Skoči na vsebino

a je to sploh zima ?


nec

Priporočene objave

sej bo kmau pomlad pa gremo na bike

Ja, upam, da res. Letos sem kupil novi Bike in komaj čakam, da poženemo. Upam, da že aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim pesti za vsaj 2 meseca snežno mrzle zime. :naughty:

Se strinjam... ampak nad 800 metrih nadmorske višine .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam... ampak nad 800 metrih nadmorske višine .)

Tako je, i tako i treba da bude !!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Bom izvedla še kako čaranje.....za 2 meseca mrzle, snežne zime do nižin. Še za Primorsko bom mal snega naprosila. :evilgrin:

Da nebi slučajno :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm poslušal strokovnjaka na radiu (dr. na biotehnični) in je povedal, da so tople zime pravzaprav bolj uničujoče za insekte. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prvič letos fuknu sodelavcu v glavo ledenko. :grim

.

.

.

.

.

.

.

Ni mu blo smešno. :grrr

Njemu ziher ne,tebi pa najbrž ja! :grim

Naj zima bo še najmajn 2 meseca. Veliko snega naj nameče in mrzlo naj bo!!! :worship: :yea1: :OK: :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :evilgrin:

Ma, saj to samo zato, da se poleti ne boste pritoževali nad preveč mrčesa. O:-)

ne vem ce je to sploh velka razlika

je bil mraz, pa je mrces bil vseen

ni bilo mraza pa je bil mrces, menda bi moral bit mraz cez 0.5 leta in tak cca -30 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri metrih si se vštel si mislil 1800 metrih .) .)

:nono: Zarad mene je lahko tut na 600 m.n.v, samo v dolinah nej bo 15C+ :grim :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Zarad mene je lahko tut na 600 m.n.v, samo v dolinah nej bo 15C+ :grim :kva2: :kva2:

Iz tvojih ust v božja ušesa. Pa tako lepo smo začeli leto 2007. Sončno, toplo, +15. Prav pomlad. Zdaj pa tole in -3. Kljub temu, da sem mladost preživel v smučariji, takoj "podpišem" za poletje, motor, sonce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tvojih ust v božja ušesa. Pa tako lepo smo začeli leto 2007. Sončno, toplo, +15. Prav pomlad. Zdaj pa tole in -3. Kljub temu, da sem mladost preživel v smučariji, takoj "podpišem" za poletje, motor, sonce...

Kaj pa je to -3 , to še -10 ni , kaj bo šele ,ko bo -15 ? Motorji naj pa mal počivajo , jih bomo že raztegnil , ko bo čas za to , bo pol bl luštn ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tale global warming ... edini,ki ne vem kako ne pizdimo in se ga skoraj malce veselimo, smo motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo globalno še malo segrelo in bo sezona 12 mesecev na leto, vsaj kar se mene tiče, ne bo nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo globalno še malo segrelo in bo sezona 12 mesecev na leto, vsaj kar se mene tiče, ne bo nič narobe.

ja, samo potem poleti ne bo od 25 do 35 stopinj :grrr

amapak od 35 do 50 :devil:

to pa wemo, kak je potem fajn za na motor :doze:

P.S. Pa ko se bo enkrat v naših koncih dosti segrelo, bo tak vse zeleno pocrkalo, zemlja se bo izsušila, počasi bo začela nastajati puščava, v puščavi je pa dosti peska in le tega bo nato nasipalo na ceste........kaj pa potem????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo potem poleti ne bo od 25 do 35 stopinj :grrr

amapak od 35 do 50 :devil:

to pa wemo, kak je potem fajn za na motor :doze:

P.S. Pa ko se bo enkrat v naših koncih dosti segrelo, bo tak vse zeleno pocrkalo, zemlja se bo izsušila, počasi bo začela nastajati puščava, v puščavi je pa dosti peska in le tega bo nato nasipalo na ceste........kaj pa potem????

Ne vzemi vsega tako črno. Med snegom in -10 in puščavo, je verjetno še kaj. Če pa bi se kaj takšnega nekoč res zgodilo, ne morava ne ti ne jaz zoper to popolnoma ničesar storiti. "Carpe diem" bi rekli Latinci - v prevodu "Uživaj dan".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo potem poleti ne bo od 25 do 35 stopinj :grrr

amapak od 35 do 50 :devil:

to pa wemo, kak je potem fajn za na motor :doze:

P.S. Pa ko se bo enkrat v naših koncih dosti segrelo, bo tak vse zeleno pocrkalo, zemlja se bo izsušila, počasi bo začela nastajati puščava, v puščavi je pa dosti peska in le tega bo nato nasipalo na ceste........kaj pa potem????

...in spet pridejo Enduraši do izraza.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in spet pridejo Enduraši do izraza.... :lol1:

Dobra ideja. Meni sicer enduro motorji niso všeč. Je pa zadeva uporabna čez celo leto in nekateri moji frendi se voziji-po terenu-celo leto. Zanje se sezona nikoli ne konča. Morda pa bi za zimski čas moral razmisliti o kakšnem KTM-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja. Meni sicer enduro motorji niso všeč. Je pa zadeva uporabna čez celo leto in nekateri moji frendi se voziji-po terenu-celo leto. Zanje se sezona nikoli ne konča. Morda pa bi za zimski čas moral razmisliti o kakšnem KTM-u.

Saj imam tudi jaz cestno izvedbo :OK: tvoja ideja ni tako švah... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!