Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v sezoni


Roman

Priporočene objave

A čmo rajš kdo ma dalšga.... O:-)

To je pa čist brezveze, ker noben ne bi po pravici povedal ... in bi se spet sam vun metali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz letos samo 3300km.Malo zaradi nočnega šihta,ker podnevi spim,ko je pa prišel čas dopusta sem pa zbolel.

Jebat ga,se bom pa naslednjo sezono bolj potrudil... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj 20.000 km, samo sezone še ni konec, še nekaj km tam nekje do koneca meseca, če bo vreme :notworthy: :OK: O:-) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 2003 od januarja do danes 21.000 km . (dons glih dal gor 3. gume v sezoni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani 17.000 v petih mesecih, letos pa 3.000 v celi sezoni... :(

Zato pa pridno nabiram milje na frequent flyjerih po svetu :)

Lp Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od junija 10.000

Tale je pa mal bosa? Jest se vozim celo sezono pa jih imam cca 17kkm. No mogoče pa res delaš ture po cele dneve. A imaš še registiran motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa mal bosa? Jest se vozim celo sezono pa jih imam cca 17kkm. No mogoče pa res delaš ture po cele dneve. A imaš še registiran motor?

Zakaj bosa? Moja Kawa jih je od junija naštepala 15k. Pa ves čas doma pa na šiht visim. :( :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos jih je blo pa okrog 12k po cesti(asfalt),po naravi jih pa ne štejem ker sm brez števca. Uredu sezona :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 K-

od 11.03.....

za zgled pa imam prijatelja Horjota.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos zelo malo (v primerjavi z prejsnjmi leti) - VTr 2k + CBr 6k = cca 8.5k :huh: :ph34r: :lol:

pomanjkanje prostega casa

Glih 1/2 od lani :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od aprila 11.000, vmes mnogo terena, trenutno pa izključno teren, sezone še ni konc

Zelo podobno... od začetka maja 11.000, a me od 1.7. do 15.8. ni bilo v Sloveniji... (torej se nisem vozil v "najbolj produktivnem" delu leta... Pa kar nekaj izven asfaltiranih cest od teh 11kkm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Mille (od25.04.03) 11.827km :P , Suzuki DR 1.522km (po potjih in brezpotjih Krete) :yea2: , glede na to, da sem cele dneve visel v službi :OK: !

Upam, da bo do snega vsaj še kaki 1kkm :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

21.510 (od tega Tuono kaksnih 1.000). Ne bom prekoracil lanskega rekorda pri 24.000, ampak nic hudega. So bili letosnji se bolj sportni (Grobnik 2X press)... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!