Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

minareli AM9 :slap:

verjetno je še vedno am6 in še en čas bo...

BEliEVER ja bi vedel da je 50cc ker poznam kar dobro motorje :)

Tnx BEliEVER :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam je res huda tanova... sam ko jebe ko je pa :eek: 799k :eek: . aja pa seveda ma am6 masino... beliver kok si pa letnik ti? nimas nikjer v profilu napisan <_<

aja pa a gdo ve kje bi lahko dobil sesalno koleno?? a nej sam nrdim iz ene gumjaste cevke... predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še moj picikl, dans sem si vzel 5min da sem naredil sveže slike..za tablico morem najti neki plac pm, ker tak ko sem mel prej mi ni lepo ker pokvari celo linijo..tak da predlagajte kam naj dam

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DenZ, ni kej, res je lušna ta tvoja zverina, izmed vseh detajlov se mi pa najbol dopade zadnji blatnik nad kolesom, ker je tko lpo zrezan... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor :OK: Pa še neki--------------> sm reku da bo tudi nova oblika za RS50, ampak eni so rekli pa neeeeeeeeeeee, kje bi bla nova oblika. To ne bo nikoli :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja denZ super motor ja :OK:

kok si pa nardil tisti bad look spredaj na luči

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol enostaven način = izolir trak :)

ali pa pobarvaš...

the stroj saj sem rekel da bo čas za novo obliko...ker je ta zasatrela in ni več niti tka lepa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni izolir trak, črna samolepilna folija je..začasno samo, bom naredil iz poliestra da bo lepo vse v enem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil tebe blindek. Eden od moderatorjev ni bil nsjbolj prepričan v to ampak se mi ne da nazaj brskat pa ugotavlat kdo je bil :P

Ampak kako boš pa to naredil s poliestrom da bo pri miru stalo in se ne bo treslo? Z lepilom na luč nalimal al kako?

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr luštna ta tvoja rs-ka, sam mot me k ob stran nima nobenih zračnikov

drugač pa pazi kako boš delu to s poliestra d se ti nov takoj polomil k bo na tok ozkem (v smislu plastike) delu skup dan

--> flame mislm da boš najlaži res naredu z eno cevjo, lahko daš pa cel komat izstružt :D

--> hm ker letnik sm :D zakaj te pa to zanima, a maš kkšno novo soplesalko za akrobatski rock'n roll zame :P (moja gre zdej v drug klub :( )

p.s.: dans sm brez zadka ostal v lj-matr!!! vse je polomn :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me zato, če si že zrel za nad 25kw.

aja denz lepo lepo... se morva mi2 se velik pogovorit sam kaj k mi ne dvignes mobitela al pa na msn :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjem da sm flame007... nism več tist mučlk mali :P že kr neki časa ne več ...

kje mislš če sm delu akrobacije-a z motorjem al na rock'n rollu ?

motor mi je en drug razsu v ljubljani :cry:

off topic: Drugač ja plešm akrobatski rock'n roll že zdej kr neki časa, sam od nedelje naprej bom ostal brez soplesalke... državno prvenstvo še odpleševa skupi pol pa gre v drug klub pa z drugim :(

ej kok pa so drugač kej glasni teli vaši motorčki? Ker men je moj osebno rahlo preglasen :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no če pa imaš nad 20 let (predvidevam po tem da imaš izpit za A neomejeno) kaj delaš na khm. drobižku? aja pa ne mi govort da imajo pri tebi pri dvajsetih letih še vedno mama in oče besedo kaj kupiš :lol1: pa kaj smeš sploh kupit :D :D .

aja jst mam zakonskih 77dcb :lol1: ne sej ne..men je čist kul da se mal dere. čeprov mam grd zvok :BUA: . aja pa dejte mi povedat original zobnike? ker dobim zobnike D.I.D. 12/47 in širšo ketno (mensezdi da je rekel 47ko)

pa še dodal je da lahko zamenja did 12ko zobnik z 13ko. bi bilo to pametno :?

hvala za odg :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kok pa so drugač kej glasni teli vaši motorčki? Ker men je moj osebno rahlo preglasen :(

ko boš mojga slišu boš takoj spoznal, da je tvoj še pretih... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em meni se je ko sem mel žičnati športni filter neki za drek se mi je tak drl da me je glava začela bolet, zaj pa mam orgianlnega, gor pa bom dal malossi e13.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta drobižk je zdej vmesna postaja, tega da je zdej končno padla odločitev da se drugo leto v mojo garažo pripelje honda cbr 1000 letnik 1998 vrjetno :D

off topic: Mah mel sm eno nesrečko z motorjem, pol mal mn kot smrtno nesrečo s kolesom (letu pr 40km/h čez balanco tik pod šleparja s prikolco skor in je šel brez zajebancije dobrih 10cm mimo moje glave) nakonc pa še totalko z avtom (sama smola me je uglavnem bla :( ) in sm se mal mn kot zapufu čist, pol pa nikakor nism hotu it stran od motorja bla bla..., in mi je nekak dal fotr neki dnarja za ta motor (kao če že lih morš met motor nej bo to moped :P ), ampak počasi se mal postavlam na noge (denarno mislm-ampak res počas :S )

p.s.:a že kdo kej več ve glede homologacije za dva potnika ne sam za voznika :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš imet za sopotnika je obvezna homologacija, potem pa ti napišejo v prometno da je za dva...če pa poznaš kake na tehničnem pa enostavno reči da hočeš novo prometno in ti naj vpišejo Število sedežev: 02 :)

ker se je že zgodlo da so kolegi napisali za 3 :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš imet za sopotnika je obvezna homologacija, potem pa ti napišejo v prometno da je za dva...če pa poznaš kake na tehničnem pa enostavno reči da hočeš novo prometno in ti naj vpišejo Število sedežev: 02 :)

ker se je že zgodlo da so kolegi napisali za 3 :slap:

mah sej so mi naredl novo prometno pa sm jih tut prosu da napišejo da je za dva ampak mi je ua rekla da ne more-še pokazala mi je kje to piše in res ni mogla spremenit :(

off topic: p.s.: sploh pa prodajam oba motrja k ju mam doma pa še telefon če koga zanima pm, ker sm dobu milijonsko kazen od enga avstrijca k me tož :cry: :cry: :cry: sam zato k sva se skupi zaletela na smučišču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima : v 19 dellorto fergazerju kulk je original diza :? pa kira se ponavad da not rečmo za aprilio rs .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!