Skoči na vsebino

Gledališke predstave


Andrej.d

Priporočene objave

Alamut v Drami je mučenje igralcev in gledalcev.

Kabaret v MGL je pa res dober.Seksi punce,zgodba ki drži,dobri glasovi,fenomenalni Smolej,skratka oglejte si.Škoda samo, da med predstavo ne točijo pijače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alamut v Drami je mučenje igralcev in gledalcev.

Kabaret v MGL je pa res dober.Seksi punce,zgodba ki drži,dobri glasovi,fenomenalni Smolej,skratka oglejte si.Škoda samo, da med predstavo ne točijo pijače.

Alamut je mučenje tut če sam knjigo bereš-zato sem pri maturi par let nazaj ubrala drugo taktiko-zaprla sem knjigo in šla počet kej bl pametnega. Maturo sm pa vseen glih nardila :grim

Drugač pa priporočam Špas teater v Mengšu ker majo odlične predstave. Bla ene 5x in nikoli razočarana :grrr :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DST - Dejmo stisnt teater in njihova zadnja: NLP- nekega lepega popoldneva !

Iz njihove arhive še Rezervar Dogz, Diareja pod Slovenci, Sod smodnika, Bog, Seksualna perverzija, ... :OK:

@Manu - sem motorist, rekreativec, kadilec, amaterski igralec in muzikant, čebelar in vrtičkar, brez platfusa, intelektualec & delavec i evropljanin a i šire ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

improliga fajn, ker ni klasika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pogledal predstavi 5 moških oz. 5 žensk???

5 žensk.com sem si ogledala lani.

Odlična predstava, priporočam vsem :OK:

Nujno bo treba jit pa gledat še 5 moških.com :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 žensk.com sem si ogledala lani.

Odlična predstava, priporočam vsem :OK:

Nujno bo treba jit pa gledat še 5 moških.com :D

Ni za zenske... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za zenske... .)

Ktera ni za ženske? :hmm: 5 moških.com :?

Gledal 5 žensk.same laži... :headbang: :krneki:

:lol1:

To pa ni res :grrr

Niti ene laži nisem zasledila vmes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem videla obe predstavi ... menim, da je 5 moških.com dokaj boljša izvedba kot ženska paralelka. :grim B)

aja ... Alamut, je pa pač Alamut ... ima pa predstava zanimivo izvedbo nekaterih detajlov :eek: :grim :OK:

gledališče rules!!! :worship: B) :OK: :yea1: :D :winkiss:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem videla obe predstavi ... menim, da je 5 moških.com dokaj boljša izvedba kot ženska paralelka. :grim B)

Še en razlog več, da se odpravim v Mengeš :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktera ni za ženske? :hmm: 5 moških.com :?

:lol1:

To pa ni res :grrr

Niti ene laži nisem zasledila vmes :P

:? Ama lagale so, kot kakšne, kakšne,... ...errr... er... BABE! :P :fredy: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Ama lagale so, kot kakšne, kakšne,... ...errr... er... BABE! :P :fredy: :lol:

Furi :angry:

Baba ma sam en jošk pa en zob, tko da velika večina žensk nas ne spada med te :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi :angry:

Baba ma sam en jošk pa en zob, tko da velika večina žensk nas ne spada med te :P

.... še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazdnje gledal predstavo Kako smo ljubili maršala Tita. Komedija z Gojcom na čelu mi je bila zelo :OK:

Nisem pa ravno nek ljubitelj modernih kvazi predstav... Najbolj so mi zabavne kritike zvečer na TV-ju, ki jih predstavljajo nekako takole:

On je igrivo izžareval mladost, ona mu je nežno sledila. Razplet epskega dogajanja dosežeta z katarzo svojih duš že v prvi polovici predstave (katarza-skakanje iz stola na oder ter glasno kričanje). Razgibano dogajanje (celo predstavo ne veš zakaj se gre) je popestrila bogata odrska kulisa (dva stola). Režiser vrhunske moderne predstave (metanje po odru bi verjetno prav tako dobro režiral otrok iz vrtca) še išče svoj notranji jaz (vse splošen izraz za ljudi z vedenjskimi motnjami). Minimalistična oblačila obeh igralcev samo še poudarjata malomeščansko miselnost ljudi moderne družbe in abstraktnost duše individuma (igralka v modercu je pa res izgledala zelo fukiš). Navdušeno občinstvo (verjetno so vsi veseli da je konec predstave) je z glasnim aplavzom nagradilo oba igralca, režiserja predstave, vseh 5 scenskih delavcev (nekdo pač mora postaviti na oder vse rekvizite-dva stola) in glasbenega mojstra (ki je v prostem času DJ v vaškem klubu)...

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj gledala 5moških.com; :BUA: - to ni noben teater, to je šov, pa taka "poceni" zabava; kva pa vem no; sicer pa je to podobna zadeva kot Jamski človek, z razliko da je akter samo eden in tudi bistveno boljši. Skratka, ne vem kdaj me bo tale Špas teater spet vidu; dejstvo je, da je MGL mega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alamut je mučenje tut če sam knjigo bereš-zato sem pri maturi par let nazaj ubrala drugo taktiko-zaprla sem knjigo in šla počet kej bl pametnega. Maturo sm pa vseen glih nardila :grim

Sem drugega mnenja :P Men je bil pa Alamut fajn.. ampak.. sam prvič ko ga prebereš, zadnjič sem se ga spravil še enkrat (ni blo kaj za delat), pa je ratal brez veze. Kakor komu no...

Pa tut jst sem naredu maturo :P, pa še mal višja ocena je bla :P :OK:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beneška dvojčka - MGL.

Res je lepo ,da imamo ljudi , ki so nas željni zabavati.Po tej predstavi se počutim skoraj tako kot , da bi se pripeljal s Harleyem iz Toskane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sašo Hribar v Zadnji predstavi (KUD Medvode).

Ali je življenje na Marsu ne vem , da imamo genije pri nas pa ni dvoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Improvokatorji z Jaušnikom so bili v Žalcu .Jaz pa ves potolčen in me je vse bolelo od režanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Duohtar pod mus.

Avtor: IZTOK MLAKAR (tudi glavno vlogo igra). Mislim , da je s tem vse povedano.

V Žalcu ponovno 14.12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!