Skoči na vsebino

nrg


AndyG

Priporočene objave

sport, mid race, high end?

:lol1: ne misli da človek, ki sprašuje kako bi se dalo zrihtat skuterja in kolko bi potem letel, pozna te tri izraze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas piaggio masino.,...ce hocs da ti gre tm okol 90-100(100 je ze kr neki) pa da ma solidne pospeske dej notr Sport KiT ...kit te pride tm okol 30 jurjov ...ce pa kups rablenga dobis pa se mau cenej=)...sam pol bi blo fajn se frgazar zamenat gred pa lahk pustis=)..a ti bl to rabs al da gre se bl???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas piaggio masino.,...ce hocs da ti gre tm okol 90-100(100 je ze kr neki) pa da ma solidne pospeske dej notr Sport KiT ...kit te pride tm okol 30 jurjov ...ce pa kups rablenga dobis pa se mau cenej=)...sam pol bi blo fajn se frgazar zamenat gred pa lahk pustis=)..a ti bl to rabs al da gre se bl???

če ima od 2003 naprej ima že original 17,5 fergi, tko da ga ni treba menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm mislu da majo usi 14ko not..tnx KOCI=)

a je tvoj brt zdej ze se furu z duekom not pa z roostovim auspuhom??a? da bi povedu kako gre=)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ne misli da človek, ki sprašuje kako bi se dalo zrihtat skuterja in kolko bi potem letel, pozna te tri izraze :D

neki sm ze slisu o tem, high raca res nebi sou nabavlat, mid race bi sou sam nevem kok bi mi pol motor zdrzu :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm mislu da majo usi 14ko not..tnx KOCI=)

a je tvoj brt zdej ze se furu z duekom not pa z roostovim auspuhom??a? da bi povedu kako gre=)

ja sesalc gre nenormalno (za sesalca seveda) v hrib gre celo bol ko moj mito :angry: (moramšaltatpress), iz ovinka moraš čist počas dodajat gas, drugače balanca rata presneto lahka, dere se pa zelo (greš čez vas ponoči v eno stran: nikjer nobenega, greš nazaj pa zunaj ljudje pred vrati pa roko u zraku ter kazalec pokonci in mahajo :devil: )aja v izpuhu ni volne ne tulca :D bo treba nov dušilc nabavt.........lahko kdo zrihta roost midrace dušilec :?

neki sm ze slisu o tem, high raca res nebi sou nabavlat, mid race bi sou sam nevem kok bi mi pol motor zdrzu :? :? :?

lej najprej povej kok bi dau keša not

za info: moj brat je dal okoli 250k sam za predelavo, pa je midrace, res da skor do kraja navit :D original je samo še koleno pa prenosi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce hoces vredu sport: DR evo + s6pro ror + 19ka fergi + multivar + jermenice menjane, pol pa se ostale pizdarije kuplonga, lamelni itd..

ja sesalc gre nenormalno (za sesalca seveda) v hrib gre celo bol ko moj mito :angry: (moramšaltatpress), iz ovinka moraš čist počas dodajat gas, drugače balanca rata presneto lahka, dere se pa zelo (greš čez vas ponoči v eno stran: nikjer nobenega, greš nazaj pa zunaj ljudje pred vrati pa roko u zraku ter kazalec pokonci in mahajo :devil: )aja v izpuhu ni volne ne tulca :D bo treba nov dušilc nabavt.........lahko kdo zrihta roost midrace dušilec :?

lej najprej povej kok bi dau keša not

za info: moj brat je dal okoli 250k sam za predelavo, pa je midrace, res da skor do kraja navit :D original je samo še koleno pa prenosi

to oni moj bivsi roost? :) se dere ko kurba a :OK: mogo bi cut kak se je to z corso drlo hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!