Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

hello,

Kdo mi lahko razloži kakšna je bistvena razlika med am6 in am3 mašino. Sem mal bl se poglobu v svojo mašino pa sm ugotovu da mam notr am3 in ne 6-ke.

p.s.: A ma kdo mogoče košaro za menjalnik?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš am5? :)

ker sem jaz tudi mel tako...

razlika je v prestavah

pa tudi vsak izpuh lepo ne paše gor...npr če daš od am6 na am5, potem štrli malce ven

to sma midva z denzom sprobavala...

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men nekje spušča olje. ne wedno obistwo ko je motor u garaži je zjutri cel flek na tleh tarpvo sm mislu da je bencin ampak ni, je olje. nikjer se nič ne vidi ko pogledam . ma kod kako idejo od kod to olje . je lohk zavorno olje al je olje iz mašine kr mašina ni nič mastna tak no dotik saj čutit ni da bi blo kej . ka je to mi zna kdo powedat .) :? :?

hehe imam isto problem na mitotu...veš kaj je to....k maš mašinsko olje...in ga dač preveč notr in ti ga mal čez odušek vn vrže k motor dost segreješ...sej to se bo nehal...tok k ga mašina rab ga rab ostalo pa vn vrže če si dal čez maximum(tko k jst :D ) ...sam sprot pa pregleduj če je olja zadost da ti po nepotrebnem ne vrže vn...upam da si razumeu..uglavnem ni nobenga problema to...k se je men to nardil k sm ceu popodlen gonu motor pol pa zjutri drug dan pridm v garažo mi je skor srce zastal :D

ic ol rajt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš am5? :)

ker sem jaz tudi mel tako...

razlika je v prestavah

pa tudi vsak izpuh lepo ne paše gor...npr če daš od am6 na am5, potem štrli malce ven

to sma midva z denzom sprobavala...

thanks

Ne imam prov am3 mašino ker sm šel gledat pol še v prometno pa tut tm piše am3...

Kakšna pa je reazlika v prestavah drugač...a to razmerje vrjetno? Drugače sm razmišljal da bi zadnji zobnik na kolesu zamenjal z manjšim z manj število zobnikov in dodal šesto prestavo-je to sploh mogoče? Pri enih modelih menjalnikih vem da se da dodati samo en zobnik samo za svojega ne vem če je to mogoče-ali je?

p.s.: Ima kdo mogoče generator za ta motor?

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikaj mašino :photo:

zakaj? Lih popoldne sm mel razstavljenega zdej je pa spet skupi dan...

Kaj pa boš razbral iz slike? Da vidm če ti se mi splača ga še enkrat razdirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ni glih tak lahko dodat brzino :)

ker kolko vem je pri am6 zadnja brzina extra

več bo vedel povedat denz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ni glih tak lahko dodat brzino :)

ker kolko vem je pri am6 zadnja brzina extra

več bo vedel povedat denz

exstra? No sej pr men bi bla tut extra ker zdej v originalu jih je sam 5...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? Lih popoldne sm mel razstavljenega zdej je pa spet skupi dan...

Kaj pa boš razbral iz slike? Da vidm če ti se mi splača ga še enkrat razdirat :)

NE od znotraj od zunaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE od znotraj od zunaj .)

ja sej so tut tko plastike za dol pobrat!

Ok še eno vprašanje, a majo vsi modeli menjalnik tko narjen da majo na zunanji strani kr en kovinski del z dve ukrivljenima nogcama zato da se sklopka odtika in zatika?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm naredu motor. (vgradil sem gred malossi RHQ in dal sem 110 dizo notri pa drugo koleno) ugotovil sem da mi z istim kitom in nasploh isto vse kot je imel denZ (btw- kje je ta tip? nič se ne javi niti na msn ga ni :? ) gre okoli 110 po števcu, vrti se mi pa tja do 14.000-15.000. pa še to sem ugotovil da se mi šesta prestava vrti v prazno BERI: vrtljaji se višajo, hitrost ne. (imam zobnik 12 gor).

rad bi imel končno okoli 120-125 realnih pa mi nikakor ne uspe- ima kdo kak predlog???

hvala za odg ker moji možgani so prazni! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa uprašu če ma kdo kake izkušnje z izpuhi ko ma dva dušilca gor :? vem za eno ugodno varianto pa me zanim če se kej pozna na moči al je slabše al isto ko original al kej bolš pri moči :? .)

post-7434-1149788187.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zgleda da ima tudi dvojno osebnostmatic20

no šupak razvajeni, kaj boš rekel na to :lol:

Popravljeno . Popravil Sink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm naredu motor. (vgradil sem gred malossi RHQ in dal sem 110 dizo notri pa drugo koleno) ugotovil sem da mi z istim kitom in nasploh isto vse kot je imel denZ (btw- kje je ta tip? nič se ne javi niti na msn ga ni :? ) gre okoli 110 po števcu, vrti se mi pa tja do 14.000-15.000. pa še to sem ugotovil da se mi šesta prestava vrti v prazno BERI: vrtljaji se višajo, hitrost ne. (imam zobnik 12 gor).

rad bi imel končno okoli 120-125 realnih pa mi nikakor ne uspe- ima kdo kak predlog???

hvala za odg ker moji možgani so prazni! :angry2:

daj 13ko zobnik pa bo končna tam. če pa hočeš da se vse malo bolj vleče in gre na koncu 135 pa daj 14ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zgleda da ima tudi dvojno osebnostmatic20

no šupak razvajeni, kaj boš rekel na to :lol:

:lol1: here we go again

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zgleda da ima tudi dvojno osebnostmatic20

no šupak razvajeni, kaj boš rekel na to :lol:

kirmu ti to .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se lahko preostali del foruma osredotoči na moja vprašanja? prosim vas na kolenih ker je zelo pomembno!

hvala vam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se lahko preostali del foruma osredotoči na moja vprašanja? prosim vas na kolenih ker je zelo pomembno!

hvala vam .)

ja možno da ti drsi...to je tud men delal..identično :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!