Skoči na vsebino

9. VSL motoristov na Pohorju - februar 2007


torpedo

Priporočene objave

no tko fantje če kdo rab učitelna smučanja se priporočam :devil: plačuje se pa u naturalijih :yea1:

Jaz rabim tršico za smučanje!!! :grim

Pod naturalije misliš krompir,zelje,fižol in take stvari,ne? :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, mislim da je proga na stadionu ravno prava.

Malo bo treba spremeniti pravila, da v zavojih nebo preveč blato špricalo, drugače pa je O.K.

Glede na to, da je naš Furi začel PRVI z to novo disciplino predlagam da jo imenujemo po njem,

to je FURISLOM&KRUPAHOP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, mislim da je proga na stadionu ravno prava.

Malo bo treba spremeniti pravila, da v zavojih nebo preveč blato špricalo, drugače pa je O.K.

Glede na to, da je naš Furi začel PRVI z to novo disciplino predlagam da jo imenujemo po njem,

to je FURISLOM&KRUPAHOP :OK:

:grim :grim :lol1: :lol1: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je naš Furi začel PRVI z to novo disciplino predlagam da jo imenujemo po njem,

to je FURISLOM&KRUPAHOP :OK:

Zmagovalcu podarim prvo nagrado, ki je takrat, upam, ne bom več rabil. Bergle. :OK: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj mali, al je al ni? Daj povej, da nebo raja šla zvončkov nabirat......(Sn Kinderwagna vprašo, pa tud nič ne ve, torpedo je pa tak al tak ponikno.....) :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj mali, al je al ni? Daj povej, da nebo raja šla zvončkov nabirat......(Sn Kinderwagna vprašo, pa tud nič ne ve, torpedo je pa tak al tak ponikno.....) :nono:

Ja, pa še res je. Sem bil nekaj dni službeno v tujini, tako, da moram šele sedaj zapisat naslednje:

Konec januarja, ko so se temperature vseeno nekoliko znižale, celo nekaj snega smo videli za vzorec, je stekla tudi organizacija prireditve, vendar so se temperature ponovno dvignile, čakali smo do zadnjega trenutke, a narava močnejša od nas in na žalost moram zapisati naslednje:

"9. VELESLALOM MOTORISTOV ODPADE ZARADI VREMENSKIH RAZMER", oz., prireditev se prestavi na pozno jesen, če bodo le takrat snežne razmere bolj ugodne.

Kakorkoli, že sedaj se bi se zahvalil vsem prijavljenim, Smučarskemu klubu Branik, g. Vreclu, generalnemu sponzorju in ostalim sponzorjem ter vsem ostalim, ki so nam in so nam bili pripravljeni stati ob strani in kakorkoli pomagati pri pripravah.

HVALA ZA RAZUMEVANJE IN LEP POZDRAV IZ MCM

Popravljeno . Popravil torpedo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa še res je. Sem bil nekaj dni službeno v tujini, tako, da moram šele sedaj zapisat naslednje:

Ljubljana ni tujina... :P :D :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sedaj tudi tekmovanje v nabiranju spomladanskih cvetlic odpade?? :cry: :cry:

Tako .)

Lahko pa iščeš deževnike v blatu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"9. VELESLALOM MOTORISTOV ODPADE ZARADI VREMENSKIH RAZMER", oz., prireditev se prestavi na pozno jesen, če bodo le takrat snežne razmere bolj ugodne.

Evo, ode gulaž :cry: ....eh klinc, te pa bom še malo treniro, pa bo :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam. Tisto z znalci je bilo bolj sarkastično mišljeno. Za ene sem tudi jaz mnenja, da niso imeli tam kaj iskati (le kdo jim je dvojko dal). Kar se pa tiče prepotentnosti in kršenja FIS pravil, pa glih ne bi bili vzor svojim učencem. Saj razumem, da ste cel teden predelovali like, samo vzet si celotno širino proge (pa še ta je edina spodobna), se razdelit v štiri skupine, nato pa rezat dolge zavoje..... :BUA: :blink: :BUA: Za čez teden, ko je manjša gužva, še to gre, čez vikend oz. v petek je pa bilo malo stresno za vse...... :slap: :slap: Pa saj vi niste krivi, krivi so demonstratorji, ki so vam to omogočili oz. od vas to pričakovali...... :BUA: Drugače sem bil zgoraj v petek (smo imeli tako frendovsko tekmo) in soboto (v tisti megli), škoda da ni naneslo, da bi se malo cukali za rokav. Ti poslušaj, kaj ste pa imeli v vrsti neke Italijane?

