Skoči na vsebino

9. VSL motoristov na Pohorju - februar 2007


torpedo

Priporočene objave

Ustaj narode gremo trenirat..

Kaj Luka je odprt? :OK:

Do Luke samo peš, smučke bi si uničil na skalah. :eek: :(

Drugače pa sem danes enih 16 slemenov dol vdaril. Nič posebnega, a dovolj za začetek sezone. Pogled na megleno dolino, morje megle, pa je bil iz s sedežnice zares veličasten. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ti boš imel ziher šiht... :P :alien1:

Kaj veš, mogoče pa je tako bolje, da nisem preveč konkurenčen :devil:

Cojzarica danes delala, fajn smučanje za prvič, bili vsi, ki morajo bit, samo Fury je falil..........

Danes jo napadem tudi jaz :grim ... se vidimo kje za šankom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je deska veliko počasnejša od smuči, tak da v tekmovalnem smislu itaq nimam kaj tam iskati, a vendar bom postavil vprašanje:

Lahko tekmujem tudi z desko??

:cry:

Že kar nekaj potencialnih deskarjev se je javilo. Vendar kolikor se spoznam na smučkanje in deskanje so vratca pri obeh disciplinah različna... nikoli nisem bordal, zato bom kar tukaj vprašal:

Če se po progi za veleslalom peljeta eden s smučmi in eden z desko (s podobnim znanjem :P ), a je kdo od njiju v bistveni prednosti samo zaradi smuči oz. deske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj potencialnih deskarjev se je javilo. Vendar kolikor se spoznam na smučkanje in deskanje so vratca pri obeh disciplinah različna... nikoli nisem bordal, zato bom kar tukaj vprašal:

Če se po progi za veleslalom peljeta eden s smučmi in eden z desko (s podobnim znanjem :P ), a je kdo od njiju v bistveni prednosti samo zaradi smuči oz. deske?

v prednosti so smuči, ker majo bordarji čist drgač stvari postavlene. bord ma manjši radij kokr pa smučka tko da so pr njih vratca za veleslalom bol skupi kokr pa pr smučarjih. tko da bojo smučarji z prbližno istmu znanjem kokr bordarji mel prednost. pa še količki so drgačni. bordarji majo na zunanji strani postavlen tamau količek, da gre lahko s kolenm čez njega smučarji majo pa oba količka enak velika, zato bo bordar težje šu mimo vrat kokr pa smučar.

a je dost natančn razložen? če ne pa še kej praši, bom use povedala, ker jz slučajno ne zanalš oboje znam.

lp

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj potencialnih deskarjev se je javilo. Vendar kolikor se spoznam na smučkanje in deskanje so vratca pri obeh disciplinah različna... nikoli nisem bordal, zato bom kar tukaj vprašal:

Če se po progi za veleslalom peljeta eden s smučmi in eden z desko (s podobnim znanjem :P ), a je kdo od njiju v bistveni prednosti samo zaradi smuči oz. deske?

Ja, ima tanjuška precej prav. Edino tisto z radijem mislim, da ne štima. S smučmi lahko odpelješ manjšega.

Svetovni prvak v veleslalomu na smučeh vs. svetovnemu prvaku na deski bi po moje bilo bilo kar precej razlike.

Mislim, da bi celo naši smučarji bili hitrejši od deskarja.

Bom videl. Se mogoče oglasim.

In spodbijem lastne trditve..... :grim :grim

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar kolikor se spoznam na smučkanje in deskanje so vratca pri obeh disciplinah različna...

Deska na šanku pa je za vse enaka... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prednosti so smuči, ker majo bordarji čist drgač stvari postavlene. bord ma manjši radij kokr pa smučka tko da so pr njih vratca za veleslalom bol skupi kokr pa pr smučarjih. tko da bojo smučarji z prbližno istmu znanjem kokr bordarji mel prednost. pa še količki so drgačni. bordarji majo na zunanji strani postavlen tamau količek, da gre lahko s kolenm čez njega smučarji majo pa oba količka enak velika, zato bo bordar težje šu mimo vrat kokr pa smučar.

a je dost natančn razložen? če ne pa še kej praši, bom use povedala, ker jz slučajno ne zanalš oboje znam.

lp

Hvala, vse jasno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedlagam še dodatno disciplino..

