Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ko nalivas odsravfaj oni velik sravf nasred in nalivi dokler ne stece malo cez nato ga zasravfaj nazaj pa je :) .

tam sem se zmotil- vedno pisem v mnozini (aka. sli smo na pijaco pa sva sam dva sla .) ) se opracijuem skratka.

prislo je do zapleta- vsi mi govorite naj nabavim 100/70 17 in vzadaj 130/70 17 oboje dunlop- dunlop 100/70 17 NE OBSTAJAJO :BUA: . ima kdo v glavi zamenjavo ali naj vzamem 90/70 17???

prosim povejte! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje mene pa zanima kje vse ma aprilia rs50 blokade?

se zahvaljujem za odgovore :)

izpuh fergazer je na 8 zablokiran. pa na starejših so kanali na pol dol zaliti se pravi jih je treba ven potegnit tak je vsaj moja imela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to 50-ko ko mam zej je čist original pa gre 60 ka ma gianellija silencera(tihi).

zvrti se sam do 8,sa na mestu gre dle sam ko se pa pelem pa ne, na niskih je moč vredi pol na visoke pa tak ne pridem :).Ka potem nej sam frgazer odprem?aja z enim tankom nardim 380km:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ne pise da mas 125ko? :?

piše preko bratovga računa in ta je meu (učas) 125ko...

dadi, potem si kupu rsko? superca... dj se greva jutr pelat...mislm...ti me boš pelu...en krog mi morš dat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tako,kupu sem jo, ja brat je mew pa jo je prodaw v lublano, se če bo kak rs-a letela mim kakih 200 boi to od mojga brata:D :OK: :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maher je neki časa nazaj isku orginal gred ;) 200 gre tisto po števcu, ne pa realno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maher je neki časa nazaj isku orginal gred ;) 200 gre tisto po števcu, ne pa realno

še po števcu ne če je nesfrizerana rs125 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še po števcu ne če je nesfrizerana rs125 .)

Ja denik se je nekaj hvalil da ima on eno posebno mašino :blink: Pa neko posebno pumpo:

Ej veš kak to dela.-Zapleteno.To je vakum pumpa ktera pline iz kanala izpušnaga jemlje in jih veliko hitreje pošlje v lonec druga cev je pa za zrak in zmes bencina.Kompresijo večjo dosže.v batu večja eksplozija moč motorja se poveča.Zapleteno je to stvar razložt.

Mašina je pa:

gp-sport mixx2rotax 122

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kolko vem mu jo je na konci nekaj fajn razfukalo pa je dal kit gor pa še vedno je blo nekaj hin pa enih 6 krat samo ga je skipalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je čist možno, da je kašna posebna mašina. Ampak potem se tud posebno zjebe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mate pa prow :OK: ,9k km pa je šlo vse v kurac :D haha,e ka ma aprilia rs50 1999 kako elektronsko blokado?al sam fergi al še kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergi in auspuh. Elektronsko blokado ma 125 za padec moči med 5k in 6k obrati ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš na k**** mi gre ko mi ne gre več ko 65, ajdi danes z bratom podbreg 75 :OK: ,sam pol pa spet vse skup pade na 6k-7k :BUA: . resno moram odblokirat :) , če ne se mi bo strgal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti ker vem da imaš 99 letnik. vzami dol koleno od fergazerja daj na bormašino sveder za železo in začni vrtat notri po kolenu. saj boš videl na določenem delu je zožana. tam vrtaj in boš ziher pridobil.

lp!!!!!norc 16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!