Skoči na vsebino

Obupna slovenska imena, priimki in kraji!


harmony

Priporočene objave

Nagaya je izjemno lepo slovensko ime, pa tudi gornjemu postu ni kaj dodati B)

je šlo pač za mačko...kam pa pridemo če bi ji dala ime Špela? :whistle:

OK, korigiram: Nagaya je izjemno kul slovenska mačka, pa tudi gornjemu postu ni kaj dodati B)

(a bo zdaj v redu? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da se imajo ljudje čemu smejati. Ni pomembno, kako butasta je vsebina - samo da je smeh. Smeh je namreč pol zdravja. Zdravi pa niso, ker so mal bolani.

Od tod potreba po smehu in tovrstnih prispevkih.

Upam,d a bo tisti bloger odprl tudi svetovalnico za oblačila, motorje in podobno šaro, ki sicer sodi v domeno individualnih odločitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš "slovence", ki v imenu in priimku razen dveh treh samoglasnikov nimajo nobene črke, ki jih pozna slovenski pravopis (qwxyćđ), pa jih izgovori, če jih moreš. Višek bedarije pa mi je ko si odrasel človek (po nasvetu kakšnega padarja "iznakazi" ime, ker da se bo potem bolje počutil). In "padeš dol od smeha", ko si ženska da ime "Bela Belinda", da o "Mujotu", ki je sedaj Turn und Taxsis sploh ne govorimo. In imaš paciente, ki si tolikokrat spremenijo ime, da na koncu vejo kako jim je ime samo, če pogledajo na osebno.

lp

Franc

Eno Belo Belindo pa še jaz na videz poznam :grim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pošteno se pa že dolgo nisem nasmejal. Predvsem zato, ker sem mislil, da sem edini, ki ne razume imen kot so npr. Lan, Anej, Lea-Neža,... Namreč, to so imena, ki jih je dala ženina žlahta otrokom rojenim pred kakim letom in imena otrok v vrtcih, kjer sta moja froca.

Na gradbišču sem delal z enim možakarjem, ki mu je bilo ime Šerif!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj cvetk:

Poleg Elvisa in Engelsa mi je najbolj zanimiva kombinacija Sharon Stone. Omeniti velja, da zadnje ime in priimek pripadata nekemu fantu :slap: Potem so še imena v stilu Yessica in Megy. Zelo smešno je to, da prihajata ti dve punci iz majhnega kraja na Dolenjskem (izgovorjava široki E). Dobra je tudi Ana Ban, ki jo potem vsi kličejo kar BanAna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ne bom nč reku...tud če se da kšno tako mal "modernejše" ime, ampk so pa ekstremi, k so omenjeni, ki so prov butasti in nikakor človeški...čist za primer: RAJA WTF??? kdo bi dau svoji hčerki tako ime??? še psi nimajo takih imen...ne vem no mogoče narobe razmišlam ampk vsaka stvar ma svoje meje...meje normalnosti in sprejemlivosti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolki od sina....Michelle in Maxinne......pa da ne bo kdo mislu, da sta kakšni tujki... :nono: ......smo pač zlezli iz lupince..in to se pozna.... :cry:

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr ajde recimo d bomo "modernost" al pa "zastarelost" nekak pogovtnli...ampk nikakor pa ne morm prebavt imen (v Sloveniji Slovenskih državljanov/k) v stilu: Đesi, Elvis, Brus in podobno :grrr

vsekakor sem zaveden Slovenec in tega ne dopuščam, ta miljon kolkr nas še je bo pa še ta "modernizacija" uničla :doze:

in pa še to...če že maš hecn/čuden priimk...pol pa da te še starši takole zaznamujejo s kakim takim imenom...otroci so hudobni in vrjemte d tem pustijo te zajebancije in posmehovanje en velik pečat v življenju k ga ne bojo pozabil...

in pol se čudjo stopnji samomorov :doze: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr ajde recimo d bomo "modernost" al pa "zastarelost" nekak pogovtnli...ampk nikakor pa ne morm prebavt imen (v Sloveniji Slovenskih državljanov/k) v stilu: Đesi, Elvis, Brus in podobno :grrr

vsekakor sem zaveden Slovenec in tega ne dopuščam, ta miljon kolkr nas še je bo pa še ta "modernizacija" uničla :doze:

...kaže na nestrpnost....

