Skoči na vsebino

Monte Carlo rally 2007


gattolina

Priporočene objave

Začenja se Monte Carlo rally 2007. Aktualni svetovni prvak Sebastian Loeb in njegov moštveni kolega Daniel Sordo ostajata pri Citroenu. Letos bo to to tovarniški C4. Pri Fordu bosta dirkala Marcus Groennholm in Mikko Hirvonnen, pri Subaruju, ki je zamenjal dobavitelja gum, ostaja Peter Solberg.

Letošnja dirka bo potekala po novi, tekmovalcem nepoznani trasi. Od petka do nedelje se bodo merili najboljši rallyjisti sveta. Lahko jim zaželimo "srečno pot".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Seb je res lepo odpeljal, sem pa navdušen tut nad Danijem, zgleda so kr precej delal na c4 in je tut zelo zanesljiv. Subaru bo še dve dirki peljal na starem avtu, potem pa Perica dobi novega, upam da bo konkurenčen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solberg je rekel v zadnjem intervjuju, da dobi novega Subaruja že letos in sicer starta z njim na Rally Turčija. Poleg tega so se poslovili od Pirelli-ja in letos podpisali z BF Goodridge.

Loeb pa je sam presenečen nad konkurenčnostjo svojega novega C4 in hitrostjo mladega, komaj 23-letnega Daniela Sorda v svojem moštvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo letos dobil le izboljšano verzijo "stare" Impreze. Načrtujejo pa povsem novo imprezo za 2008, ki bo kombilimuzina (hatchback kot npr. C4, Golf. itd.).

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole so odfurali prvo dirko

[attachmentid=90480]

in še stanje pri konstruktorjih

[attachmentid=90481]

ostalo si poglejte na www.wrc.com

P.S. Pa zdi se mi pametno, da bi bil naslov teme: WRC 2007, ali kaj podobnega, sicer bo za vsako dirko druga tema. :blink:

post-5241-1169639219_thumb.jpg

post-5241-1169639546_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Sicer držim pesti za Subarujčka, ampak pri Citroenu se ne dajo. Ni kaj, fantje obvladajo! Bravo!

LPA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi znali pri Citroënu delat civilne avtomobile tako kot jih delajo za wrc > zmogljive in ZANESLJIVE!!!

ja samo kako bi bli pa potem dragi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo kako bi bli pa potem dragi :hmm:

Saj so že sedaj. Malce bolj spodoben C4 stane več kot 5 mio oz. 22.000 eur. Za Citroena se mi zdi odločno predrag. Pa še servisni del jim šepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi, ne dragi (cene se pač pri vseh dvigujejo)

pustimo zdej to, tu ni govora o navadnih avtomobilih :grrr ,

pač pa o WRC zverinah, ki so cenovno neprimerljiva z navadnimi piksnami B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi, ne dragi (cene se pač pri vseh dvigujejo)

pustimo zdej to, tu ni govora o navadnih avtomobilih :grrr ,

pač pa o WRC zverinah, ki so cenovno neprimerljiva z navadnimi piksnami B)

Imaš prav. Če Loeb letos postane svetovni prvak, se na večni lestvici izenači z obema štirikratnima svetovnima prvakoma v rallyju; Kannkunenom in Makkinenom. Poleg tega dohiti Makkinena, ki je edini dosegel štiri naslove prvaka; enega za drugim. Po številu zmag na posameznih dirkah pa je že prvi z 29 zmagami. Car je tale Loeb. Držim pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je prototip Subarujev B5-TPH. Pri Subaruju pravijo, da to ni prototip za Imprezo 2008, ampak bodo iz tega koncepta uporabili le nekaj komponent.

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je prototip Subarujev B5-TPH. Pri Subaruju pravijo, da to ni prototip za Imprezo 2008, ampak bodo iz tega koncepta uporabili le nekaj komponent.

IPB Slika

IPB Slika

Čudno. Verjetno pri Subarujo ne dirkajo za skupno peto ali šesto mesto v skupni razvrstitvi prvenstva. Pa tudi Solberg se jih bo počasi naveličal. Zato me ta podatek o novem avtomobilu šele let 2008 preseneča. Sicer pa bo letos sezona še zanimiva, saj poleg Loeba tudi Groenholm starta na naslov prvaka.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, letos bo za Ford teško, se bodo mogl fejst potrudit če hočjo zmagat, mi pa gre že mal na živce da zmaguje sam SuperSeb, k učasih šumi pr formuli, ampak ko jih vidiš u živo ti dol visi ker je prvi in kater zadnji :eek:

Popravljeno . Popravil lukec 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno. Verjetno pri Subarujo ne dirkajo za skupno peto ali šesto mesto v skupni razvrstitvi prvenstva. Pa tudi Solberg se jih bo počasi naveličal. Zato me ta podatek o novem avtomobilu šele let 2008 preseneča. Sicer pa bo letos sezona še zanimiva, saj poleg Loeba tudi Groenholm starta na naslov prvaka.

Mislm da bo Groennholmu spet zmanjkal nekaj konstantnosti, ker ravn to je men pr Sebu tolk impresivno, svinjsko hiter pa še zanesljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da bo Groennholmu spet zmanjkal nekaj konstantnosti, ker ravn to je men pr Sebu tolk impresivno, svinjsko hiter pa še zanesljiv

Ja, letos bo zanimivo. Res me zanima, kaj bosta počela Sordo in Hirvonnen, če jima bodo v moštvu dovolili voziti na polno. Loeb pa je trenutno res car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

V Monte Carlu nisem bla, sem bla pa na Sardiniji in je blo noro! :winkiss:

Loeb se je razsu, Fordi so odvozili fenomenalno, škoda, da ima Subaru :worship: slabe šoferje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Monte Carlu nisem bla, sem bla pa na Sardiniji in je blo noro! :winkiss:

Loeb se je razsu, Fordi so odvozili fenomenalno, škoda, da ima Subaru :worship: slabe šoferje.

slabe šoferje? :unsure:

pa ti probaj pa pol poročaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!