ja se čist strinjam, sam tud demonstratorji niso krivi, kriv je njihov šef, k je za usako ceno hotu, da mamo za U3 v MB, k bi blo lohk kamotu u KRG, k je res ful več snega an, tko da ja je bla kr kriza za široke hodnike razturavat, sploh pa zarezno. Sam u soboto je bla pa tud taka megal da popizdiš, baje je blo takrt povsod drugje ful lepo sam tm ne, joj more an. kar se pa tiče fis pravil, se pa čist popolnoma s tabo strinjam, jz sm čist znorela k so se urival u vrsto, sj poj k smo mel zvečer predavanja sm jim rekla, da če se že mislljo it ene učitelne smučanja, pol nj majo tud smučarski bonton. Le kako boš svojga tečajnika učiu, da se ne sme urivat, če pa sam to počneš :BUA: tko da sm mau red pol nardila :)

Drgač so pa bli eni italjani ja prou arogantni, no saj na začetku, pol sm jih pa jz z borovničkovcem opjanla, tko da so se mau sprost :D sam jih pa ful ni naredl, k so bli mau bl taki, švoh, škoda an

tanjuška... te je omgoče kdo na sedežnici v času, ko ste bili na Pohorju napizdil?? :doze:

amm ne, k nč nismo bli na sedežnici, smo bli sam na cojzarci več al manj, sedežnici se tud prbližal nismo :)

wau!!!

a bi ti mene naučila kako se smuča?! :? :blush:

plačam pošteno!! :whistle:

bi če si res pošten, itak je pa za motoriste popust :OK:

joj...jest sm čisti začetnik......bom velik ur rabu :blush: Sej ni panike...lahko dvojno računaš :kva2:

Če odpade,pa pridte na hit pokal....sicer sam še nočna v Kr.G., bo pa zih fešta :OK:

bomo use zrihtal :D

drgač se bom pa itak jz po KRG pasla, tko da nau noben problem na hit pokal prist :OK:

Se z rehabilitacijo kolena tudi ukvarjaš? Te pripravim za inštruktorja II in I za kompenzacijo. :P :D

tud tud, ampak sam svojga, k mam en kup problemou z njim :(

no sj če si pa ti strokovnjak za rehabilitacijo pol se bom pa jz kr pr teb najavla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm ne, k nč nismo bli na sedežnici, smo bli sam na cojzarci več al manj, sedežnici se tud prbližal nismo :)

Ok, narobe sem napisala.... a je tebe in tvojega kolega mogoče kdo v vrsti pred vlečnico napizdil, ker je tvoj kolega enemu konstantno po smučah hodil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se čist strinjam, sam tud demonstratorji niso krivi, kriv je njihov šef, k je za usako ceno hotu, da mamo za U3 v MB, k bi blo lohk kamotu u KRG, k je res ful več snega an, tko da ja je bla kr kriza za široke hodnike razturavat, sploh pa zarezno. Sam u soboto je bla pa tud taka megal da popizdiš, baje je blo takrt povsod drugje ful lepo sam tm ne, joj more an. kar se pa tiče fis pravil, se pa čist popolnoma s tabo strinjam, jz sm čist znorela k so se urival u vrsto, sj poj k smo mel zvečer predavanja sm jim rekla, da če se že mislljo it ene učitelne smučanja, pol nj majo tud smučarski bonton. Le kako boš svojga tečajnika učiu, da se ne sme urivat, če pa sam to počneš :BUA: tko da sm mau red pol nardila :)

Drgač so pa bli eni italjani ja prou arogantni, no saj na začetku, pol sm jih pa jz z borovničkovcem opjanla, tko da so se mau sprost :D sam jih pa ful ni naredl, k so bli mau bl taki, švoh, škoda an

amm ne, k nč nismo bli na sedežnici, smo bli sam na cojzarci več al manj, sedežnici se tud prbližal nismo :)

