Skoči na vsebino

9. VSL motoristov na Pohorju - februar 2007


torpedo

Priporočene objave

lubček dragi, boš ti mene najprej prosil za dovoljenje, veš?? :P :P :devil:

Konec debate :angry: ......boš vidla doma svojega :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej.. tega bi se bala ja.... samo hvala bogu, da je to veleslalom, jaz imam pa slalomske smučke :OK:

Vzameš eno slalomsko in eno veleslalomsko..

Po veleslalomski se pelješ od flike do flike snega, po slalomski pa na fliki dvakrat zavijugaš... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti misliš? A misliš, da pri skijariji tud sam gobec velja (tako kot na motorjih, predvsem raznih virtualnih "vannabe recerjih")..... :naughty: :lol1: :whistle:

uf tuki pa ni gobca, kle je pa treba res pokazat kaj znaš, pa res tud tehniko obvladat. sj jz mislm, da znate smučat, če pa ne, se pa lohk pr men prjavte, vs bom pa jz naučila smučat :P

aja sm pozabla povedat - uglavnem jz sm zj do 17-ga u mariboru, tko da če hočte me lohk pokličete pa gremo lohk na kakšn pir al pa šnobc, pa da eno rečemo an :OK: telefonsko pa veste ke najdete in me tud prou zanima če si kdo upa poklicat hehe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf tuki pa ni gobca, kle je pa treba res pokazat kaj znaš, pa res tud tehniko obvladat. sj jz mislm, da znate smučat, če pa ne, se pa lohk pr men prjavte, vs bom pa jz naučila smučat :P

aja sm pozabla povedat - uglavnem jz sm zj do 17-ga u mariboru, tko da če hočte me lohk pokličete pa gremo lohk na kakšn pir al pa šnobc, pa da eno rečemo an :OK: telefonsko pa veste ke najdete in me tud prou zanima če si kdo upa poklicat hehe :devil:

Tak to je pri nas....al si, al pa nisi.....Od kdaj pa si v MB? Glej, bi se kar v nedeljo (recimo na Areški, je tak fajn primeren teren zame, pa taki fini krogci so, da se ne da dol past) priporočal na en dober uvod v spoznavanje smučarskih veščin klene Gorenjke..... :zzz: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm pozabla povedat - uglavnem jz sm zj do 17-ga u mariboru, tko da če hočte me lohk pokličete pa gremo lohk na kakšn pir al pa šnobc, pa da eno rečemo an :OK: telefonsko pa veste ke najdete in me tud prou zanima če si kdo upa poklicat hehe :devil:

v torek pri Mladi Lipi, od 19:00 dalje

(to je 350m pod snežnim stadionom..) :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v torek pri Mladi Lipi, od 19:00 dalje

(to je 350m pod snežnim stadionom..) :beer2: :beer2: :beer2:

...ali 100 metrov od mene, 200 od Rockya in 299 od tebe... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal neumno vprašanje......pa vendar.....

Kje pa mislite smučat...... :eek: :eek:

Bil v četrtek in petek na Pohorju........poizkušal smučat na Arehu........prijetno uničil smuči... :doze: :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da bo vse skupaj odpovedano...... :? Ali ne? Fury, veš ti kaj več?..... :?

Žal, menda res. Dokončna odločitev bo znana v sredo. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, menda res. Dokončna odločitev bo znana v sredo. :xx:

Bemti :angry: , jaz pa sem mislo, da se bom gulaža najedo :grim ....eh te pa nič, grem skijat naprej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sam jz sm bla zj en tedn gor pa ni tko slabo kazal no, sicer res da mamo kle u kranjski gori mau več snega, sam tm pa tud ni tko švoh no, pa še en kup tekm je blo gor zj. tko da dejte se potrudt no, sj bo. jz držim pesti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, gre bolj za probleme logistične narave.......(prostori za druženje, dostopnost za vse udeležence). Drugače so na Cojzarici skoraj idealni pogoji trenutno...Ti Tanjuška, a si ti tudi na Cojzarici gužvo delala v nekih čudnih vrstah samih znalcev (delali izpit za učitelja III), ki mislijo da so sami na smučišču :naughty: :naughty: :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, gre bolj za probleme logistične narave.......(prostori za druženje, dostopnost za vse udeležence). Drugače so na Cojzarici skoraj idealni pogoji trenutno...Ti Tanjuška, a si ti tudi na Cojzarici gužvo delala v nekih čudnih vrstah samih znalcev (delali izpit za učitelja III), ki mislijo da so sami na smučišču :naughty: :naughty: :naughty: ?

jap jz sm bla tud ena izmed njih, sj niso taki znalci, no saj nekateri. jz se pa lohk pohvalm, da sm učitelj 3 :OK: uuuuuuuuhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuu

no tko fantje če kdo rab učitelna smučanja se priporočam :devil: plačuje se pa u naturalijih :yea1:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam. Tisto z znalci je bilo bolj sarkastično mišljeno. Za ene sem tudi jaz mnenja, da niso imeli tam kaj iskati (le kdo jim je dvojko dal). Kar se pa tiče prepotentnosti in kršenja FIS pravil, pa glih ne bi bili vzor svojim učencem. Saj razumem, da ste cel teden predelovali like, samo vzet si celotno širino proge (pa še ta je edina spodobna), se razdelit v štiri skupine, nato pa rezat dolge zavoje..... :BUA: :blink: :BUA: Za čez teden, ko je manjša gužva, še to gre, čez vikend oz. v petek je pa bilo malo stresno za vse...... :slap: :slap: Pa saj vi niste krivi, krivi so demonstratorji, ki so vam to omogočili oz. od vas to pričakovali...... :BUA: Drugače sem bil zgoraj v petek (smo imeli tako frendovsko tekmo) in soboto (v tisti megli), škoda da ni naneslo, da bi se malo cukali za rokav. Ti poslušaj, kaj ste pa imeli v vrsti neke Italijane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se pa lohk pohvalm, da sm učitelj 3

no tko fantje če kdo rab učitelna smučanja se priporočam :devil: plačuje se pa u naturalijih :yea1:

wau!!!

a bi ti mene naučila kako se smuča?! :? :blush:

plačam pošteno!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jz sm bla tud ena izmed njih, sj niso taki znalci, no saj nekateri. jz se pa lohk pohvalm, da sm učitelj 3 :OK: uuuuuuuuhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuu

no tko fantje če kdo rab učitelna smučanja se priporočam :devil: plačuje se pa u naturalijih :yea1:

joj...jest sm čisti začetnik......bom velik ur rabu :blush: Sej ni panike...lahko dvojno računaš :kva2:

Če odpade,pa pridte na hit pokal....sicer sam še nočna v Kr.G., bo pa zih fešta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tko fantje če kdo rab učitelna smučanja se priporočam :devil: plačuje se pa u naturalijih :yea1:

Se z rehabilitacijo kolena tudi ukvarjaš? Te pripravim za inštruktorja II in I za kompenzacijo. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!