Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v sezoni


Roman

Priporočene objave

letos katastrofalna sezona :evil: :x tako da samo okoli 8000 km :cry: . jebi ga se pozna da je bencin vedno drazji dnarja pa vedno manj. oblubim (sebi) da bo drugo leto DOSTI boljse in bom spet nekje na normalnih 15-20k.

no sicer pa sezone se ni konec tako da bom se par km stisnil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos zaradi slabega vremena obstal na 11.000 km :cry: No, menda bo drugo leto bolje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se bližam 9000 km - do konca sezone jih bo glih kakih 10000 km. Napovedujejo lepo vreme za konec oktobra... :D

Pol bo pa treba gumo menjat, kar bo počakalo na pomlad... :roll: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko sezono 10k in na koncu sezone crash letos 10k in sredi sezone crash. Motor sedaj na prikolico, predelat mašino in auspuhe pa pokat na motozbore da bo veselo. Za drugo mislim da itak ni razen za rezervne dele baje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos 12.500 km, sem pa še na delu (kot sem že nekje omenil: še vedno čakam na "indijansko poletje")! Po moje bom do decemberskega srečanja motosvetovcev spravil pod streho še 1k. Pa magari s ketnami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja HANZI! Če maš res to možnost, daj priporoči nas tam gori za nekaj toplih dni; jaz bi jo še letos rad potegnil do Dubrovnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bmw-jem samo kakih 300-400 km, pol pa razbit motor (pol pa me je bilo strah bmw-ja) :wink:

Pa še enih 500-600 na eni mali žverci, ki je bila na posodo kaki teden...

Tak, da katastrofalna sezona... Verjamem, da bo drugo leto boljše!!

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja HANZI! Če maš res to možnost, daj priporoči nas tam gori za nekaj toplih dni; jaz bi jo še letos rad potegnil do Dubrovnika.

Ta plan sem imela jst lani, pa je za 1. november sam do Makarske zneslo (totalnazačetnicainmaksimalnahitrost100kmhpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

No, tisti, ki že počasi zaklepate svoje konjičke v štalce, se lahk tukaj mal pohvalite ali pa pojamrate, kolk ste kaj kilometrov prevozili letos, z motorjem seveda...

Sam sem jih od 1.1.2003 do danes naredil približno (ups: misscalculated: ne 19.000, ampak 16.000)... pa še kak tavžent ali dva ali tri bo padel... Po večini so bili kilometri skoraj po omejitvah ... /me beginner.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še konc...

Sezone 2003 je konec 31.12.2003. Saj si imel to v mislih, a ne? S 01.01.2004 pa se prične sezona 2004.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh.. moglo je i bolje.. od 19. junija do 1. oktobra 5200.. ampak sezona traja do 31. 12, a ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in sedaj rekorder z največ prevoženimi kilometri :huh: trara

kura :notworthy:

z nekje med 28000-29000km, s tem da sem motor registriral konec marca

hvala bogu da je konc sezone ker js nimam več dnarja za ole, gume, zavore... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!