Skoči na vsebino

Seat Leon


Samorai

Priporočene objave

Dejte mi sam povedat kje bi se dal dobit kakšen zaden spojlerček za novega Seat Leona. Pa po možnosti v okolici Ljubljane. Pa še kje se da tut v okolici Lj. temnit stekla???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, da je ena firma, ki sliši na ime A3M al nekaj takega, dost znana ...

ps: za temnenje se mi zdi, da je znan tudi KOmpare iz MEnkša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi sam povedat kje bi se dal dobit kakšen zaden spojlerček za novega Seat Leona. Pa po možnosti v okolici Ljubljane. Pa še kje se da tut v okolici Lj. temnit stekla???

Za temnenje stekel ti je povedal SymRu. Za spoiler pa poglej po katalogu originalnih rezervnih delov in ne pozabi, da ga boš moral homologirati in vpisatai v homologacijski kartonček. V Ljubljani to počnejo pri LPP.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kako ste kaj zadovoljni z njim lastniki? Pri nekaterih modelih Seatov piha v notranjost in je pozimi prav moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako ste kaj zadovoljni z njim lastniki? Pri nekaterih modelih Seatov piha v notranjost in je pozimi prav moteče.

nič ne piha, prav fejst avto je. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spojler: Ustyle, A3M

Temnenje: kompare, mengeš

Za oboje potrebuješ papirje za homologacijo in tile imajo to urejeno.

Popravljeno . Popravil majaCRX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za original spojler ne rabiš homologacije - pa še najlepš zgleda - v večini primerov (je pa navadno kak tolar dražji, ampak na koncu (če vpoštevaš čas, homologacijo in vse kar pride zravno si več ali manj na istem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako ste kaj zadovoljni z njim lastniki? Pri nekaterih modelih Seatov piha v notranjost in je pozimi prav moteče.

O čem ti to, a pr tebi kaj piha? A3M ima marsikaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
si kdo lasti prejsni model leona? dizla po moznosti,da bi vedel kaj vec povedat?

Jaz imam let. 02 TDI 90 KM, kaj te zanima ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam let. 02 TDI 90 KM, kaj te zanima ?

nasplosno...glede vzdrzevanja pa stroskov...kak je za vozit,lega,drza,...je 90KM dost za tak avto?

lahko tud na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasplosno...glede vzdrzevanja pa stroskov...kak je za vozit,lega,drza,...je 90KM dost za tak avto?

lahko tud na PM

Jaz ga imam zdaj že skoraj 5 let sem zelo zadovoljen nikoli me ni pustil na cedilu, od novega ga servisiram pri pooblaščenem servisu v Litiji, servis delam na 15.000 km cena servisa je od 80 do 150 € odvisno če je več materjala, poraba je okoli 5 l. s tankom vedno naredim 1100 km vozim se vsak dan Litija-Ljubljana, zame ki se vozim povprečno hitro je dovolj moči samo za prehitevat je malo počasen če bi kupoval sedaj bi vzel 110 KM motor. Na 15.000 km porabi približno 0.5 l olja če ga tišiš mrzlega pa sigurno dosti več, lega je dobra sa to je v bistvu podvozje golfa 4 saj od njega pašejo vsi deli.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam zdaj že skoraj 5 let sem zelo zadovoljen nikoli me ni pustil na cedilu, od novega ga servisiram pri pooblaščenem servisu v Litiji, servis delam na 15.000 km cena servisa je od 80 do 150 € odvisno če je več materjala, poraba je okoli 5 l. s tankom vedno naredim 1100 km vozim se vsak dan Litija-Ljubljana, zame ki se vozim povprečno hitro je dovolj moči samo za prehitevat je malo počasen če bi kupoval sedaj bi vzel 110 KM motor. Na 15.000 km porabi približno 0.5 l olja če ga tišiš mrzlega pa sigurno dosti več, lega je dobra sa to je v bistvu podvozje golfa 4 saj od njega pašejo vsi deli.

mene sicer bolj mika 130 ali pa 150 konjski....drugace je verjetno isto,razen servisi kakih par € drazji in pa pri 150 konjskem bolsa lega....

drugac pa mas mogoce v bliznji prihodnosti namen prodat?pa gres na 110konjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sicer bolj mika 130 ali pa 150 konjski....drugace je verjetno isto,razen servisi kakih par € drazji in pa pri 150 konjskem bolsa lega....

drugac pa mas mogoce v bliznji prihodnosti namen prodat?pa gres na 110konjev :D

Prodajal ga bom letos jeseni ali pa drugo leto ker bom kupil golfa plus ali pa alteo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

imam seat leona 150km,z njim sem zelo zadovoljen(ze drugi,prej 110 km),poraba okrog 6l,ce ga zenes pa tudi vec,stroski servisa(na 15.000) so okrog 150 evrov,voznja pa super...ce hoces audija ali pa golfa,je to tu vmes..se splaca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

no uglavnem, fotr je učer gledu enga seat leona, letnik 02, prevoženih 60.000 km, 77kW, bencinar, skor vsa oprema, cena prbližn 7k€

zj pa ga zanima, kuko se kj obnaša ta avto, pa če se ga splača kupt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uglavnem, fotr je učer gledu enga seat leona, letnik 02, prevoženih 60.000 km, 77kW, bencinar, skor vsa oprema, cena prbližn 7k€

zj pa ga zanima, kuko se kj obnaša ta avto, pa če se ga splača kupt

Jaz ga vozim zdaj ta 6-to leto imam okoli 145.000 km avto dela skoz brez problemov servise delam vedno na pooblaščenem servisu v Litiji ker ne pretiravajo toliko s cenami kot drugje pa še zraven si lahko, ta velik servis na 135.000 km kjer se menja zobati jermen, role, napenjalec, vodna pumpa itd. me je prišel dobrih 400€ imam motor TDI 90 KM, porabo imam zelo nizko saj z tankom naredim zmiraj več kot 1100 km to se pravi okoli 5l, s podvozjem tudi ni problemov saj je to v bistvu golf 4 z drugo karoserijo, cena za tvojega bencinarja se mi zdi malo previsoka saj jaz mojega ki je isti letnik dam za 7.400€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uglavnem, fotr je učer gledu enga seat leona, letnik 02, prevoženih 60.000 km, 77kW, bencinar, skor vsa oprema, cena prbližn 7k€

zj pa ga zanima, kuko se kj obnaša ta avto, pa če se ga splača kupt

Jaz imam bencinarja, 74 Kw, 1600ccm, kupil sem ga daljnega leta 2000. V bistvu je "bratranec oktaviji, golfu IV, Toledu in seveda Audiju A3 - njemu še najbllžji.

Prevozil 150kkm brez ENEGA SAMEGA problema. Poraba konstantna med 7,7 in 8,2. Do velikega servisa pri 120kkm vse skupaj ni požrl 1L olja. Zdaj ga ene pol litra na 10000 km.

Edino, kar je crknilio - motor za dviganje stekel pri sovozniku. Ceste se drži dobro, vzdrževanje v okviru normale, ...kar se mene tiče..za tisti denar fenomenalen avto.

Sedaj imam še novo ASTRO, ampak je vsaj zame 8 let star LEON še vedno razred višje, kar se tiče končne izdelave in počutja za volanom...

Imam še vedno prvi akumulator, izpušni sistem tudi, zavorne ploščice sem menjal pri 90000 km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!