Skoči na vsebino

9. VSL motoristov na Pohorju - februar 2007


torpedo

Priporočene objave

Saj česa drugega glede organizacije tudi ni bilo pričakovati. Prejšnjega predsednika so minirali in nastavili novega. Ta pa ni dorasel situaciji. Zdaj žanjejo prve sadove. Škoda za veleslalom.

Glede vremena na morejo storiti ničesar, same tekme ni noben kunšt organizirat, večji problemi so verjetno s sponzorji. Ne vem, če je vse to odvisno od novega predsednika, kolikor poznam ljudi, se mi zdi, da če ne bo narava za...la, potem veleslalom vsekakor bo, predvidevam da na isti ravni kot preteklih 8.....Za ostale stvari pa nimam komentarja oz. premalo poznam stvari, da bi jih lahko komentiral (vendar sigurno ne na tem forumu)..... :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vremena na morejo storiti ničesar, same tekme ni noben kunšt organizirat, večji problemi so verjetno s sponzorji. Ne vem, če je vse to odvisno od novega predsednika, kolikor poznam ljudi, se mi zdi, da če ne bo narava za...la, potem veleslalom vsekakor bo, predvidevam da na isti ravni kot preteklih 8.....Za ostale stvari pa nimam komentarja oz. premalo poznam stvari, da bi jih lahko komentiral (vendar sigurno ne na tem forumu)..... :whistle: :yea1:

Bova, bova. Pokliči kaj, da greva na kak "pir" in malo poklepetava. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še gre. Še slabe tri tedne.

Nekaj medijev je že potrdilo prisotnost. .) :grim

Slišim, da si imel nesrečo na Pohorju. Je vse O.K.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim lani je tudi lisica bla na pohorju, letos pa ne !

brez tanjuške mi smučati ni ..... :whistle: .)

u matr to je pa lepo slišat :OK: zj si me pa tok zrajcau, da bom res pršla :kva1:

kakšne pa so nagrade :hmm:

ejga tastara, dj se ti tud prjav no, da bomo shadowke mal razturale tm f maribori :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr to je pa lepo slišat :OK: zj si me pa tok zrajcau, da bom res pršla :kva1:

ejga tastara, dj se ti tud prjav no, da bomo shadowke mal razturale tm f maribori :OK:

Nimam te še med prijavljenimi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz sem se že prjavu. Se vidmo gor upam v čimvečjem številu. :010 :grupni: :beer2: :drunk: :hooray:

Popravljeno . Popravil Wolfman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ti mislš

:grim :grim Finta uspela :grim :grim ....pa si nisem mislo, da boš vgriznila :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim Finta uspela :grim :grim ....pa si nisem mislo, da boš vgriznila :naughty: :whistle:

jz bi se tko al pa tko prjavla, tud če ti neb tele finte izvedu. sj pravm, da me zanima, če ste na smučah tud tko hitri kokr na motorjih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi se tko al pa tko prjavla, tud če ti neb tele finte izvedu. sj pravm, da me zanima, če ste na smučah tud tko hitri kokr na motorjih :OK:

Kaj pa ti misliš? A misliš, da pri skijariji tud sam gobec velja (tako kot na motorjih, predvsem raznih virtualnih "vannabe recerjih")..... :naughty: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....me zanima, če ste na smučah tud tko hitri kokr na motorjih :OK:

Bomo probali in videli :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ti tak repenčiš...... a prijavljen si že??

ne še..... te pa se najprej prijavi, te pa se repenči :devil: :P

Kef, kef, kef........... :cry: ....podabo se prijavit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne vem, če boš dal svoje smuče za smučanje po travi :hmm: :hmm:

Bo pa tvoje vzel. Pa je problem rešen. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maš še čas, veš..... pomoje.........

Sam ne vem, če boš dal svoje smuče za smučanje po travi :hmm: :hmm:

Hja...ne vem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa tvoje vzel. Pa je problem rešen. :grim

Bingo..... :naughty: rešitev je tu :grim ....hvala prijatelj, maš pijačo v dobrem. :OK:

:devil: :naughty: :whistle: :wub:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst vem, da ne boš vzel mojih, ker ti zmaga oz. dobra uvrstitev preveč pomeni,da bi se matral z mojimi slalomskimi smučmi :P

Bom vzel obojne :grim , ker nikoli ne veš, kakšna bo postavitev.

Mogoče pa mi tvoje skije pridejo še zelo prav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!