow:

Če se dobi tudi v obliki piva, sem prec za... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja, dons se pa lohka najeste moje negativne energije, bom zlo vesel odziranja.....

Hocko, svojo pa še mal pršparej za mene, bom rabu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no ja, dobr, da se vraca u tekoci hmeljni obliki....ze deluje... :D :D

Kok mal rabmo za spremembo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: :?: :?: :?:

Hudimana Gregs..............ti pa dost razmišljaš.......

:?: :?: :?: :?:

Včeraj sem upal, da me bo Dalajlama kej poklicu, da bi šla na eno furo,

pa bi ga mal naprosu za mal pozitivizma, pa izgleda ni imel časa.

Sploh sem pa jest čisti pozitivc........... :twisted:

No, mogoče me mal motjo čefurji,politiki,verski blazneži,šefi,direktorji,pleh-bejbe,denar,premal denarja,preveč denarja,televizija,radio,dež,vročina,sneg,led,mrzla voda,..............

........................................

ampak to so samo malenkosti :lol: :lol: :lol:

Naj vam bo vsem čudovit dan :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam toliko pozitivne energije... da že pokam po šivih. Jo mogoče kdo kaj rabi????? :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Sploh pa od kar so se mi stvari zjasnile za tale naš adrenalinski vikend..... bolje pozno kot nikoli....AMPAK: JAZ KOMAJ ČČAAKKKAAAMMMM!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, kaj se je pa tebi zjasnilo glede adrenalinskega vikenda? Ali nisi že vse glede dogodka prej vedela? Ali je še kaj drugega vmes, kar ostali ne vedo(vemo)? Ni vse tako plitko, kot mogoče izgleda. ;)

Pa merki tisto fizično energijo, ker boš še cel naslednji teden zelo na trdo hodila, ker boš imela takšen svinski musklfiber, od prihajajočih se ti avantur. Veliko jej, resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon... kok je to lepo, da ti tako lepo skrbiš zame... res.. takih se manjka.

Sicer pa ja.. nekaj stvari se je zjasnilo. Recimo, jaz sem na začetku samo vedela, da grem najprej na Lent potem pa iz Lenta na Sočo. Nisem pa vedela, s kom do MB, kje bom spala v MB, s kom do Soče in če bom sploh lahko šla na canyoning.

Sedaj vem že skoraj vse!! S kom grem do MB, kje bom spala v MB, s kom grem do Soče, kje bom spala tam, še ne vem točno....

Življenje je lepo!!

Kar se adrenalina tiče.... bom veliko jedla, čeprav ne vem točno kdaj, saj sem tako zasedena, da mi bo verjetno šele v nedeljo uspelo kaj konkretnega pojesti.

Se bom potrudila... če bom zaradi musklfibra težko hodila naokoli, me sploh ne skrbi, bom vsaj vedela zakaj ga imam.. sladko boleči spomini na lep vikend..... upam, da sploh bom še funkcionirala po vikendu.

Pa v bistvu sem dobre volje, saj se mi zadnje čase stvari odvijajo tako, kot si jih želim, imam se noro dobro in ugotovila sem, da imam zelo dobre ljudi okoli sebe.. kar pa tudi nekaj pomeni... kajne??

:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka tudi jaz ti držim pesti že od včeraj, vendar kljub vsemu upam, da bo kmalu zadeva za teboj, ker bi jih rad spustil, sej veš, je treba jit lulat, pa roke si umit, pa Ninjo na sprehod pelat,...

Joj, Leon, srček! Upam, da te ni zagrabil krč. Kar hitro spusti ročice, kajti splačalo se je to tvoje držanje pesti, pa Gregsova pozitivna energija, pa vsa motosvetova dobra volja. Ampak v ponedeljek jih drži znova, prosim!!! Začni okoli 7. zjutraj, končaš pa lahko tam nekje ob 10. uri. Če boš zaslišal čez Ljubljano krik iz divjine ter grmenje skal, potem je šlo vse po sreči, če pa bo tišina, potem pa ...... Ali bo šlo?

LP Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam toliko pozitivne energije... da že pokam po šivih. Jo mogoče kdo kaj rabi????? :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Je vidt ja ... :twisted: :twisted: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana Gregs..............ti pa dost razmišljaš.......

Eheheheh.... jasno... le tako lahko razvijam svoj potencial... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: ......ker meni prija , meni prija, energi, ja ,ja .............. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahk naročim na eno dozo?

:idea: lahko pa kar dve naenkrat :wink: :D

Hmmmmmm, kako pa ti to doziraš? :?: :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka bo šlo. Lahko pa, da bo ziher, ročice držim sklenjene tudi do ponedeljka do 10.30 ure, samo bom potem nekajkrat čez vikend peš prišel do tebe, da me boš ti lulat dala. OK?

»..la, la,...ki mu ga je mati s tresočo roko dala v slovo,...la, la, la...« :D :D :D

Pupa sej cel Motosvet skrbi zate, saj si vendar Carica, zakaj pa sedaj ravno mene izpostavljaš? ;) Ja sreča je več kot pol zdravja. Pa glej, da boš izmerila svojo višino pred in po bungi skoku. Bomo videl, če te je med letom kaj nategnl. :twisted: :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahk naročim na eno dozo?

:idea: lahko pa kar dve naenkrat :wink: :D

Hmmmmmm, kako pa ti to doziraš? :?: :idea: :wink:

Aaaa, te zanima :?: :?: A se niste o tem nič v šoli učil :idea: :twisted: :D :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!