Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

waaaaa, kolko bi se potem dobilo ven iz 80cc cilindra in ostalih komponent dobit ven :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaa, kolko bi se potem dobilo ven iz 80cc cilindra in ostalih komponent dobit ven :eek:

ti povem da dosti

rska spet trga gate danes sem enega kolega pelal domu in je prva, druga brzina skoz na zadnjo metalo (ja, oni odzadi ima 80kg :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem da dosti

rska spet trga gate danes sem enega kolega pelal domu in je prva, druga brzina skoz na zadnjo metalo (ja, oni odzadi ima 80kg :D )

ugotovl sem da ce imaš vzadi še enega lažje dviguje na zadnjo, tako da to ni kaj posebnega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, spet jast po dooolgem času...

Mene pa zanima če ima kdo rezervar za olje in vse kar spada v komplet da samo našraufam na motor in mi dela sam mešanco... nujno bi rabu to, če ima kdo za prodat ali ve kje bi lahko dobil po razumni ceni seveda!

Drugače pa gre za letnik 1995-1996 samo mislim da nima kaj dosti drugače kot novejši letniki, ali pač...

Lp

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst bom svojga odstranu tko da PM please :)

kam boš dal akumolator če boš odstranil oljni tank? ker je vse v enem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej se da ločt, vsaj jast mam ločn očitno ane če mam akomulator tega rezervarja pa ne...

zdej mam problem k pod zicem nimam več placa za olje pa rabm nujno ta mešalc... NO če koga zanima kako mam narjen zdej, pa prilagam še slikce

LP

[attachmentid=70421]

[attachmentid=70422]

[attachmentid=70423]

[attachmentid=70424]

[attachmentid=70425]

[attachmentid=70426]

post-7765-1148242753_thumb.jpg

post-7765-1148242979_thumb.jpg

post-7765-1148243082_thumb.jpg

post-7765-1148243206_thumb.jpg

post-7765-1148243317_thumb.jpg

post-7765-1148243396_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš motor predelan ne priporočam da daš navadno...raje delaj sam mešanco, ker če crkne olna pumpa, potem verjetno veš kaj se lahko zgodi

offtopic: tablico daj drugam ker tam kjer jo imaš zdaj ni nikšno...to ni chopper ipd. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš motor predelan ne priporočam da daš navadno...raje delaj sam mešanco, ker če crkne olna pumpa, potem verjetno veš kaj se lahko zgodi

offtopic: tablico daj drugam ker tam kjer jo imaš zdaj ni nikšno...to ni chopper ipd. :BUA:

kje nej pa olje vozm? Vsakič k grem na črpalko pa tut ne mislm novga nabavt!

Drugač pa tablica ne paše nikamor tko da če bi lahko bi bil brez nje, bi jo pa dal zadaj ampak zgleda res grdo ker je tok majhna tko da oprasti vsak ima svoj okus ampak tam mi še najmanj kvari izgled!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

performanse si z avspuhom zjebal

Sej vem, se pozna pri pospeških in pri končni, ampak za tistih 10km/h (pa niti ni tok no!) na uro k gre zdej manj se ne bom sekiru ker mi je 130km/h še vedno dost :P no ja,...

Men je dost važn tut izgled sej drugač sploh ne bi šel v tak poseg, pa še too much cajta mi je vzel da sm naredu vse na nov iz poliestra!

drugače pa zdej je top performance 80ccm

21 fergazer ajnšpric

pa en športni filter (ne vem zdele ker ampak z rdečo gobico)

gianelli izpuh

zadnja race roka

to je pa že skoraj to...

dodatno: žmigovci v ogledalih, dodatna štop lampa pri tablci, izpuh pod sedežem, od spodaj pokrit zadek z režami za bolši pretok zraka+od prednjih zračnikov potegnjeni cevi do izpuha zadaj, RGB led palice v stranskih zračnikih+spodaj in zadaj, stranske opazne oranžne ledice spredaj pri zračnikih in v zadnjih novih plozornih tačkah za sovoznika, dodatni prečki pri stranskih zračnikih, nov zadek z zračniki, razširjen rezervar,...

pa še kej je pa se ne spomnm zdele,...

Mnenje večine: če ne bi vidl tablce ne bi vrjel da je kao 50ccm motor :D:D cilj dosežen :P:P (za letos seveda)

aja no pa še stikalo za stop lampe na ročko za prednjo bremzo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!