Skoči na vsebino

a je to sploh zima ?


nec

Priporočene objave

pozdravljeni !

zanima me če se kaj vozite z motorji ker vreme je nenormalno lepo in mene tako zelo mika da bo skor nujno potrebno nardit kak krog :)

mate vsi motorje odjavljene?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jest bi se z veselam pelou kšn krog, na jošt pa nazaj...ma sam kaj k mi ne dela :BUA: :cry:

drgač pa nimam ne prjavlenga ne odjavlenga :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se vozim vsak dan vsaj do trgovine skočim :kva2:

drugač sem pa naklepal že kakih 1000 km :eek:

večinoma sam saj je gorenjska prazna še policaji mislijo

da vidijo duha :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem razmisljal da bi jutri naredil kaksne krog sam problem je ker je motor odjavljen ne vem pa ce se da jutri kupit preizkusnje danes ni bilo casa :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da se da!! :OK:

Tudi jaz razmišljam v tej smeri - ali pa ga bom kar registriral za nekaj časa ...bomo videli, moram še boljšo polovico prepričat... :blush:

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni !

zanima me če se kaj vozite z motorji ker vreme je nenormalno lepo in mene tako zelo mika da bo skor nujno potrebno nardit kak krog :)

mate vsi motorje odjavljene?

lp

Motorjev nimamo vsi odjavljenih. Če pa se boš vozil, ne pozabi, da so ceste prašne in asfalt hladen. Zato ne "pritiskaj" preveč! :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni !

zanima me če se kaj vozite z motorji ker vreme je nenormalno lepo in mene tako zelo mika da bo skor nujno potrebno nardit kak krog :)

mate vsi motorje odjavljene?

lp

jz sem se še čeri vozu nikol ne odjavim kaj tistih pr centov pol se pa to dogaja da gledaš druge kojk se vozijo ob takih zimah k je letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O takšnih zimah in vseh ostalih vremenskih anomalijah so se avstrijski Zeleni, pogovarjali že pred tridesetimi leti. Žal, bo to očitno nekaj, česar se bomo morali navaditi. Škoda. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila motor komaj konec septembra. Mislim, da je ta zima meni pisana na kožo, saj drugače ne bi mogla naklepat 3000 kilometrčkov. Noro dobr :OK:

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne odjavljam in sodeč po tej zimi tudi v bodoče ne bom.

Sem pa letos že kresnil ene 150 km. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je pa kar nekaj junakov, ki se vozite celo zimo :)

Jutri bom verjetno tudi jaz kar registriral motor, sam se mi zdi da me bodo ljudje v Slovenj Gradcu gledali kot da sem nor! To nekak pri nas ni ravno navada :) Ampak ce so lušte pre hude si pač naj mislijo kar hocejo :)

Popravljeno . Popravil nec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je pa kar nekaj junakov, ki se vozite celo zimo :)

Jutri bom verjetno tudi jaz kar registriral motor, sam se mi zdi da me bodo ljudje v Slovenj Gradcu gledali kot da sem nor! To nekak pri nas ni ravno navada :) Ampak ce so lušte pre hude si pač naj mislijo kar hocejo :)

Pa po pameti. Previd :yea1: no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer sem pred BTC-jem videl hrvaškega motorista iz Varaždina z eno staro Yamaho FJ 1200 rdeče bele barve, vsaka mu čast ta je pa taprav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer sem pred BTC-jem videl hrvaškega motorista iz Varaždina z eno staro Yamaho FJ 1200 rdeče bele barve, vsaka mu čast ta je pa taprav :OK:

Videl si rekorderko po prevoženih kilometrih (mislim da sta kar oba legendi)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni bla tale :hmm:

[attachmentid=89731]

Pa da ne bom :topic:

Tole vsekakor ni zima, še v visokogorju je snega le za vzorec in temperature okrog 10 stopinj + :blink:

post-5241-1168793137_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak mate pa kaj obcutek za februar mislite da se bo kaj ohladilo al se bi motor splacalo registrirat pravijo da bi se znalo zgodit da se bo snezilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni bla tale :hmm:

[attachmentid=89731]

Pa da ne bom :topic:

Tole vsekakor ni zima, še v visokogorju je snega le za vzorec in temperature okrog 10 stopinj + :blink:

Tale je bla ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ja , vreme je res super , tudi peljat se je super . Jast sem naredil v soboto ene 8 km. pa je bilo prav prijetno , celo v kavbojkah me ni zeblo . Je pa nekaj slabih točk , ki so lahko usodne . Asfalt je hladen in gume ne držijo , saj že rahlo premočno dodajanje plina vrti kolo . Druga zadeva je sonce , ki je zelo nizko in se močno blešči , na momente nisem videl ničesar. Tretja zadeva je pa , da avtomobilisti niso navajeni na motorje , tako , da je treba biti zelo previden in predvidevati je treba v vsakem momentu. :hmm:

:OK: Pa srečno !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po pameti. Previd :yea1: no!

sam res sem bil dans u maribori naredu celih 280 kilometrov zakon prvo je blo bl hladn ob 10 oo pol pa se kr fajn ogrel dobra vožnja samo pazi pa res pesek,moker asfalt pa ženske za cesto ne glej preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res sem bil dans u maribori naredu celih 280 kilometrov zakon prvo je blo bl hladn ob 10 oo pol pa se kr fajn ogrel dobra vožnja samo pazi pa res pesek,moker asfalt pa ženske za cesto ne glej preveč

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!