Skoči na vsebino

FreeCall


cheff

Priporočene objave

Sošolec mi je poslal program freecall, s kerim naj bi telefoniral zastojn, je to res ali je treba plačat??

Menda je brezplačno, sem danes inštaliral in na fiksno telefonijo dela kr OK. Pa tud domačo cifro se da povezat na drugo fiksno. Vpišeš svojo domačo in cifro klicatelja in zazvoni ti domači telefon, ko dvigneš že kliče klicanega, sam to ne vem če je tud brezplačno. Bom videl na naslednji položnici ta čas pa ne bom kaj preveč experimentiral za vsak slučaj.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kaj zdej,je že kdo to probov? dela-nedela? jest sm si lih inštalirov, sem 2x klicov na svoj telefon za ''probo'' mi pa piše neki v tem smislu da sem dosegel maksimum za zastonj klice? :blink:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je še kr uporabna zadevca, na en klic lahko kličeš največ 5 min, prekineš in spet 5 min, .... Vendar stvar 1x poteče! Ko pa poteče si pa nardite nov acount in spet dela lepo! Računa še nism dobo kaj večjega, tko da, kr kličte! :) Odkar pa mam nov pc, ga ne uporabljam več ker ga ne rabim :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenik je objavljen na njihovi strani. Klici v navedene države so brezplačni, dokler pa ne nakažeš nekaj denarja imaš nekaj minut za testiranje in lahko v nekatere države kličeš zastonj. Zadeva preverjeno deluje, uporabljam kakšne pol leta, nakazal pa sem 10 EUR in ni nobenih prekinitev ali menjav uporabniškega imena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenik je objavljen na njihovi strani. Klici v navedene države so brezplačni, dokler pa ne nakažeš nekaj denarja imaš nekaj minut za testiranje in lahko v nekatere države kličeš zastonj. Zadeva preverjeno deluje, uporabljam kakšne pol leta, nakazal pa sem 10 EUR in ni nobenih prekinitev ali menjav uporabniškega imena.

nabavte si neki bol hudega... VOIP Discount--- sem naredu po SLO že več kot 1500 klicu po 5 min in poli pokličeš še enkrat in naprej in daadabada.... o.z-- VD rula

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer FreeCalla ne uporabljam veliko, ga pa uporablja foter, saj veliko kliče v Ameriko. Zaenkrat še kliče zastonj in mu še ni javilo prekinitve klica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdej tud meni dela :D

Prej sem klical samo na mobilne številke, pa mi je po 5ih sekundah prekinilo, če pa na domače kličem, je pa uredu. hvala za info :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
nabavte si neki bol hudega... VOIP Discount--- sem naredu po SLO že več kot 1500 klicu po 5 min in poli pokličeš še enkrat in naprej in daadabada.... o.z-- VD rula

men je tale voipDiscount po parih klicih v tujino napisu da je konec limita...tko da morm zdej plačat da loh spet kličem...kdo ve kaj bi to lahko blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je brezplačno, ker pol bi to vsi meli pa bi se zastojn klicali...

To je še kr uporabna zadevca, na en klic lahko kličeš največ 5 min, prekineš in spet 5 min, .... Vendar stvar 1x poteče! Ko pa poteče si pa nardite nov acount in spet dela lepo! Računa še nism dobo kaj večjega, tko da, kr kličte! :) Odkar pa mam nov pc, ga ne uporabljam več ker ga ne rabim :)

LP, Hozi .)

nabavte si neki bol hudega... VOIP Discount--- sem naredu po SLO že več kot 1500 klicu po 5 min in poli pokličeš še enkrat in naprej in daadabada.... o.z-- VD rula

Sicer FreeCalla ne uporabljam veliko, ga pa uporablja foter, saj veliko kliče v Ameriko. Zaenkrat še kliče zastonj in mu še ni javilo prekinitve klica.

Zastnoj klice na stacionarne telefone po SLO imate tudi preko VoipDiscount-a.

men je tale voipDiscount po parih klicih v tujino napisu da je konec limita...tko da morm zdej plačat da loh spet kličem...kdo ve kaj bi to lahko blo?

To poglej na cenik katere države so zastonj :D

drgači je pa 12Voip k je čist brez limita v SLO :D brez 0€ kličeš kolkor češ :D :evilgrin: ena huda reč :evilgrin: :evilgrin:

zdej pa prjetle obvestit, poli pa blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla..... :evilgrin: :evilgrin:

12voip.com/download

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!