Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2007


linza

Priporočene objave

4000, za več ni bilo časa :rolleyes:

Ampak, prihaja dopust na motorju - cca 2500km :yea1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priden si ti :D

No saj jaz jih letos tudi pridno nabiram 6k jih je ze :D Toliko kot zadnji dve leti na sezono :OK: Pa se vec mi jih bilo, ce bi Hzosung skozi delal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da jih bo za vsakega neskocno??Pocasi z rocko za plin-gasom in z odprtimi ocmi(Bolj ko gledas vec vidis in vec ko vidis vec ves.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene dobrih 6000 z BMW, 2000 z bivšim sv 650, pa 1000 s kawo - neki je pa še neki bo!!! :rolleyes:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl bogo 10.000km, ampak za nazaj se ne splača sekirat (hvala ;) ), se bomo potrudli, da bo do konca sezone se še kej nabral, pa ne tolk količinsko kot pa uživantsko.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...letos pa res en ku**,... nekje okol 2500 km,.. in bo tko tut ostal verjetno,.... letos nimam sreče,.. k neke bolniške me lovijo, ...poškodba na poškodbo,.. bemu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...letos pa res en ku**,... nekje okol 2500 km,.. in bo tko tut ostal verjetno,.... letos nimam sreče,.. k neke bolniške me lovijo, ...poškodba na poškodbo,.. bemu :unsure:

Sem prebral, da si imel športno smolo, porihtaj se, pa se vidmo, ko pridem iz Montenegra.

Ene 5500 km letos.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obrnil 63184 - letos... :hmm: 7588km...

D.

Na števcu je 68624 - letos torej komaj 13028... :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl bogo 10.000km, ampak za nazaj se ne splača sekirat (hvala ;) ), se bomo potrudli, da bo do konca sezone se še kej nabral, pa ne tolk količinsko kot pa uživantsko.

:whistle:

pol si pa v napačni temi, če se ne hvališ s kilometri :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!