Skoči na vsebino

Dopust ala Croatia


maxSI

Priporočene objave

Ja ce bos su v Vodice za dva tedna pejt se pogledat slapove Krke kr so cudoviti so pa bliz se Plitviska jezera (neki tazga) in baje da so tud cudovita... Sibenik hmmm no ja ni ne vem kaj posebnega pac srednjevesko mestece... zvecer ravno ni ne vem kolk folka ga je pa v Vodicah definitivno vec, ko je sezona seveda ;)

Aja... je zlo drago tam tko da... Ne vzet s seboj vse svoje prihranke k ti bo use slo ;) No ja ce bos su v Vodice lej da bos kej pisu ;) Hmmm a gre tud Vragica s teboj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji teden v juniju sem bil na jadranju. Startali smo v Biogradu na moru. Voda je ogabno cvetela vse do Solte, na Bracu pa je bila ze OK.

Suzuki:

vem o cem govoris in imas cist prav. 8 let sem hodil na dopust v Grcijio in enkrat v Turcijo ter enkrat na Sicilijo. Tam cenijo turiste, cene so nizke. Zdej grem pa tretje leto na Bol. Ata v malem privatnem kampu je prijazen, imamo svoj rostilj, kuhinjo, stole. Cene v trgovinah so navite, v diskau bankrotiras,... Ampak je pa res, da si v 5 urah v Splitu, kam v tujino se moras pa dva ali tri dni vozit.

Ta slabe strani hrvaskega turizma (ki je v kur.u) nekako skompenziram s tem, da je v campu dobra druzba s katero ga zuramo (pa ne po kaficih (1 Smile = 25 kun) ampak lepo rostiljada, kitara, nocno kopanje,...)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksˇen pa je tvoj splosˇen vtis o Vodicah? Se da tam prezˇiveti dva tedna?

Ni panike...bomo prisli na obisk..hehehe :twisted: :twisted: :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksˇen pa je tvoj splosˇen vtis o Vodicah? Se da tam prezˇiveti dva tedna?

Ni panike...bomo prisli na obisk..hehehe :twisted: :twisted: :smilecolros:

.... in potem se Zarja zbudi... :twisted: :twisted: :splat: :mrgreen: :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksˇen pa je tvoj splosˇen vtis o Vodicah? Se da tam prezˇiveti dva tedna?

Ni panike...bomo prisli na obisk..hehehe :twisted: :twisted: :smilecolros:

.... in potem se Zarja zbudi... :twisted: :twisted: :splat: :mrgreen: :silly:

...zarja ne gre nikoli spat...jo le vidis ali ne vidis.. :turn-l:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, people, a ma kdo podrobnejše informacije o cvetenju morja? Baje, da cveti vse tja do Kornatov in da je prav ogabno. Bom šu raj na kako našo reko parkle namakat. :lol:

So mi včeraj povedali, da je za pop...it. Cveti menda morje tudi na Krku in to na oni strani proti Makaroniji! Nekje je menda cvetenje do globine 15m??! Se eno figo spoznam na to biologijo, samo morska voda mene letos oblivala bo NE!!! Hvala bogu, da so v Strunjanu tudi bazeni, da se bo naš ta mal lahko mal po vodi prekopiceval. Saj gremo itak samo zaradi njega na morje. Naj mulo vsaj na prbližn vid ,kaj je morje, preden ga odplake ipd. popolnoma prekrijejo. Bljaaaakk! :cry: :cry: :cry:

(PaTakoSmoPredLetiUživaliPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike. Cvetenje morja je naravni pojav, ki nima zveze z onesnaženjem, ki ga povzroča ljudska vrsta. Je morje cvetelo tudi v daljnji preteklosti, stoletja nazaj, pa tudi v bližnji, v začetku devetdesetih let. Pa meduze so tudi bile, a smo vse to preživeli. Sem šel v vodo in očistil tista 2x2m vode meduz, da se je lahko najstarejši otrok, takrat edini, malo v morju okopal.

Horjo, kdaj si ti to v Strunjanu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, kdaj si ti to v Strunjanu?

