Skoči na vsebino

kam v celovec po digitalni fotoaparat??


aselak

Priporočene objave

Iscem fotoaparat znamke casio model ex-z 70 pa sem nasel samo mediamarkt da ga ima za 199 eur

gledam pa neke strani v avstiji da se ga da dobiti tudi za 172 eur. Mogoce kdo ve kam v cellovec bi se se splacalo pogledat?

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kam? Tam, kjer ga prodajajo za 72€.

ja to ze sam oto je ena spaltna trgovina. Druge so pa vse v nemciji. V avstriji sem ga nasel samo v mediamarktu. Zato sprasujem kje v celovcu se prodajajo digice da grem mal povohat...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ze sam oto je ena spaltna trgovina. Druge so pa vse v nemciji. V avstriji sem ga nasel samo v mediamarktu. Zato sprasujem kje v celovcu se prodajajo digice da grem mal povohat...?

jah, naroči ga v spletni trgovini po pošti... bo še zmer ceneje, kot pa če se tja pelješ ... pa še manj cajta ti gre ...

razn, če bi ga raje prešvercal :devil:

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, naroči ga v spletni trgovini po pošti... bo še zmer ceneje, kot pa če se tja pelješ ... pa še manj cajta ti gre ...

razn, če bi ga raje prešvercal :devil:

Na Hrvaško? :? :D :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaško? :? :D :fredy:

to jaz njega sprašujem ;) meni so stvari malo bolj jasne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jaz njega sprašujem ;) meni so stvari malo bolj jasne :P

Jasne..... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Ti se hecaš prjatu.....še men......totalnemu bebotu tukile ni nič jasno :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Iscem fotoaparat znamke casio model ex-z 70 pa sem nasel samo mediamarkt da ga ima za 199 eur

gledam pa neke strani v avstiji da se ga da dobiti tudi za 172 eur. Mogoce kdo ve kam v cellovec bi se se splacalo pogledat?

Če še nisi nabavil, pošlji PM Broj Jedan. On ma precej prakse s foto trgovinami v AUT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!