Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

a se lahko preostali del foruma osredotoči na moja vprašanja? prosim vas na kolenih ker je zelo pomembno!

hvala vam .)

Joj ker debil, zdaj ko te razkrinkamo, pa začneš drugo temo.

kirmu ti to .) :?

Unmu pacientu, flameu007...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ker debil, zdaj ko te razkrinkamo, pa začneš drugo temo.

Unmu pacientu, flameu007...

Ban + ignore user

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vidva froca sta lahko malo tiho? kdo bogi vajdva je spusto na svet...

flam007 verjetno drsi ja...v vsaki prestavi?

če drsi potem verjetno v vseh obratih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne v vseh obratih v 1 2 3 4 5 lepo vlece tja do 12k pol v 6 pa se zvrti do 14.500 samo od 12 pa do 14.500 je pa narastek hitrosti minimalen (a mislite da je lahko zobnik premali? 12/47 imam sedaj) aja koncna je samo tam od 105-110 :BUA: . kaj lahko sploh se naredim :? :? :BUA: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je vedno delalo ali samo zdaj?ker če se sklopka pospelava potem to počne vedno in ne samo v določenih obratih

če bi rad da bo več letelo, probaj menjat zobnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene samo sedaj v teh obratih v sesti. aha ok sej mam itak narocene 13ko in 14ko iz nizozemske.

mehanik pravi da moj jolly ni sposoben odnasati plinov pri visokih obratih in da je mogoce tudi to. kaj vi pravite? (je pa moj narejen za 50) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštena je :OK: Podobnost z derbijom je očitna, auspuh po rit je pika na i, ampak tiste žmigavce bi pa v trenutku dol fuknu. Samo kaj ko že imam motor zdej

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam nasledji problem;

Pred dvema dnevoma sm zamenju gred, ter dal gor nov bat in pobrušen celinder, nove ležaje in semeringe.

Stvarj je 40km lepo laufala samo če si dal poln gas ga je zamoril[samo probal sem-vem da ga nesmem tišat].Dons ga hočem zalaufat in nič motor ne vžge.

Spucam lamele, dizo, z dihtmaso namažem okoli lamel bloka, okoli kolena in spet ista pesem, dol sem vzel tudi magnet in pogledal elektriko in je vse vredu.Kaj bi blo lahko še narobe ?

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce mas vecje dimenzije gum (alla 100/70 17 pa 130/70 17) je kej drugac napumpan? zdej mam predpisanih 1.7 in 1.9.

povejte plis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je tema mal zaspala. <_<

no moj je na rihtanju pri denz in pravi da je treba menjat bate. me zanima kdaj vi menjate?- jst mam zdej okol 3.3k km narejenih z tem kitom. :?

lp

FlamE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!