Skoči na vsebino

o vsem in ničim


stuhec

Priporočene objave

imas kaj izkusenj z njo- s tem ?

imel, bila zanimiva 1 mesec potem pa crknila. baje je dokaj zahtevna roža za vzdrževat, no saj za mene zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel, bila zanimiva 1 mesec potem pa crknila. baje je dokaj zahtevna roža za vzdrževat, no saj za mene zgleda

zakaj pa je crknila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno kdo we, kako bi en človek spil kišto pira v dveh minutah :?

Sem že poskušal, pa mi ne uspe :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno kdo we, kako bi en človek spil kišto pira v dveh minutah :?

Sem že poskušal, pa mi ne uspe :doze:

Kaki amater. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel, bila zanimiva 1 mesec potem pa crknila. baje je dokaj zahtevna roža za vzdrževat, no saj za mene zgleda

ne ves zakaj je crknila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ves zakaj je crknila ?

nimam pojma, ni znala povedat :lol1: sem jo vrgel v kanto in se nehal ukvarjat z mislijo da bi še imel rože :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, slednja pa pri Perviju cveti :OK:

in oplaja :grim

jebi ga, ženske ne moreš z rožo primerjat, sama se vzdržuje pa še tebe z kakim pivom zalije - 2:0 za ženske :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1979 (19.10.1979) je bilo 15.000 din enako 1.441 DEM (podatek iz Banke Slovenije) . Mene zanima koliko je bilo to denarja . Recimo kolikšna je bila takrat ena povprečna plača v SLOal Nemčiji... al pa koliko je takrat stala stoenka/pivo...nekaj otipljivega rabim, ker si tudi približni ne predstavljam o kakšnem znesku je govora.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok 5 din je bil fliper pa si tri igrce dubu, drgac je bla pa ena igra 2 din. :unsure:

:D

ok neki je za začetek ...in koliko fliperjev si lahko odigral za eno povprečno plačo? :D

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok neki je za začetek ...in koliko fliperjev si lahko odigral za eno povprečno plačo? :D

za eno tako plačo, si lahko fliper kupil pa še za kišto pira je ostalo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1979 (19.10.1979) je bilo 15.000 din enako 1.441 DEM (podatek iz Banke Slovenije) . Mene zanima koliko je bilo to denarja . Recimo kolikšna je bila takrat ena povprečna plača v SLOal Nemčiji... al pa koliko je takrat stala stoenka/pivo...nekaj otipljivega rabim, ker si tudi približni ne predstavljam o kakšnem znesku je govora.

hvala

Mislim da je tam 150.000 din ne 15.ooo din . Npr dal si eno placo in pol tako bolj delavsko pa si dobu kaksenga starga fičota že mal zlomlenga na Tiger gumah al pa Trayalkah. Pa da navs mislu ce si mel srečo si se kar kašnega pol leta lahk vozil s tem Fičotom[attachmentid=92730]

post-6886-1172729860_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tam 150.000 din ne 15.ooo din . Npr dal si eno placo in pol tako bolj delavsko pa si dobu kaksenga starga fičota že mal zlomlenga na Tiger gumah al pa Trayalkah. Pa da navs mislu ce si mel srečo si se kar kašnega pol leta lahk vozil s tem Fičotom[attachmentid=92730]

ne ni 150.000 ampak 15.000 din. =1441 DEM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1979 (19.10.1979) je bilo 15.000 din enako 1.441 DEM (podatek iz Banke Slovenije) . Mene zanima koliko je bilo to denarja . Recimo kolikšna je bila takrat ena povprečna plača v SLOal Nemčiji... al pa koliko je takrat stala stoenka/pivo...nekaj otipljivega rabim, ker si tudi približni ne predstavljam o kakšnem znesku je govora.

hvala

statistični podatki o povprečnih plačah, cenah, kupni moči itd. po letih obstajajo ker smo podobne zadeve mi recimo na faksu preračunavali, se pa ne spomnim kje so bili podatki, če ne drug ima banka slovenije te podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

statistični podatki o povprečnih plačah, cenah, kupni moči itd. po letih obstajajo ker smo podobne zadeve mi recimo na faksu preračunavali, se pa ne spomnim kje so bili podatki, če ne drug ima banka slovenije te podatke.

BS NIMA TEH PODATKOV (tako so mi rekli)...SAMO TEČAJNE LISTE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!