No, veš to sem ti napisal zaradi tega, ker sem imel vsaj dvakrat srečanje z bodočim U III (mogoče tud s kakšno U III :naughty: ), pa ne vem kako bi se končalo, če ne bi oba malo popustila (kar je bilo tudi bolj pametno). No glavno, da si naredila. Si pa malo mislim, zakaj ste morali delat trojko v MB (moraš vedet za povezavo šefa Demotov in pa Geriča, kateri mislim da je podpredsednik in šef gostinstva na MB Pohorju- pa še sponzor so Demo vrsti)......Ti, naslednji teden mislim it malo na Podkoren smučat, pa me zanima, kakšno je kaj stanje pri vas oz. če se splača priti na smučanje v KG? Če pridem, tudi rufnem....... A ja, glede vrivanja so imeli v petek full srečo, da jih niso dvignili čez kepo.........Je čist malo falilo......

Pupa, je bil tvoj orenk napaljen kontra tečajnikom (razumljivo se je bal za dile :naughty: :kva2: ), tak da smo morali z Jocotom vredi vdarit (samo besedno) po njih.... :devil: :evilgrin: :devil: :evilgrin: :devil:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, narobe sem napisala.... a je tebe in tvojega kolega mogoče kdo v vrsti pred vlečnico napizdil, ker je tvoj kolega enemu konstantno po smučah hodil?

ja to pa je ja hehe, sj mu ni zanalš, dj se mu opravič prosm

xr800 - ja vem za to sceno, sj pravm da so ns prou posilili da smo bli gor :BUA:

uglavnem kar se pa podkorena tiče, ga bojo pa zaprl do svetovnga pokala, ker so ga smučarji že čist preveč razril, tko da ne vem kakšna bo scena, po svet. pokalu bo pa sigurno odprt (če bo še kej snega, k ga res na povhn pobira). dj če boš pa uletu pa res poklič da greva al pa gremo na pir al pa borovničkovec :OK:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalcu podarim prvo nagrado, ki je takrat, upam, ne bom več rabil. Bergle. :OK: :OK: :lol1:

Slalom bomo preimenovali v "TEKMA ZA ZLATO BERGLO" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Slalom bomo preimenovali v "TEKMA ZA ZLATO BERGLO" :OK:

Ka zaj, kdaj bo tekma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nikolovo :grim

Ti, a si pogledal kaj vun? Nikoli ne reci, nikoli.....Gori ga je, ziher do zdaj, vrglo 20 centi.....Čeprav tud jaz močno dvomim, da se še komu da..... :grim :whistle: Pa še heksenšus sn faso...jebi ga lete pač.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, a si pogledal kaj vun? Nikoli ne reci, nikoli.....Gori ga je, ziher do zdaj, vrglo 20 centi.....Čeprav tud jaz močno dvomim, da se še komu da..... :grim :whistle: Pa še heksenšus sn faso...jebi ga lete pač.....

Si le vgrizno :P

Meni se recimo DA :grim

Kaj pa za babami okol zijaš :grim ....... ko smučaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si le vgrizno :P

Meni se recimo DA :grim

Kaj pa za babami okol zijaš :grim ....... ko smučaš :naughty:

Sem na motorju, očitno, preveč okrog zijal.....zdaj pa imam hudiča :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo je reko da je na arehu sneg?? :hmm: :hmm: Marjetice tukaj sicer niso vidne ampak na belviju bi se pa tud kaka našla. :yes: :yes:

Slikano včeraj popoldan,slika je sicel bol tak tak ampak bistvo se da ujeti. :eek: :eek: :eek: :slap: :slap: :slap:

post-9145-1174309473_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo je reko da je na arehu sneg?? :hmm: :hmm: Marjetice tukaj sicer niso vidne ampak na belviju bi se pa tud kaka našla. :yes: :yes:

Slikano včeraj popoldan,slika je sicel bol tak tak ampak bistvo se da ujeti. :eek: :eek: :eek: :slap: :slap: :slap:

Danes se zapeli gor, če se upaš... :naughty: :naughty: :naughty: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!