Skoči na vsebino

Luči


hors3

Priporočene objave

Kaj je potrebno zamenjat pri lučeh, če kratka luč ne dela, daljša pa. Ali je mogoče kupit kake močnejše žarnice, ki svetijo bolj? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje pogledati v knjižico od skuterja. Notri bi moralo pisati, kakšne žarnice uporabiti. Če knjižice nimaš, pa pregorelo žarnico snami in v trgovino z njo.

Pri nameščanju nove pazi, da se steklene bučke nikakor ne boš dotaknil s kožo, ker ne bo gorela dolgo. Ni čarovnija ali pa vraževerje, temveč dejstvo.

Okoli žarnic je pa zopet cela znanost. Proizvajalci razvijajo vedno nove žarnice, ene so boljše za v sončnih dnevih, druge v dežju, tretje v mraku in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej poglej, če je nitka od kratke luči pretrgana, ker pol logično, da ne sveti (pomoje bo to). Halogensko pa lahko dobiš v Stupitu v Mariboru, samo niso bokve kaj (samo bolj belo svetijo) zato, ker navadna žarnica je 25/35W, halogneska pa je manj. Mislim, da drugi nastavek niti nebi pasal (recimo od več wattne) zato, ker bi ti tudi plastiko skurilo okol luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xenonke pa neboš dobil, ker pride toliko kot skuter (okol 2.500 evrov po zadnjih podatkih), poleg tega ma skuter prešvoh akumulator za kaj takega pa še zmontirat je nebi mogu. Ti pa verjamem, da luči na skuterju slabo svetijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lih to bi rad dosegu. Da bi svetlo belo svetlobo. Tomosaki, bi mi lahko ti zrihtal 2 taki žarnici. Bi ti bil zelo hvaležen.

P.S. Tomosaki, nebi ti rad težil in vem da to ne spada sem. Glede primarnih in sekundarnih prenosov. Se lahko zamenja obojne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko ti zrihtam, ni problema. Samo povedat moraš, kam moram to dostavit.

Glede primarnih pa sekundarnih prenosov. Nebom se delal pametnega, ker nevem kateri so primarni pa sekundarni. Za to pa bi ti toplo priporočil Romana. Jast samo vem, da prenose mam, če pa so to primarni al pa sekundarni pa nevem. Vbistvu prvič slišim za to. Maš pa primarni pa sekunardni zobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to. Ne rabiš se bat da gnjaviš. Jast nisem nikol bil formalno pravn in tak, da bi vse moglo bit na svojem mestu. Ful bom vesel, če boš kaj vprašal. Sej ne vem vsega, bom pa probal pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Tnx.  :roll:  Glej, mi lahko daš tvoj e-mail, da ti pošljem naslov?

poglej v njegovem sporočilu je ena lepa ikona icon_email.gif, če klikneš nanjo, avtorju objave pošlješ email!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem! Ampak e-mail mi zavrne. Verjetno ni pravi.

Ja, se opravičujem. Nisem uspel nastavit originalnega maila, pa sem mogu tega izmišljenega. Piši na X8R@email.avpnews.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ker te tolko sprašujem. Si prejel e-mail?  :roll:

Nene, sej je kul. Jast bi ti mogu povedat, da sem ga dobil. In sem ga res. Bom ti poslal, ni problema. Ampak zdaj me do srede nebo doma (zaradi sprejemnih). Pol pa dobiš. Nebom si nabijal nič denarja, hvala vseeno :) Takoj ko pridem domov, ti pošljem žarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stvar, aradi katere težijo na tehničnem, so zatemenjene luči... tko da dobro premisli!

Najbolje je, da ima kdo v bližini povsem enak model skuterja - pri nas so 3 kolegi z Runnerji šli na tehničnega z žmigovci od enega samega. :) Seveda v razmiku parih dni, ne naenkrat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so komu težili zaradi zatemnjenih luči al kaj? moj kolega ma vse 4 zatenjene pa niso nič rekli. pa eni avti majo tudi zatemnjene pa lahko naredijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... pri nas so nekateri morali pred njihovimi očmi spraskati folijo iz žmigovcev, tisti s posprejanimi žmigovci pa so se le obrnili in hajde domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mene baš zanima kak nastavk majo te žarnce, kak nastavk majo da če bi lohk jst to dubo v nastavk mojga atx-a. sedajšna ma nastav širok mal manj ko 2cm pa dolg mal manj ko 2,5cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te posprejane luči so ful nevarne. Posebij pr skuterju, k nes folk že tko nč ne vid pol maš pa še posprejan. Ponoč bi mrbit še šlo. Se vid, ampak podnev :? Sej ne rečem, bi tut jst pospreju luči. Zgleda ful športno, sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!