Tekmovanje s "pokom": :grim

(za one ki ne vete kaj je to: to je kos smučke z sedežom in ročkami)

eni pravijo temu pležuh (korošci) :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedlagam še dodatno disciplino..

Tekmovanje s "pokom": :grim

(za one ki ne vete kaj je to: to je kos smučke z sedežom in ročkami)

eni pravijo temu pležuh (korošci) :eek:

Spoštovani kolega Penzl, da te malo popravim: pok je na Pohorju, pležuh pa na Kobanskem (nikakor pa ne na Koroškem.........) :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, vse jasno :OK:

Tanjuška se spozna na "količke"... :D :fredy:

Tekmovanje s "pokom": :grim

Je do sedaj vedno bilo! Itak! :P :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedlagam še dodatno disciplino..

Tekmovanje s "pokom"

(za one ki ne vete kaj je to: to je kos smučke z sedežom in ročkami)

eni pravijo temu pležuh (korošci) :eek:

Na našem koncu pravimo "pok" ali "prežuh". Samo jaz menda nisem pravi Korošec. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ima tanjuška precej prav. Edino tisto z radijem mislim, da ne štima. S smučmi lahko odpelješ manjšega.

Svetovni prvak v veleslalomu na smučeh vs. svetovnemu prvaku na deski bi po moje bilo bilo kar precej razlike.

Mislim, da bi celo naši smučarji bili hitrejši od deskarja.

Bom videl. Se mogoče oglasim.

In spodbijem lastne trditve..... :grim :grim

mogoče maš res, kar se tiče radija, sam kokr jz vem, pa z Dejanm Koširjem sva mal debatirala od tega, je on men tko povedau, sj drgač ga pa lohk šeenkrat uprašam, pa bom pol bl natančn razložila.

lp

Tanjuška se spozna na "količke"... :D :fredy:

:rolleyes:

:blush:

čaki čaki se bova že srečala enkrat....boš vidla..... :devil: :D :xx:

ket že, pa kerga leta, a morš še mau izkušn nabrat, da nam razočarana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a morš še mau izkušn nabrat, da nam razočarana :P

Madonca, punca ve kaj hoče.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me dražit, :naughty: da si nem enih smučk sposodu :? te bote vidli kak se rije po progi :OK: pa po kaki godni deklini :kva1: tut ni izključeno-ste zastopli? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lisico selili v Krajnsko goro, proga odprta v dolino..

Ne me dražit, :naughty: da si nem enih smučk sposodu :? te bote vidli kak se rije po progi :OK: pa po kaki godni deklini :kva1: tut ni izključeno-ste zastopli? :wub:

samo pancarje pa kuj obdrži obute, da ti nebojo zokni smrdeli...

no fantje da naumo s teme skrenil, se tipkamo u eni drugi temi, tm spodi :OK:

Ti boš pa za rundo dala, ko pridemo na Lisico....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa ste nam štajerci kej fouš k bo pr nm lisička?

ja itak da bom dala za rundo, nč bat, sam njdte me če me lohk, ker jz vs pomoje nam mogla, al pa me pokličte :blush:

lisico selili v Krajnsko goro, proga odprta v dolino..

samo pancarje pa kuj obdrži obute, da ti nebojo zokni smrdeli...

Ti boš pa za rundo dala, ko pridemo na Lisico....

ej sam veš ka me zanima, a res niste tok snega napluval, da ne more met tekme al ka? no sicer smo ga mi tud bl težk k so ble ful čudne temperature, ampak nekak nm je ratal. a pa bo do februarja k bo naša tekma napluvan dost snega? da se naumo po kamnah vozil, al bo treba štirkolesnika s sabo prpelat?

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, danes sem se malo po fiski do Arene vozil. :( Motokros... :(

Na Slemenu pa je itak bilo 10°C. Bolj za sončit, kot za smučat... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kastakhecn! :lol1: Keda pa je še pravi Štajerc kermu fauš bil? :? Zaj bomo mi vam evreke prnesli, .) februarja pa vi nam :OK: pa smo si kvit ne? :whistle: Si me zastopu al ti morem po vaše zakašlat? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!