Od petka do nedelje(14.7) bo tam HHV junior, pa Metalbike s klapo. Od ponedeljka 15.7 do predvideno ponedeljka 22.7 pa HHV senior z ostalo familjo.

Pridi na pir!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, vidiš, se bova malce zgrešila. Jaz bom tam od 29.07. - 10.08.

Jebela, ok, ti bom pa pir v hladilniku pustu, pa ga pejt sam iskat! :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, vidiš, se bova malce zgrešila. Jaz bom tam od 29.07. - 10.08.

Ja, 3.8. pa predvidevam da vsaj večji del dneva NE boš v Strunjanu, a ne??

(ZborMDSRPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Včeraj sem prišel iz Baške Vode ( pri Makarski ) in blo je ful dobr.

Tuki so sami knedleki ( Čehi ), Slovenca pa skoraj ne vidiš. Sem si pa po dolgem času spet mal napasu oči.

Čehinje so ZAKON!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih včeraj prišel iz Hrvaške, pa se moram najprej pošteno umirit, da kak pameten spis na račun njihovih cen in prijaznosti napišem (za cvetenje pač niso krivi).

kasneje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umag....kraj nesrečnega imena

kjer v denarnici je moji res že prava beda

kjer je pizza že skoraj cenejša od sladoleda

kjar iščeš nasmeh dlje kakor vseveda.

Kjer so policaji že na vsakem koraki

kjer kar čez noč zrasejo novi znaki

kjer v bencinu dobiš več vode

kjer ni bojlerjev za umivanje posode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, sem ti juniorja videl, pa Metalbikea, ko sta harala po Portoroseju... Oba s celadami... mimogrede... eehehehe.... Lepo vzgojena... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ena frisna vest o rozcah na morju:

v Čikatu (Mali Lošinj) morje ne cveti, pa tud Susak je zgledu neoporecno, vsaj do globine 17 m (preverjeno :lol: :lol: )

Lp

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ena frisna vest o rozcah na morju:

v Čikatu (Mali Lošinj) morje ne cveti, pa tud Susak je zgledu neoporecno, vsaj do globine 17 m (preverjeno :lol: :lol: )

Lp

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bila na Hrvaškem morju od ponedeljka do sobote. V vsem tem času, od Stona do Baške na Krku jaz videla ne sploh ene same morske rože.

Sicer pa sem ugotovila, da je prijaznost ljudi obratno sorazmerna z lepoto in bogastvom narave. Lepši ko je kak kos Zemlje bolj zagamani so ljudje.

En dan sem se peljala na Pelješac. Prekrasen polotok. Zelen. Najdeš tako kanjone kot visoke gore, borove in listnante gozdove kot tudi sanjske plaže. Vsaj trije dogodki v tem enem dnevu pa so mi zagrenili vtis, ki sem ga dobila s pogledom v naravo.

Enkrat so me samo 'tiho' ozmerjali, ker sem se kopala in sončila brez modrca, drugič pa so me skoraj nagnali s plaže zaradi tega (če je ženska zgoraj brez, je to namreč že nudizem, tam pa je veliko majhnih fantkov, ki se jih ne sme moralno pokvarit). Tretji dogodek pa je prav tako povezan s to isto plažo s katere so me naganjali. Ker se je en stari debil spomnil s svojim starim merdžotom zaparkirat izvoz s plaže, je kmalu ne bi mogla zapustit. Je trdil da je 95% invalid in da se pa on že ne bo trudil s hojo do avta, ker rabi pomoč drugih. Ti drugi (v tem primeru najbrž njegova žena) pa seveda nimajo dostopa do ključev njegovega 'predragega avta' kaj šele, da bi ga premikali. 'Gospod' mi je dovolil, da ostanem na plaži tako dolgo, dokler on ne bo izvolil zapustit te iste. Pri tem je seveda popolnoma zanemaril dejstvo, da je poleg mene zaprl pot vsaj še trem drugim avtom.

O cenah in prijaznosti ponudnikov apartmajev in sob ne bom zgubljala besed (50EUR za noč v sobi!!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!