Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

eno vprašanje: igla v fergazerju kje jo mate na kiri legi tistega obročka ko je 4 al 5 uturov pa morš dat iglo not kje jo mate vi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj različno in boš videl kje je bojše...

vsak motor ima nastavitve posebaj, nemoreš nekaj vsesplošno rečti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja to maš prau sam mene še vedno neki je*e tak ko mu dam gas ka zamori za trenutek

tak oooo nardi pol pa gre tisto iglo mam pa na tretji tisti lukni na obroču sm študiru če bi jo dal čist gor na vrh - na prwo :? ka bi se zgodil :? kr to kar mi dela je po moje msam finta o nastavitvi fergazerja zrak-bencin :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da je to v nastavitvah...

Malo se igraj pa boš pol vidu kaj je najbolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? zlate barve :? dober je

pol more to pomagat kr ne zagrabi takoj ko dam gas traja par sekund tak ko sm napisu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se bom igral ja :)

em to je tist šrauf ko ma tako fedrco gor jle :? al je še kak drug :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazer moreš narazn vzet da vidiš dizo, je pa v šalčki noter

Popravljeno . Popravil dj_runner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, klical sem na dunlop in mi boljo zrihtal gume dimenzij 130/70 17 (vzadaj) ter 110/70/17 /spredaj. zanima me če 110 sploh pride vspredaj? :? in če kdo ve oznake za najboljse gume od dunlopa (ker vzadaj je neka GT501 vspredaj pa neki ST... nevem se ne spomnim) pomagajte prosiM!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia RS 50

Letnik: 2005

Original:

Pnevmatike - spredaj: 90/80 ZR 17

Pnevmatike - zadaj: 110/80 ZR 17

110/70-17 bo vredu verjetno ja :)

130/70-17 bo tudi štimalo

preveril z programom...

verjetno bodo se vozne lastnosti malo spremenile, tako da pazi da neboš takoj polagal pune v ovinek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pravm da dunlop gume so zakon :OK:

men se fuulll dobr držijo...res morm rečt da me tud 1x niso razočarale :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop d208,so najače

baje je zdaj dunlop neko novo gumo ven izdal,bolšo od d208sportmax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem rs-ka mi nekaj trokira ko dodam plin. Enkrat se mi je celo ugasnila. Mislim da je to sveča,nisem pa prepričan kaaj bi lahko bilo? Če je sveča mi prosim povejte katero naj kupim. :?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop d208,so najače

baje je zdaj dunlop neko novo gumo ven izdal,bolšo od d208sportmax

To bi bil model qualifier,tako mam jaz zdaj zadno,pa je ful dobra,je za ene pol cm sirja od d208 pa je istih dimenzij,zdaj mi manka na levi 3mm do roba,seveda na 125ki to :P

Aprilia RS 50

Letnik: 2005

Original:

Pnevmatike - spredaj: 90/80 ZR 17

Pnevmatike - zadaj: 110/80 ZR 17

110/70-17 bo vredu verjetno ja :)

130/70-17 bo tudi štimalo

preveril z programom...

verjetno bodo se vozne lastnosti malo spremenile, tako da pazi da neboš takoj polagal pune v ovinek :)

Upam da ne mislis dat spredaj 110 al kdo pac misli dat gor,ker prvo kot prvo jo bos tezko gor spravo,pa guma ti bo tak napeta da si bos samo poslabsal vozne lastnosti,pa manjsa povrsina gume bo ko se bos po ravnem vozo,pa ko bos rabo ful bremzat se ti bo malo poznalo,tak da ce lahk kje dobis rajsi daj 100/70-17!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se že pozanimal- 100/70 17 ni dobavljiva dunlop kolikor so mi rekli na uradnem pnevmatikcentru :BUA: . aja pa a je biu kdo danes od tu z rs50 blizu rid? ker sem enega prehitel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem rs-ka mi nekaj trokira ko dodam plin. Enkrat se mi je celo ugasnila. Mislim da je to sveča,nisem pa prepričan kaaj bi lahko bilo? Če je sveča mi prosim povejte katero naj kupim. :?

hvala

men isto dela. sam pr men je tak ko se pelem navzdol pol nikakor ne dobi obratov par sekund. ka bi lohk blo to svečka kriva tut :?

mislu sm tut na iglo v fergazerju , mam jo na na drugem al tretjem obročku pa sm jo mislu dat na prvo bi blo pol bolš

svetujte kr mi res ni jasn ka bi lohk to blo ker nikakor ne dobi obratov tut ko dam gas u prostem teku mi ga na začetku zamori na ene 3000-4000 obratov pol se pa zbudi :? :? :?

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!