Skoči na vsebino

Martin Strel, dolenjski človeški kit


Priporočene objave

Martin Strel, dolenjska človeška rit

Strel je en navaden fukfehtar, ki nateguje folk tako, da to ni res..... :BUA:

ker?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no,- jaz ga videt ne morem več, ko je takšen hvalež... Zakaj se pa ne odloči, pa enkrat za spremembo plava proti toku? Tam bi pa res lahko rekel, da je vložil trud. Ah, kar naj plava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, takle je đek, ko ma dosti vode .)

Nej gre plavat enkrat od izvira Savinje, čez Rinko in Logarsko pa vse do Zidanega mosta...... :lol:

ga bom spremljal lastonožno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, takle je đek, ko ma dosti vode .)

Nej gre plavat enkrat od izvira Savinje, čez Rinko in Logarsko pa vse do Zidanega mosta...... :lol:

ga bom spremljal lastonožno B)

če mu boš fajn plačal, mogoče tud bi :lol1: :lol1: :lol1: zastonj pa on sam v cvičku plava :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozak plava samo kjer so zijala, preostali del prepluta!

Tudi štoflc od buteljke plava in pride s točke A na točko B.

naj gre kateri od pametnjakovičev tukaj ležat v vodo za 2 mesca...

kar se mene tiče - ni mi simpatičn, zdi se butast, ampak da ga pa tkole sekate na njegov račun, pa tut ni glih spoštljivo. vsak po svoje.

če mu boš fajn plačal, mogoče tud bi :lol1: :lol1: :lol1: zastonj pa on sam v cvičku plava :lol1:

Jah, mi pa zastonj na forumu nabijamo...

PS: sumim, da je bolje materialno preskrbljen od tebe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi štoflc od buteljke plava in pride s točke A na točko B.

naj gre kateri od pametnjakovičev tukaj ležat v vodo za 2 mesca...

kar se mene tiče - ni mi simpatičn, zdi se butast, ampak da ga pa tkole sekate na njegov račun, pa tut ni glih spoštljivo. vsak po svoje.

Jah, mi pa zastonj na forumu nabijamo...

PS: sumim, da je bolje materialno preskrbljen od tebe?

mi prav nč ne manjka :grrr njemu pa marsikaj in žal tega nkol ne bo mogu kupt, če se valja v denarju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, takle je đek, ko ma dosti vode .)

Nej gre plavat enkrat od izvira Savinje, čez Rinko in Logarsko pa vse do Zidanega mosta...... :lol:

ga bom spremljal lastonožno B)

A lahko gre mimo Rinke peš ali jo mora preskočit? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot se vidi, vedno izbira neke velike veletoke, ki pač tečejo,.... in ga nesejo s sabo. Kaj pa če bi se tip preizkusil v plavanju v stoječi vodi. As, kot je, mu verjetno ne bo težko preplavat Blatnega jezera po dolgem. Ali pa, ker je ultraplavalec, Jadransko morje- bivšo jugoslovansko obalo. Če se že hvali, naj pokaže. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misliš - se mu bo, nočejo?

saj je v prvem sporočilu teme povezava na tole - http://www.amazonswim.com/?page=Guinness...

Se opravičujem, Martinu sem delal krivico. Kriva je moja površnost :nono: , kajti pogledal sem v knjigo le na strani 257, katero omenja tvoja povezava in ki sem jo že prej gledal (www.amazonswim. itd.itd.), kjer pa seveda o Martinu Strelu ni ne duha ne sluha. Njegov dosežek na Kitajskem je omenjen nekaj strani naprej, tako da o rekordu ni dvoma. :worship:

Brez zamere in en lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi prav nč ne manjka :grrr

Če ni skrivnost - kam pa si ti plavala?

Kaj pa če bi se tip preizkusil v plavanju v stoječi vodi. As, kot je, mu verjetno ne bo težko preplavat Blatnega jezera po dolgem. Ali pa, ker je ultraplavalec, Jadransko morje- bivšo jugoslovansko obalo. Če se že hvali, naj pokaže. :kva2:

Kaj pa če bi tudi ti naredil kaj res velikega? Aja, saj razumem - delaš pač, kar ti paše... Strel pa tudi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, po mojem (površnem) preračunu mora na Amazonki "preplavati" 80km na dan. Resno dvomim, da je kdo sposoben kaj takega (pa tudi, če se samo spustiš s tokom), meni zadeva malo smrdi.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko gre mimo Rinke peš ali jo mora preskočit? :?

Preplavat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot se vidi, vedno izbira neke velike veletoke, ki pač tečejo,.... in ga nesejo s sabo. Kaj pa če bi se tip preizkusil v plavanju v stoječi vodi. As, kot je, mu verjetno ne bo težko preplavat Blatnega jezera po dolgem. Ali pa, ker je ultraplavalec, Jadransko morje- bivšo jugoslovansko obalo. Če se že hvali, naj pokaže. :kva2:

Za črno morje ne vem, sam v Jadranu so tut močni tokovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem ,zakaj hočemo neke podmornice kupovat...

Strela bi predelali, pa bi blo.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem ,zakaj hočemo neke podmornice kupovat...

Strela bi predelali, pa bi blo.

:P

Samo Strel je bolj podoben kitu, kot podmornici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zakaj plava v plavutkah?

se zaradi tega ni upal v vodo z v.rogošičem?

kako lahko primerjajo čase preplavanega jadrana, gardskega jezera in še česa, če dolenjski plavalec uporablja pripomočke pri plavanju?

kdo ga nadzira če in koliko km naredi na ladji? mende de cvičk dela čudeže? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila po mailu. Vsekakor vredno razmisleka.... :hmm:

…plavalna matematika; Če je vrli Martin Strel drugi dan preplaval res 121 kilometrov (prejšnji dan '' samo'' 102 km) v dvanajstih urah, to pomeni, da je na uro opravil deset kilometrov.

Primerjava:na tekmi za svetovni pokal v daljinskem plavanju je 4.februarja v argentinskem Santa Feju na reki Rio Coronda Bolgar Petar Stojčev 57 km tekmovalno preplaval v sedmih urah, 29 minutah in 30 sekundah.

Strel bi pometel s konkurenco svetovnih plavalcev, ki so se udarili za nagrado 13.000 dolarjev, saj bi enako razdaljo preplaval v petih urah in 42 minutah. Njegova hitrost je namreč matematično impozantna: v eni minuti preplava 166 metrov in nekaj centimetrov poleg.

Če obrnemo v bolj razumljivo številčno vrednotenje njegovega plavanja, je Strel drugi dan svojega plavanja po Amazonki v eni sekundi preplaval dobrih 2,7 metra oziroma bi 50-metrsko razdaljo preplaval v 17,99 sekunde in tak tempo zdržal kar polovico dneva! Svetovni rekord na 50 metrov v prostem slogu je 6.junija 2000 v Moskvi postavil ruski plavalec Aleksander Popov z rezultatom 21,64. Po preplavanju je bil utrujen za umret, naš Strel pa bo tako nadaljeval še dobra dva meseca vsak dan!

Sicer pa vemo, da ga je pred časom nažgal v bazenu ne preveč vitek Sašo Hribar.

Kdo ima koga za norca v dolini Šentflorjanski, ni več vprašanje.

Povzeto po Maksu Čopu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!