Skoči na vsebino

nesreča


amise

Priporočene objave

pač stvar je bila takšna da je bil moj foter na autocesti na prehitevalnem pasu in za njim je vozu audi in pol ko se je hotel dat nazaj na desni pas je ruknu v audija ker se je pred njim dal na desni pas in tega moj foter ni opazu in sicer pol je tisti z audijem spizdu in prijavu mojega fotra....

zdaj me pa zanima če si kaj kriv če spizdiš s kraja nesreče in da nisi krivec nesreče??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ni kriv? On je zapeljal v nekoga ki je vozil po svojem pasu.

Če sprašuješ kaj čaka fotra, ker naj nebi bil krivec nesreče pa je vseeno odpeljal s kraja nesreče ... verjemi da un v audiju ni klical policije in se zjokal da je on povzročil nesrečo, nič krivi voznik avtomobila v katerega se je zaletel pa je odpeljal :doze:

Pa probaj pisat tako, da bo jasno kdo je spizdu, kdo je prjavu, kdo je pil, kdo bo po tvoje plačal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa veš, da je privajvil tvojega očeta! Po tem takem je tudi on pobegnil s kraja nesreče! Ali si si vsaj zapisal registrsko tablico? Klinca pa audi in debeli vrat pa ploščata glava, takšnih je zadnje čase precej. Lahko ga tudi oče prijavi, ker je tudi (ploščatoglavec) pobegnil s kraja nesreče in naj reče, da ga je uni prehiteval po desni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, amise res komaj razumes zakaj se gre, tvoja pisava

ce je oni spizdu in prijavil, potem je ze rekel da je tvoj foter spizdil, tak da ...

to bo se zanimivo

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu jaz tega nisem dobro razumel, vendar si predstavljam.

Moznost 1. nam nekaj nakladaš ker zakaj bi tisti z audijem zbežal, torej krivec tvoj oče.

2. moznost da je tist audi biu ukraden ali ni imel izpita, podobno se bo izgovarjal kasneje da je vozil oče, samo da te je mogu prej prijavit.

Nekaj ne gre u račun :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač stvar je bila takšna da je bil moj foter na autocesti na prehitevalnem pasu in za njim je vozu audi in pol ko se je hotel dat nazaj na desni pas je ruknu v audija ker se je pred njim dal na desni pas in tega moj foter ni opazu in sicer pol je tisti z audijem spizdu in prijavu mojega fotra....

Kje bolj točno pa je to bilo? Sem videl nekaj podobnega...

D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu jaz tega nisem dobro razumel, vendar si predstavljam.

Moznost 1. nam nekaj nakladaš ker zakaj bi tisti z audijem zbežal, torej krivec tvoj oče.

2. moznost da je tist audi biu ukraden ali ni imel izpita, podobno se bo izgovarjal kasneje da je vozil oče, samo da te je mogu prej prijavit.

Nekaj ne gre u račun :nono:

nevem kaj tukaj ni jasno.nesreča se je zgodila na autocesti.moj foter je vozil po prehitevalnem in za njim je bil audi.zgodilo se je pa to da je tisti audi šel pred njim na vozni pas in ko je hotel it moj foter nazaj na vozni pas ga je ruknu ker ni opazil da se je pred njim dal na vozni pas in tisti z audijem je spizdu in ga kasneje prijavil.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj tukaj ni jasno.nesreča se je zgodila na autocesti.moj foter je vozil po prehitevalnem in za njim je bil audi.zgodilo se je pa to da je tisti audi šel pred njim na vozni pas in ko je hotel it moj foter nazaj na vozni pas ga je ruknu ker ni opazil da se je pred njim dal na vozni pas in tisti z audijem je spizdu in ga kasneje prijavil.... :blink:

Vzemite dobrega odvetnika, ki vam bo povedal, kako je treba govoriti.

Moje mnenje: vztrajajte pri RESNICI! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva stvar:

ja najlažje je spizdit če si stvar zajebal

druga stvar:

čisto možno da nima vse razčiščene posle s policijo in da bi ga zdaj dobili se mu ne bi dobro pisalo in če posebno če je on kriv.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr naj si lepo avto popravi za svoj dnar al pa iz kasko police, če jo ima, drugič pa naj bolj pazi, ko menjava vozni pas (pogled nazaj, desno)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj tukaj ni jasno.nesreča se je zgodila na autocesti.moj foter je vozil po prehitevalnem in za njim je bil audi.zgodilo se je pa to da je tisti audi šel pred njim na vozni pas in ko je hotel it moj foter nazaj na vozni pas ga je ruknu ker ni opazil da se je pred njim dal na vozni pas in tisti z audijem je spizdu in ga kasneje prijavil.... :blink:

ma use je jasno. Tvoj foter je vozil po prehitevalnem, ni pa prehiteval in enmu zadaj je pač dopizdilo in ga je šel prehitevat po desni. Drugače ne razumem kako bi zadel v audija ki je vozil po voznem pasu.

Če bi šel un z audijem zgolj in samo prej na vozni pas kot tvoj foter nesreče ne bi bilo. Ali pač?

Bojč ima zelo verjetno prav :D

sovražm folk ki skrbi za gužvo na cestah ker se njim pač ne da pravočasno umaknit iz prehitevalnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ja moram reč da se bo verjetno moj foter dobro zvlekel ker tisti ki ga je prijavil je želel iztržit iz njega maximum.

Samo odkar je moj foter šel osebnemu advokatu ki je biuši policaj je pa tišina... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja moram reč da se bo verjetno moj foter dobro zvlekel ker tisti ki ga je prijavil je želel iztržit iz njega maximum.

Samo odkar je moj foter šel osebnemu advokatu ki je biuši policaj je pa tišina... :evilgrin:

tvoj fotr je prehitevu in potem je audi hotel pokazat malo "spretnosti" in hp-ju in se je zabil in je spi**il.

vse je tako logično da bi še 10 letnik pogruntal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz razumem je tip vozil za tvojim fotrom, ki se ni umaknil. Tipson je popizdil, ker se mu ni več dalo vozit za njim (mate katalizator? :hmm: ) (jaz vozim avto letnika, ki jih takrat še niso meli. :ninja: :P ) Pol se je pa ata odloču zapelat desno, ker mu ni bilo več zanimivo, da je najhitrejši, pa je zahaklal audijevca. Noben se ni ustavil ker sta oba zajebala in to vesta. :grrr Aja, mene ni v nobenem zapisniku omenjene vmes? Trula višnja golf? Ki je prehiteval omenjena? :ninja: :surrender: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!