...prvorojeni slovenec v šempetrski bolnišnici :OK: ....mama komaj par besed zmogla po slovensko :BUA: ..in kaj čmo..tko je ...ima nas puno slovenaca - ovakih i onakih....ili Mujo ili Janez nije važno, samo da se imamo radi.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da dodam še eno svojo izkušnjo :)

V prejšnji službi kjer sem delala je bila zaposlena gospa z imenom Kosana. Enkrat je na Združenje poklical nek gospod, ki je na vsak način hotel govoriti z gospo Ano Kos. Študent mu pove, da osebe s tem imenom ni pri nas, vendar gospod vztrajno zatrjuje da je z njo že govoril par dni nazaj. Nakar mu kapne, da bi pa to mogoče lahko bila KosAna :lol1:

Na ta račun je bilo potem še kar nekaj smeha :D

BTW, poznam pa tudi enega fanta (zdaj je pomoje star okoli 15, 16 let), ki mu je ime Rožle (to se pa tudi meni zdi orng prehudo :?)

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da dodam še eno svojo izkušnjo :)

V prejšnji službi kjer sem delala je bila zaposlena gospa z imenom Kosana. Enkrat je na Združenje poklical nek gospod, ki je na vsak način hotel govoriti z gospo Ano Kos. Študent mu pove, da osebe s tem imenom ni pri nas, vendar gospod vztrajno zatrjuje da je z njo že govoril par dni nazaj. Nakar mu kapne, da bi pa to mogoče lahko bila KosAna :lol1:

Na ta račun je bilo potem še kar nekaj smeha :D

BTW, poznam pa tudi enega fanta (zdaj je pomoje star okoli 15, 16 let), ki mu je ime Rožle (to se pa tudi meni zdi orng prehudo :?)

Meni se Rožle ne zdi tako napačno ime. Je pa res malo bolj slavno. Enemu mojemu frocu je ime Mojca?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En odštekan tip je na svojem blogu raziskoval grozna slovenska imena, priimke in kraje. Gotovo boste presenečeni vsaj nad nekaterimi:

Imena

Priimki

Kraji

Haha, sam nekateri priimki so pa res smešni kot npr. Drekonja, Fukič, Debilovič in še bi lahko našteval... LOL :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se Rožle ne zdi tako napačno ime. Je pa res malo bolj slavno. Enemu mojemu frocu je ime Mojca?!

No dobr no, Mojc je blo več a ne-npr v Kekcu, pa Mojca pokraculja pa tista znana pesem Mojcej.... :D

Rožle je pa bil sam pri Kekcu kukr se spomnim. Mi je biu tist fantič blazno simpatičen v filmu, ampak je pa vseen mal prehudo no pomoje če daš otroku v tem času tko ime. Nenazadnje se lahko spomnimo kak lik je bil Rožle v filmu :)

Tut Genovefa nebi dala hčerki ime, pa čeprou je to prastaro slovensko ime :doze: :D

Ni mi jasno, zakaj se večini punc dopade ime Helmut?

:grrr

Meni se bolj dopade Čak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tle okol je vas z imenom Ladra..nč posebnga....italijani pa mal :eek: ......po eni strani je pa tko..kam bi pa pršli če bi gledali vsako ime kako zgleda.....sej poznate tisto:

vpraša italijan: Sei stanco?

Ma, kakšen Stanko, Jože z Horjula sm..... :D

...itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer (se) smesno, ce se vzame kot dejstvo, da taka imena obstajajo. vrednotenje in/ali ugotavljanje psihofizicnih sposobnosti posameznikov ob taksnih imenih je pa

Eno izmed bolj neokusnih blogvskih onaniranj na svoj prav, ki je v resnici samo malomeščanska zaplankanost in posledica dolgočasja.

razprava o izbiri imena se mi zdi ravno toliko smiselna kot razprava o izbiri barve laka na na nohtih ali tipa motorja ki ga vozi posameznik.

dolgočasna.

troo troo

(pakasitijanor-znagayosestrinjampress :blink: ) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sta starša slučajno zdravnika? :huh:

Daleč od tega! :grim

Ata ima 4 leta osnovne šole, mama pa ima neko diplomo iz neke ekonomske smeri.

Mislim,da ime nima nikakršne zveze s dohtarskim sindikatom.

a ta k je teb podobna :hmm: :P

;)

Ne! :D Tisto je fantek,ime mu je pa Jaruš. Menda je to neko staro,čist slovensko ime? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! :D Tisto je fantek,ime mu je pa Jaruš. Menda je to neko staro,čist slovensko ime? :hmm:

:eek: :blink:

prvič slišim :lol1:

drugače pa poznam punco ki jo dokaj dobro poznam in ji je ime Vena :blink:

kje so to našl tut nwm :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!