Skoči na vsebino

Spalka iz Lendave


Mačica

Priporočene objave

Včeraj sem odkrila, da mi je dal Klimbra eno spalko preveč v avto, ki naj bi bila BMWjeva, pa se je je on javno odpovedal. Torej čigava je? Če jo hoče nazaj, naj se še danes javi, ker me po adrenalinskem FSju en teden ne bo v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehee.. sej res.. ta splaka je kar lepo moje... zelene barve kaj???

Mah... pa stalno pozabim poklicati...... khm :roll: :roll: :oops: :oops: sem smotana kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: sem smotana kaj??

itak :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: sem smotana kaj??

itak :twisted: :twisted: :D

Na poti iz Lendave sem na cesti našel spalko in cerado za pokritje motorja..ako jo je kdo izgubil naj mi sporoči...(spalka mi je itak premajhna,cerada pa prevelika za moj motor..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: sem smotana kaj??

itak :twisted: :twisted: :D

Na poti iz Lendave sem na cesti našel spalko in cerado za pokritje motorja..ako jo je kdo izgubil naj mi sporoči...(spalka mi je itak premajhna,cerada pa prevelika za moj motor..)

A zdaj se javiš ... MOJE !!!!!!

kje si pa našel ?

A spalka je modra, cerada pa črna ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmm... kdo mi je to že razlagal, da je izgubil??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a ni Hotschko to izgubil???? :twisted: :twisted: :twisted: ja mislim da je ja!!!! :P :P :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmm... kdo mi je to že razlagal, da je izgubil??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a ni Hotschko to izgubil???? :twisted: :twisted: :twisted: ja mislim da je ja!!!! :P :P :twisted: :twisted:

Mater Pupa a ni smotan, a? :P :P :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :P :twisted: :wink:

P.S. lav ja Hotčko in Pupa... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: sem smotana kaj??

itak :twisted: :twisted: :D

Na poti iz Lendave sem na cesti našel spalko in cerado za pokritje motorja..ako jo je kdo izgubil naj mi sporoči...(spalka mi je itak premajhna,cerada pa prevelika za moj motor..)

A zdaj se javiš ... MOJE !!!!!!

kje si pa našel ?

A spalka je modra, cerada pa črna ?

he,he-malo sem se pohecal...reakcije pa so bile burne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pojasni, kako je lahko cerada za Hotschov motor prevelika za Kekčevga.

ti bom kar sam pojasnil-če se pohecaš-potem je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pojasni, kako je lahko cerada za Hotschov motor prevelika za Kekčevga.

ti bom kar sam pojasnil-če se pohecaš-potem je...

Joj kekec kolk si pa ti nagajiv. Kot da bi v otroštvu Kekca igral [;)] :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja kar norca se delite, vam bom že pokazal hudiča :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, kaj zdaj hočeš spalko?

Macica kar narolaj, popokaj in jutri na Soco prinesi... prej verjetno Pupa nima casa, a ne PUPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAA :?: :!: :twisted: :P :wink: :twisted: :lol:

pupa... a ni sla na Lent? :o :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja kar norca se delite, vam bom že pokazal hudiča :twisted: :twisted: :D

Čak mal dotore Hočko....ti raj cifre u memorijo telefona napiš,da ti na naslednje zborovanje novo prinesemo.......ma sej jo boš itaQ spet zgubu.

BTW.....aha.....upam , da sem si zapomnil....more bit od -5 C dalje :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA....ja čigave so bile pa potem tiste spalke,ki si jih ti domou odnesla?????????????????

AHA.....delaš zalogo za HOČKOTA.....ipaq ljubav do groba!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA....ja čigave so bile pa potem tiste spalke,ki si jih ti domou odnesla?????????????????

AHA.....delaš zalogo za HOČKOTA.....ipaq ljubav do groba!!!!!

Ma jaz sem vse odnesla, le spalke nisem..... sej nisem nobene spalke odnesla!!!!! :? :? :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA....ja čigave so bile pa potem tiste spalke,ki si jih ti domou odnesla?????????????????

AHA.....delaš zalogo za HOČKOTA.....ipaq ljubav do groba!!!!!

Ma jaz sem vse odnesla, le spalke nisem..... sej nisem nobene spalke odnesla!!!!! :? :? :shock: :shock:

sej ne vem a sem že povedal-da sem na poti iz soškega srečanja našel spalko........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA....ja čigave so bile pa potem tiste spalke,ki si jih ti domou odnesla?????????????????

AHA.....delaš zalogo za HOČKOTA.....ipaq ljubav do groba!!!!!

Ma jaz sem vse odnesla, le spalke nisem..... sej nisem nobene spalke odnesla!!!!! :? :? :shock: :shock:

sej ne vem a sem že povedal-da sem na poti iz soškega srečanja našel spalko........

A res čigavo pa ?? :lol: :twisted: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA....ja čigave so bile pa potem tiste spalke,ki si jih ti domou odnesla?????????????????

AHA.....delaš zalogo za HOČKOTA.....ipaq ljubav do groba!!!!!

Ma jaz sem vse odnesla, le spalke nisem..... sej nisem nobene spalke odnesla!!!!! :? :? :shock: :shock:

sej ne vem a sem že povedal-da sem na poti iz soškega srečanja našel spalko........

A res čigavo pa ?? :lol: :twisted: :arrow:

gor so samo inicialke M.H. !....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!